Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kurum Adı:Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Muratpaşa
Adres:Fener Mh. Lara Cd. 1964 Sk. No:7
Telefon:0 (242) 323-2288
Web Sitesi:www.perladis.comHata Bildir
36.85021230.753137

Kurum Hakkında

1996 yılından itibaren hizmet veren Antalya'nın önemli merkezlerinden biri olan kliniğimiz yeni binasında Perla adıyla hizmetiniztedir.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimiz 2011 yılında Antalya’da kurulmuştur. Giriş katı ile birlikte dört katlı Poliklinik olarak hizmet veren binamızda; modern diş hekimliğine ait tedaviler, özel uzmanlık gerektiren diş hekimliği uygulamaları (ortodonti, çene cerrahisi, periodontoloji, implantoloji, diş eti uzmanlığı vb.) değerli hekimleriyle ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Bünyemizde Çocuk Ağız ve Diş Sağlığı Uzmanımız ve Çene Cerrahımız bulunmaktadır. Sürekli yenilenen teknolojiler ışığında kliğinimizde implant, diş kaplama, köprü, dolgu, diş taşı temizliği, kanal tedavisi gibi her türlü ağız ve diş rahatsızlıkları üzerine hizmet verilmektedir.

Kliniğimizde ayrıca 0 - 15 yaşlarındaki tüm çocukların ağız ve diş sağlığı ile ilgili tüm tedavileri yapılmaktadır. Yine kliniğimiz içerisinde kendine ait iki teknisyenin çalıştığı laboratuvar birimimiz ve hastalarımızın zamanının kıymetli olması dikkate alınarak bünyemizde bulunan 3D panoromik röntgen cihazı yer almaktadır.

Perla Özel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, 2013 yılı Mayıs ayında bünyesine bir klinik daha ekleyerek Fener şubesini açmıştır. Amacımız gelişen teknolojiyi takip ederek modern techizatımız ve deneyimli personelimiz ile her yaş grubuna her türlü ağız, diş ve çene sağlığı konusunda kusursuz hizmet vermeye ve kalıcı çözümler sunmaya devam etmek.

Polikliniğimiz Perla ; Antalya’nın en güzel ve en lüks semti olan Lara’da denize (falezlere) 100 m mesafede, Antalya Havaalanı’na 12 km, Uluslararası Fuar Alanı’na 10 km, Kaleiçi’ne 5 km, Lara Plajları’na 2 km uzaklıkta olup Antalya’nın her yerinden kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz ideal bir noktadadır.

Hizmetlerimiz
 • İmplant
 • Estetik Diş Hekimliği
 • Diş Taşı Temizliği
 • Kanal tedavisi
 • Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi
 • Ortodonti
 • Peridontoloji
 • Hamilelikte Diş Hekimliği
 • 3D Çene Ve Diş Tomografisi
 • Dijital Anestezi (Ağrısız İğne)
 • Genel Bakım
 • Spor Hekimliği

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Antalya ili Muratpaşa ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Perla Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gastrocer Genel Cerrahi Merkezi
550 metre uzaklıkta
Fener Mah. 1988 Sokak No:3
Medical Park Antalya Hastanesi
890 metre uzaklıkta
Fener Mah. Tekelioğlu Cad. No:7 Lara
Atalya Lara Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
960 metre uzaklıkta
Çağlayan Mah. Barınaklar Blv. No:16 D:B blok
Jinefem Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Şirinyalı Mah. Sinanoğlu Cd. No:88 B Blok
Antalya Ballıpınar Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
1.6 km. uzaklıkta
Çağlayan Mah. Barınaklar Bulvarı No:78 Lara
Memorial Lara Tıp Merkezi
1.6 km. uzaklıkta
Şirinyalı Mh. İsmet Gökşen Cd. No:76
Antalya Kaya Göz Tıp Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Şirinyalı Mah. İsmet Gökşen Cad. No:70/1