Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
Kurum Adı:Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Fener Mah. 1988 Sokak No:3
Telefon:0 (242) 324-0303
36.85448130.756343

Kurum Hakkında

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi, Lara Terracity AVM'nin karşısında bulunan binasında gastroenteroloji konusunda deneyimli uzman kadrosuyla hizmet sunmaktadır.

Mide - Bağırsak hastalıklarının tanı ve tedavisini Endoskopi ile (Gastroskopi, Kolonoskopi) Hemoroid(Basur) hastalıklarının tedavisinde lazer teknolojisini kullanarak, bunun yanında tüm tetkiklerin yapılabildiği laboratuvarımız da hizmet vermektedir. Gastrocer Cerrahi Merkezinde Fıtık, Hemoroid, Fissür, Fistül ve Dermoid Kist (Kıl dönmesi) gibi hastalıkların amaliyatı da yapılabilmektedir. SSK, Bağkur, Emekli Sandığı anlaşmalıdır. İç hastalıkları bölümü ile de hizmet vermektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Gastroenteroloji
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Genel Cerrahi
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Patoloji
  • Mikrobiyoloji

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

550 metre uzaklıkta

Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7

Medical Park Antalya Hastanesi

870 metre uzaklıkta

Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara

Jinefem Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok

Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

1.3 km. uzaklıkta

Çağlayan Mah. Barınaklar Bulvarı No:78 Lara

Memorial Lara Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No:76

Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1