Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Kadınhanı
Adres:Güngören Mah. Konya Yolu Üzeri
Telefon:0 (332) 834-0301
Web Sitesi:www.kadinhanidh.gov.trHata Bildir
38.23831032.233057

Kurum Hakkında

Kadınhanı Devlet Hastanesi 1958 yılında sağlık merkezi olarak yapılmış tip bina iken, 1961 yılında devlet hastanesine dönüştürülmüş, 1981 yılında tekrar sağlık merkezi olarak hizmet vermiştir. 1985 yılında 25 yataklı bir hastaneye dönüştürülerek 2008 yılına kadar 50 yıl eski binasında hizmete devam etmiş, 25/08/2008 yılında hayırsever tarafından yaptırılan yeni binasına taşınmış 34 yataklı hastane olarak hizmet vermektedir.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi 23/05/2006 tarihinde yapımına başlanıp 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde tamamlanarak 23/05/2008 tarihinde yapımı bitirilmiştir. Hastanemizde toplam 114 odamız mevcuttur.

Servislerimiz; Dahiliye – Genel Cerrahi ve Kadın Doğum – Çocuk Bölümü olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Tamamı nitelikli hasta odası olmak üzere (WC, Duş, Buzdolabı Refakatçı Koltuğu, Elbise Dolabı ve TV bulunan) tek kişilik düzenlenmiş bir tane üç kişilik ve bir tanede genel cerrahi bölümde kalite standartlarına göre düzenlenmiş iki kişilik yanık tedavi odamız mevcuttur. Hedefimiz, servislerimizde yatan hastalarımıza nezih bir ortamda en kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Doğum Salonumuzda; iki adet doğum masası bulunan iç içe iki salonumuz mevcut olup tek yataklı iki adet yine nitelikli oda standartlarına uygun Ağrı Odamız mevcuttur. Ayrıca sabit ve portable olarak kullandığımız 1 adet küvözümüz ve fototerapi cihazlarımızla en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kadın doğum uzmanımızın başkanlığında tam bir ekip çalışması ile gerek sezeryan gerek normal doğum operasyonlarında hasta memnuniyeti en üst düzeyde tutulmak suretiyle hizmet verilmektedir.

Ameliyathanemizde; 2ameliyat salonumuz ve 1 adet aktif ameliyat masamız vardır. Laparoskopi cihazından faydalanarak kadın doğum ve cerrahi ameliyatlar en yeni teknolojik şartlarda ve tamamen steril bir ortamda gerçekleşmektedir. Ayrıca post-op hastalar için iki yataklı bir odamız mevcuttur. Burada da uzman ekibimiz en kaliteli sağlık hizmetini vermektedir.

Polikliniklerimizde 10 adet poliklinik odamız mevcuttur. Hepsinin önünde hastalarımızı bilgilendiren monitörler bulunmaktadır. USG EKG SFT tetkikleri röntgen ünitesiyle hematolojik biyokimyasal ve hormonal tetkiklerin hassasiyetle yapıldığı laboratuarımızın desteğinde oldukça modern bir ortamda hastalarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz.

Acil servisimiz; 300 m²'lik bir alana kurulmuş olup muayene odası, resüsitasyon odası, müdahale odası ve 2 adet toplam 8 yataklı müşahade odası ile birlikte B Tipi entegre 112 acil istasyonumuz bünyesinde bulundurmak suretiyle 24 saat aralıksız, gerektiğinde yerinde müdahale dahil olmak üzere sağlık hizmeti vermektedir. Bir tanesi yedek olmak şartıyla 3 adet tam donanımlı ambulansınız mevcuttur.

Diyaliz ünitemizde; 4 adet yeni cihazımız ve 4 adet hasta yatağımızla 08/06/2009 tarihinden bu yana hizmet vermektedir.

Hasta hakları; birimimizde hastalarımızın yaşadığı problemleri araştırıp çözerek, hasta hakkı ihlali olmadan sorunsuz hizmet sunumunu kendimize hedef olarak belirlemiş, her zaman hastalarımızın yanında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Nefroloji

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi, Konya ili Kadınhanı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sarayönü Devlet Hastanesi
15.5 km. uzaklıkta
Fatih mh. Yalçın cd. No:1
Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
29.9 km. uzaklıkta
Fahrettin Altay Mah. 115829. Sk. No:2
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
34.4 km. uzaklıkta
Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313
Beyhekim Akıl ve Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi
34.9 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:14
Beyhekim Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Kliniği
34.9 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:9/C
Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
35.3 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:2/A, C
Konya Numune Hastanesi
35.3 km. uzaklıkta
Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6