Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Ilgın
Adres:Fahrettin Altay Mah. 573.Sok. No:2
Telefon:0 (332) 881-6100
38.28518331.894904

Kurum Hakkında

1959 yılında sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1973 yılında ilave kat ile sağlık merkezi konumundan, hastane konumuna dönüştürülmüştür. 100 yataklı hastane binasının, Nisan 2001 tarihinde teslim edilmesi ile birlikte yeni binada hizmet verilmeye başlanılmıştır. 2015 yılında hastanemiz daha iyi ve kaliteli hizmet vermesi için yeni hizmet binasına taşınmıştır

Hastanemiz; yaklaşık 100-120 bin arasında nüfus potansiyeline sahiptir. Kadınhanı, Doğanhisar ve Tuzlukçu İlçesinin büyük nüfus çoğunluğuna hizmet vermektedir. İlçemizin, beldeleri ve köyleri ile toplam nüfusu 78.402’dir.

Hastanemizde çalışan Uzman hekimler ve tabipler ile halen 11 servis, acil servis ve 112 acil sağlık hizmetleri ile 10 makinelik diyaliz hizmetleri verilmektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Sigarayı Bıraktırma Kliniği
 • Üroloji

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi, Konya ili Ilgın ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi RandevuDr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Dr. Vefa Tanır Ilgın Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Doğanhisar Devlet Hastanesi

24.3 km. uzaklıkta

Kuz Mah. Kazım Karabekir Cad. No:48

Refik Saime Koyuncu Kadınhanı Devlet Hastanesi

29.9 km. uzaklıkta

Güngören Mah. Konya Yolu Üzeri

Akşehir Devlet Hastanesi

40 km. uzaklıkta

Seyran Mah. Dr. Vahti Yamalık Cd. No:129

Parkhayat Akşehir Hastanesi

41.3 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. İstasyon Cad. No:119

FMC Konya Akşehir Diyaliz Merkezi

42 km. uzaklıkta

Yarenler Mh. 24 Ağustos Bulvarı Askeri Depo Karşısı

Sarayönü Devlet Hastanesi

44.8 km. uzaklıkta

Fatih mh. Yalçın cd. No:1