Özel Şelale Tıp Merkezi

Özel Şelale Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Şelale Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Emek Mah. Sakarya Parkı Karşısı 356/1
Telefon:0 (242) 326-9050
36.91746430.714254

Kurum Hakkında

Özel Şelale Tıp Merkezi 17 Mayıs 2005 tarihinde kendilerini mesleklerine adamış Doktorların ortaklığında kurulmuş bir kurumdur. Özel Şelale Tıp Merkezi 2005 tarihinden itibaren kendisini öncelikle bölgesinde sonrasında il genelinde en iyi hizmeti vermeye adamış bir sağlık kuruluşudur.

İlk binasını Kepez Belediyesi yakınlarında hizmete açan Özel Şelale Tıp Merkezi halk sağlığını ve hasta haklarını birincil prensibi olarak belirleyip hizmetini güler yüzle geçmişten bugüne taşımayı başarmıştır. Bugün aynı anlayış çerçevesinde Kepez – Emek mahallesinde açtığı merkezinde 22 Doktor, 58 personeli ile yeni binasında kalitesine kalite katarak hizmetine devam etmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Özel Şelale Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Şelale Tıp Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ayhan Ay
Ayhan Ay · 31 Ekim 2015

Bende Şelale tıp merkezinden memnunum. Paradan önce saglık diyorlar. Doktorum Ali Zahmakırana çalışanlarına çok teşekkürler. Birsen Ay

Muhsin Sarıbaş
Muhsin Sarıbaş · 9 Ocak 2015

Ben yıllardır Özel Şelale Tıp Merkezinin değişik bölümlerinde bakıldım, (dahiliye nöröloji üroloji ortopedi ve göz), diğer özel hastahaneler gibi paracı değiller ben gayet memnunum. Doktorlardan da memnunum kendilerini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.

Selma Karataş
Selma Karataş · 24 Kasım 2014

Ben hastanenin sisteminden son derece memnun değilim bu gün diş bölümüne gittim hiçbir bir işleme tabi tutulmadan 30 liramı aldılar resmen para tuzağı

Ali Alıcı
Ali Alıcı · 4 Eylül 2014

3.9.2014 tarihinde kızımın rahatsızlığın dolayı acil servise geldim yirmi dakika bekledikten sonra sıra bize geldi ismini sinirimden hatırlayamadığım doktor masasından kalkmadan neyiniz var dedi bizde isal, ateş, halsizlik cevabını verdik daha nebir ateşini ölçtü, nebir muayene yaptı direk istem kağıdnı işaretleyip vezneye gönderdi veznede 12lira ödedik birkat aşagıya indik burada kimsecikler yoktu saat 22:30 civarı labaratuvarda telefonla konuşan bir bey işlerinin yoğun olduğu yalnız olduğu muhabbeti yapıyor. bize aldıran yok sinirlenip yukarı tekrar çıktım işlemimin iptalini istedim vezne aşağıyı aradı tekrar aşağı indim buradaki keçi sakallı personel homurdanıyor bizburdayız beklesinler elimdeki istemi uzattım önünüzde sıra var bekleyeceksiniz ukala ukala cevaplar benim anlamadığım konu radyoloji teknisyenimi laborantmı bu kişi ikisinede bakıyordu tekrar yukarı çıkıp işlemimin iptalini istedim doktor olacak adam yine masasında muayenenin iptal olmayacağını söylüyor sanki masasından kaltı muayene yapmış gibi. resmen insanları koyun yerine koyup paraları ile rezil ediyorlar hakkımı sonuna kadar arayacağım BİMER, sağlık bakanlığı, heryere maillerimi gönderiyorum özellikle akşamları acil servisini doktor ve personellerinin nasıl çalışıp insanlara nasıl davrandıklarını gidip görmeniz gerek. yazıkki akşamları bu servisleri denetleyen kimseler yok

Nazife Akar
Nazife Akar · 28 Ağustos 2014

çok kötü bi hastane arıyoruz telefona ulaşamıyoruz kadın açıyo ama konuşmuyo basıyo tuşa müzik dinletiyo lanet olsun nerden bulaştım size

Hasan Yigit Eryılmaz
Hasan Yigit Eryılmaz · 24 Ekim 2013

Doğum odanız olsa iyi olur başka özel hastanelere fazla para ödemek zorunda kalmaz, daha uygun fiyatlara dogum sağlayabilirsiniz.

Ahmet Özcan
Ahmet Özcan · 14 Haziran 2013

Gözde bir devrim yapmışsınız. Akkaşoğlu gibi bir hekimle hepinize başarılar. Tüm hastalara da acil şifalar.

Şafak Yıldız
Şafak Yıldız · 10 Temmuz 2012

Bugün göz muayenesi olmak için gittim. 12 tl muayene bedeli aldıktan sonra gözlük numaramı öğrenebilmem için 20 tl daha istediler. bu durum ne medical parkta nede dünyagözde yaşanıyor. sadece şelale tıpta yaşanıyor. medical parkta yada dünyagözde bir kere paramı ödüyorum ve herşeyi öğreniyorum.

Hasan Önal
Hasan Önal · 25 Mayıs 2012

25/05/2012 saat 14:30da muayene tekrarı için 17:50'ye randevu alıyorum. Saat 17:45'de hastaneye vardığımda "doktorun acil işi çıktı, gitti" deniliyor. Bu durumda müşteriye yani hastaya yani şahsıma bir telefon ile ulaşmıyorlar. Bu durum daha önce de tekrarlandı, üzgünüm.

Ela Taşan
Ela Taşan · 7 Şubat 2012

Hastanenizdeki kadın hastalıkları ve doğum bölümündeki bayan doktorunuzdan, ismini şuan hatırlayamadım çok ama çok memnunum. Gerçekten bölümde uzman ve çok anlayışlı, belkide hayatım boyunca onun hastası olabilirim. Başarılarının devamını dilerim.

Özel Şelale Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Şelale Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 66 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Şelale Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi
350 metre uzaklıkta
Yeni Mah. Yeşilırmak Cad. No:111
Diatalya Diyaliz Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:85
Memorial Antalya Hastanesi
1.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:91 Kepez
Dünyagöz Hastanesi Antalya
1.8 km. uzaklıkta
Zafer Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:93
Kepez Devlet Hasatenesi
1.9 km. uzaklıkta
Hüsnü Karakaş Mah Güneş Cad No:124/1
Antalya Çocuk Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
Etiler Mah. 869 Sok. No:25