Antalya şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 11 adet Tıp Merkezi listelenmiştir. Antalya ilinde toplam 90 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Antalya yazısına tıklayabilirsiniz.

Antalya Tıp Merkezleri Listesi

Alanya
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi
★★★★☆· Alanya / Antalya
Özel Alanya Şifa Tıp Merkezi; dahiliye, ortopedi, genel cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, göz sağlığı ve hastalıkları, diş sağlığı ve hastalıkları, kadın hastalıkları ve doğum branşlarında hizmet sunmaktadır.
Kepez
Özel Şelale Tıp Merkezi
★★★☆☆· Kepez / Antalya
Özel Şelale Tıp Merkezi 2019 yılında Antalya’nın Kepez bölgesinde kurulmuş ve Antalya ve çevre illerine kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.
Konyaaltı
Özel Uncalı Meydan Hastanesi
★★★★☆· Konyaaltı / Antalya
Özel Uncalı Meydan Hastanesi, kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefinde.
Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi
★★★☆☆· Konyaaltı / Antalya
Özel Akdeniz Şifa Konyaaltı Tıp Merkezi olarak 25.04.2013 tarihinden itibaren Antalya'nın Konyaaltı bölgesinde hizmet sunmaktayız.
Manavgat
Özel Hisar Tıp Merkezi
★★★☆☆· Manavgat / Antalya
Özel Hisar Tıp Merkezi, 2014 yılında Antalya caddesi üzerindeki yeni, modern ve müstakil binasına, Manavgat halkına daha kaliteli sağlık hizmeti vermek üzere taşınmış ve hasta kabulüne başlamıştır.
Özel Manavgat Tıp Merkezi
★★★★☆· Manavgat / Antalya
Vizyon Göz Merkezi olarak hizmet verdiğimiz işletmemizi Özel Manavgat Tıp Merkezi olarak ve bünyemize yeni sağlık branşları dahil ederek yeni yerimizde yeni cihazlarımızla sizlere hizmet veriyoruz.
Muratpaşa
Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi
★★★☆☆· Muratpaşa / Antalya
Özel Antalya Meydan Tıp Merkezi olarak kaliteli ve ekonomik hizmet anlayışının yanında uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutarak daha geniş kitlelere ulaşmak hedefimizdir.
Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi
★★★☆☆· Muratpaşa / Antalya
Özel Antalya Çallı Meydan Tıp Merkezi olarak misyonumuz Türkiye koşullarını ve Antalya'nın ihtiyaçlarını dikkate alarak sağlık alanında kaliteli ve ekonomik hizmet vermektedir.
Özel Memorial Lara Tıp Merkezi
★★★★★· Muratpaşa / Antalya
Memorial Antalya Hastanesi'nin uydu kliniği olan Memorial Lara Tıp Merkezi, uzman doktorları, bilgi ve birikimlerini yakın ilgi ile birleştiren sağlık personeli ile sağlık sorunlarına hızlı, etkili ve kalıcı çözümler üretecek şekilde düzenlendi.
Özel Mediface Tıp Merkezi
★★★★★· Muratpaşa / Antalya
Genişleyen uzman kadrosuyla gücüne güç katan Mediface, deneyimli ekibi, ileri teknolojiye sahip alt yapısı ile dünya standartlarında hizmet veriyor.
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
★★★★☆· Muratpaşa / Antalya
Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi, Lara Terracity AVM'nin karşısında bulunan binasında gastroenteroloji konusunda deneyimli uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Yorum ve Şikayetler
Oğuzhan Alpaslan
Oğuzhan Alpaslan · 30 Mayıs 2020
Herkese sezeryan yapın. Gelsin paralar. Harikasınız. Dün bebeğimiz oldu. Normal doğumla ve çok şükür sağlıklı. Çünk...
Muammer Günes
Muammer Günes · 17 Mart 2020
Hayırlı olsun....
Bayram Moğol
Bayram Moğol · 13 Kasım 2016
13 kasım 2016 pazar günü saat 21:35 aradım üç defa cevap vermediniz. İlginiz için teşekkür ederim...
Mustafa Çağdaş
Mustafa Çağdaş · 14 Ocak 2016
Hiç tavsiye etmem randevulu geldim hala bekliyorum yarım saat oldu....
Ayhan Ay
Ayhan Ay · 31 Ekim 2015
Bende Şelale tıp merkezinden memnunum. Paradan önce saglık diyorlar. Doktorum Ali Zahmakırana çalışanlarına çok teş...