Özel Şelale Tıp Merkezi

Özel Şelale Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Şelale Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Antalya
İlçe:Kepez
Adres:Emek Mah. Sakarya Bulv. No:356 Kepez
Telefon:0 (242) 326-9050
Web Sitesi:www.selaletipmerkezi.com.trHata Bildir
36.91746430.714254

Kurum Hakkında

Özel Şelale Tıp Merkezi, Antalya ili Kepez ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Tıp merkezimiz, 01.07.2019 yılında Antalya’nın Kepez bölgesinde kurulmuş ve faaliyete geçmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren Hizmet’de Kalite, Sağlıkta Güven ilkesini rehber edinerek halkımıza hizmet sunmaya başlamıştır.

5 katlı olup 2.000 m2 kapalı alana sahip olmasıyla birlikte 16 poliklinik muayene odası, 4 adet yataklı hasta odası (merkezi ısıtma sistemi, kablolu led tv, buzdolabı, duş, wc) ameliyathane, fizik tedavi ünitesi, tıbbi görüntüleme birimi, merkezi laboratuvar, odyoloji-solunum, endoskobi ve kolonoskobi, GETAT kapsamında(ozon ünitesi, biorezonans) ve 7/24 acil servisimiz bulunmaktadır.

Cerrahi tıp merkezi olmamızdan dolayı teknolojinin son ürünü aletler ile donatılmış olup her biri kendi alanında uzman olan deneyimli ve güvenilir 12 uzman doktor kadrosu ile her türlü teşhis, tedavi ve ameliyatlar yapılmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bu yana son teknoloji tıbbi cihazları, konusunda uzman ve güler yüzlü personeli Antalya ve çevre illerine kaliteli, hızlı ve güvenli sağlık hizmeti vermeyi amaçlayan ve bunu büyük ölçüde başarmanın haklı gururunu yaşayan Özel Şelale Tıp Merkezi gelecekte de son teknolojiye sahip donanımın ve yeni çağdaş projeleriyle sağlık hizmetlerinde güven ve kaliteyi bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Şelale Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Nükleer Tıp
 • Radyoloji
 • Patoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Ayhan Ay
★★★★★
Bende Şelale tıp merkezinden memnunum. Paradan önce saglık diyorlar. Doktorum Ali Zahmakırana çalışanlarına çok teşekkürler. Birsen Ay
Muhsin Sarıbaş
★★★★★
Ben yıllardır Özel Şelale Tıp Merkezinin değişik bölümlerinde bakıldım, (dahiliye nöröloji üroloji ortopedi ve göz), diğer özel hastahaneler gibi paracı değiller ben gayet memnunum. Doktorlardan da memnunum kendilerini kutluyorum başarılarının devamını diliyorum.
Selma Karataş
★★
Ben hastanenin sisteminden son derece memnun değilim bu gün diş bölümüne gittim hiçbir bir işleme tabi tutulmadan 30 liramı aldılar resmen para tuzağı
Ali Alıcı
3.9.2014 tarihinde kızımın rahatsızlığın dolayı acil servise geldim yirmi dakika bekledikten sonra sıra bize geldi ismini sinirimden hatırlayamadığım doktor masasından kalkmadan neyiniz var dedi bizde isal, ateş, halsizlik cevabını verdik daha nebir ateşini ölçtü, nebir muayene yaptı direk istem kağıdnı işaretleyip vezneye gönderdi veznede 12lira ödedik birkat aşagıya indik burada kimsecikler yoktu saat 22:30 civarı labaratuvarda telefonla konuşan bir bey işlerinin yoğun olduğu yalnız olduğu muhabbeti yapıyor. bize aldıran yok sinirlenip yukarı tekrar çıktım işlemimin iptalini istedim vezne aşağıyı aradı tekrar aşağı indim buradaki keçi sakallı personel homurdanıyor bizburdayız beklesinler elimdeki istemi uzattım önünüzde sıra var bekleyeceksiniz ukala ukala cevaplar benim anlamadığım konu radyoloji teknisyenimi laborantmı bu kişi ikisinede bakıyordu tekrar yukarı çıkıp işlemimin iptalini istedim doktor olacak adam yine masasında muayenenin iptal olmayacağını söylüyor sanki masasından kaltı muayene yapmış gibi. resmen insanları koyun yerine koyup paraları ile rezil ediyorlar hakkımı sonuna kadar arayacağım BİMER, sağlık bakanlığı, heryere maillerimi gönderiyorum özellikle akşamları acil servisini doktor ve personellerinin nasıl çalışıp insanlara nasıl davrandıklarını gidip görmeniz gerek. yazıkki akşamları bu servisleri denetleyen kimseler yok
Nazife Akar
Çok kötü bi hastane arıyoruz telefona ulaşamıyoruz kadın açıyo ama konuşmuyo basıyo tuşa müzik dinletiyo lanet olsun nerden bulaştım size
Hasan Yigit Eryılmaz
★★★★
Doğum odanız olsa iyi olur başka özel hastanelere fazla para ödemek zorunda kalmaz, daha uygun fiyatlara dogum sağlayabilirsiniz.
Ahmet Özcan
★★★★★
Gözde bir devrim yapmışsınız. Akkaşoğlu gibi bir hekimle hepinize başarılar. Tüm hastalara da acil şifalar.
Şafak Yıldız
★★
Bugün göz muayenesi olmak için gittim. 12 tl muayene bedeli aldıktan sonra gözlük numaramı öğrenebilmem için 20 tl daha istediler. bu durum ne medical parkta nede dünyagözde yaşanıyor. sadece şelale tıpta yaşanıyor. medical parkta yada dünyagözde bir kere paramı ödüyorum ve herşeyi öğreniyorum.
Hasan Önal
25/05/2012 saat 14:30da muayene tekrarı için 17:50'ye randevu alıyorum. Saat 17:45'de hastaneye vardığımda "doktorun acil işi çıktı, gitti" deniliyor. Bu durumda müşteriye yani hastaya yani şahsıma bir telefon ile ulaşmıyorlar. Bu durum daha önce de tekrarlandı, üzgünüm.
Ela Taşan
★★★★★
Hastanenizdeki kadın hastalıkları ve doğum bölümündeki bayan doktorunuzdan, ismini şuan hatırlayamadım çok ama çok memnunum. Gerçekten bölümde uzman ve çok anlayışlı, belkide hayatım boyunca onun hastası olabilirim. Başarılarının devamını dilerim.

Özel Şelale Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.3 / 5

Özel Şelale Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.3 puan almıştır. Toplam 66 oy kullanılmış ve kurum hakkında 10 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi
Özel Antalya Nefroloji Diyaliz Merkezi, Antalya'nın Kepez ilçesinde hemodiyaliz hizmeti sunmaktadır.
Özel Diatalya Diyaliz Merkezi
Özel Diatalya Diyaliz Merkezi 2002 yılında Diaverum tarafından açılmıştır ve 29 HD cihazına sahiptir.
Özel Memorial Antalya Hastanesi
Memorial Sağlık Grubu, uluslararası kaliteli sağlık hizmetleri ve mükemmellik standartları ile Memorial Antalya Hastanesi ile Akdeniz Bölgesi'nde yanınızda.
Özel Dünyagöz Hastanesi Antalya
En son teknolojilerle donatılmış Antalya Dünyagöz Hastanesi, tam donanımlı bir göz sağlık kompleksi olarak tüm dünyaya hizmet veriyor.
Kepez Devlet Hasatenesi
Kepez Devlet Hasatenesi
2 km. uzaklıkta
Kepez'in Sütçüler bölgesinde faaliyet gösteren 400 yataklı Kepez Devlet Hastanesi akıllı ve modern hastane binası ile bölge halkına hizmet sunmaktadır.
Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi
1998 yılından beri Akdeniz'de tek çocuk sağlığı hizmetini veren Özel Antalya Çocuk Tıp Merkezi, kaliteyi ve güveni her zaman ilke edinmiş, uzman kadrosu ve güleryüzlü personeliyle hizmet vermektedir.
Özel Orbit Tıp Merkezi
Özel Orbit Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
2014 yılında Etiler Mahallesinde yeni ve müstakil binasında hizmete başlayan Özel Orbit Tıp Merkezi göz hastalıklarının yanı sıra Diş Hekimliği ve ilerleyen sürede KBB Hastalıkları gibi yeni bölümlerle de hizmetine devam edecektir
Özel OFM Antalya Hastanesi
Antalya ili kepez İlçesi Mehmet Akif caddesinde yapılan Özel OFM Antalya Hastanesi 56 adet tek kişilik hasta odası, 46 adet yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 102 yataklı bir hastanedir.
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi
En ileri teknolojilerle ve en modern cihazlarla donatılan 250 yatak kapasiteli ASV Yaşam Hastanesinde tüm branşlarda her tür tıbbi tanı ve tedavi üniteleri yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Şelale Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉