Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Selimiye Mahallesi Özal Caddesi No:22
Telefon:0 (242) 753-3323
36.77876331.393812

Kurum Hakkında

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılan bina; 1993 yılında Side Devlet Hastanesi olarak hizmeti açılmış 1999 yılı kasım ayından itibaren yeni açılan Manavgat Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. Daha sonra Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/09/2008 tarih ve 33334 sayılı oluru ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği adı altında müstakil bir başhekimlik oluşturulmuş ve Side’de Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan binanın birinci katında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak 04/03/2009 tarihinde açılmıştır. Merkezimiz: 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılışımızla birlikte hekim seçme hakkı uygulaması başlatılmış, hasta hakları birimi kurulmuştur. Yaptığımız tüm işlemler tam otomasyon sistemiyle yürütülmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuManavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adem Kurt · 8 Aralık 2017

Çok güzel bir hastane tavsiye ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Side Anadolu Hastanesi

890 metre uzaklıkta

Yalı Mahallesi, Side Bulvarı, No:55 Side

Medicus Polikliniği

900 metre uzaklıkta

Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side

Side Bilgi Hastanesi

1.8 km. uzaklıkta

Side Beldesi Kemer Mah. 1571 Sk. No:5

Renal Manavgat Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C

Manavgat Eslem Hastanesi

2.5 km. uzaklıkta

Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1

Hisar Tıp Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157