Özel Medicus Polikliniği

Özel Medicus Polikliniği
Kurum Adı:Özel Medicus Polikliniği
Kategori:Poliklinik
Şehir:Antalya
İlçe:Manavgat
Adres:Kemer Mah. Kazım Karabekir Cad. No:50 Side
Telefon:0 (242) 753-1111
Web Sitesi:medicus.com.trHata Bildir
36.7808131.403631

Kurum Hakkında

Özel Medicus Polikliniği, Antalya ili Manavgat ilçesinde poliklinik olarak faaliyet göstermektedir. Medicus Clinic, "Turizm Sağlığında" önemi her geçen yıl daha da artan, turistlerin tatilleri sırasında yaşadıkları sağlık sorunlarının, kaliteli birinci basamak(Hastane öncesi) sağlık hizmetleri ile çözülmesi talebinin karşılanması amacıyla, ülkemizin en büyük ve önemli turizm merkezlerinden olan Antalya ili Side beldesinde, 1995 yılında kuruldu.

2000 yılında, sadece birinci basamak sağlık hizmetleri için özel olarak dizayn ve inşaa edilmiş kendi binasına taşındı. Medicus ergonomik, fonksiyonel ve hijyenik fiziki ortamlarının yanında, hasta merkezli hizmet anlayışı, bedel etkin tıbbi servisleri ve tıbbi etiğin kurallarını titizlikle uygulayan, tecrübeli hekim kadrosu ile birinci basamak sağlık hizmetlerinde güveni ve kaliteyi temsil eder ve patentli bir markadır.

Medicus hastane öncesi sağlık hizmetleri veren, birinci basamak sağlık kuruluşudur. Medicus'dan hizmet almak için randevu alınmasına gerek yoktur. Sağlık problemi yaşamanız durumunda kliniğimize bizzat gelerek ya da hekimlerimizden birisini kendi bulunduğunuz yere(Evinize, konakladığınız otele) davet ederek, sağlık hizmeti alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Medicus Polikliniği resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Belinda Söğüt
★★★★★
Tek seans nöral terapi ve akupunkturla vertigo sorunum ve bel ağrım tamamen geçti. Tedavi yanında önermiş olduğu beslenme şekliyle daha fit ve enerjik oluyor insan. Modern tıp ile tamamlayıcı tıbbi en güzel şekilde birleştirip uygulayan dr Serpil hanımın muayenehanesinin duvarları almış olduğu sertifikalarla dolu. Dünyanın pek çok ülkesinde çesitli alternatif tıp yöntemlerinin eğitimlerini almış. Öylesine pozitif bir enerjiye sahip ki hastaliginızın geçeceğine, iyi olacağınıza inandırıyor. Ben Dr Serpil Akcacioğluna ve güleryüzlü deneyimli personeline herşey için çok teşekkür ederim. Belinda
Ibrahim Somuncu
Basit bir kan tahlilinin bile yapılamadığı beş para etmez sadece para tuzağı olan bir yer. Yaşam hastanesine gidin hizmet görün.
Erdogan Aktoprak
★★★★★
Diyabet hastasıyım bilindiği üzere yaralar zor kapanır ayağımda iki kez ameliyat oldum. Ayak altındaki yara kapanmayacak şekilde idi 10 fazla doktora gittim hepsi ayağımı yarıdan kesecekti Medicus hastanesinde ozon tedaviye başladım avuç içi kadar olan yara 25 kuruş seviyesine kadar geldi Dr. Serpil hanımın uzmanlığı sayesinde. Yaptığı tedavi ve kök hücre sayesinde ayağım kesilmedi yarada kapanmak üzere. İşinde uzman olan Serpil hanım ve güler yüzlü samimi personelle Allahın izniyle tedaviniz başarılı olur. Önce Allaha sonra doktor Serpil hanıma güvenin.
İnci Küçük
★★★★★
En güvenilir zararsız ve anında gözle görünür fayda sağlamak için güleryüzlü engin bilgiye sahip Dr Serpil Akbalık Akçacıoğlu'nu ziyaret edin derim ;) (Y)

Özel Medicus Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

Özel Medicus Polikliniği 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Manavgat Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 13 ünit kapasiteli olup 10 klinikte 15 diş hekimi ve diğer personelle 1200 metrekare kapalı alanda hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Side Anadolu Hastanesi
Özel Side Anadolu Hastanesi
942 metre uzaklıkta
Side Anadolu Hastanesi; 48 yataklı, 3 Ameliyathane, 3 Ayrı Yoğun Bakım Ünitesi, Klinik Laboratuvarları ve çağdaş mimarili binası ile hasta ve çalışanlarına konforlu bir ortam sunmayı amaçlamıştır.
Özel Manavgat Eslem Hastanesi
Özel Manavgat Eslem Hastanesi yüksek teknolojisi ve geniş yatak kapasitesi ile Manavgat halkının, turistik tesisleri ve bölgeye gelen konukların hizmetine girmiştir.
Özel Renal Manavgat Diyaliz Merkezi
Akdeniz Bölgesinin gözde tatil yöresi Manavgat'ta hizmet veren merkezimiz, Side merkeze 5km ve Antalya Havaalanına 65km uzaklıktadır.
Özel Hisar Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Yaşam Hastanesi
Yaşam Hastaneler Grubu, 2015 yılında 75 yatak kapasiteli Özel Manavgat Yaşam Hastanesi ile misyon ve vizyonuna uygun çağdaş sağlık hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.
Özel Akdeniz Hastanesi
Özel Akdeniz Hastanesi
2 km. uzaklıkta
6000 m2 kapalı alana sahip binasında birçok branşta hizmet veren hastane Manavgat'ta modern sağlık hizmetlerinin öncüsü konumundadır.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Medicus Polikliniği ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉