Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Selimiye Mah. Özal Cad. No:22
Telefon:0 (242) 753-3323
Web Sitesi:manavgatadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.77876331.393812

Kurum Hakkında

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak kullanılan bina; 1993 yılında Side Devlet Hastanesi olarak hizmeti açılmış 1999 yılı kasım ayından itibaren yeni açılan Manavgat Devlet Hastanesi ile birleştirilmiştir. Daha sonra Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi olarak kullanılmaya başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 01/09/2008 tarih ve 33334 sayılı oluru ile Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Baştabipliği adı altında müstakil bir başhekimlik oluşturulmuş ve Side’de Manavgat Devlet Hastanesi bünyesinde bulunan binanın birinci katında kuruluş çalışmalarını tamamlayarak 04/03/2009 tarihinde açılmıştır. Merkezimiz: 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Açılışımızla birlikte hekim seçme hakkı uygulaması başlatılmış, hasta hakları birimi kurulmuştur. Yaptığımız tüm işlemler tam otomasyon sistemiyle yürütülmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Antalya ili Manavgat ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Adem Kurt
★★★★★
Çok güzel bir hastane tavsiye ederim.

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Side Anadolu Hastanesi
890 metre uzaklıkta
Yalı Mahallesi, Side Bulvarı, No:55 Side
Medicus Polikliniği
900 metre uzaklıkta
Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side
Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sok. B Blok No:2C
Manavgat Eslem Hastanesi
2.5 km. uzaklıkta
Sarılar Mah. 3122 Sokak No:4/1
Hisar Tıp Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Mimar Sinan Mah. Hasan Fehmi Boztepe Cad. No:157
Manavgat Yaşam Hastanesi
2.9 km. uzaklıkta
Hasan Fehmi Boztepe Caddesi No:176