Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313
Telefon:0 (332) 241-5000
Web Sitesi:hastane.selcuk.edu.trHata Bildir
38.02055432.512954

Kurum Hakkında

Hastanemizin resmi açılışı 17 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 25 yıllık rüyanın hasta kabulüne başlamasıyla gerçekleştiği hastanemiz, 130000 metrekarelik kapalı ve 160000 metrekarelik açık alan olmak üzere 934 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastaneye Ulaşım

1. Alternatif: Tramvay Hattını kullanabilirsiniz. Konya'nın her noktasından binebileceğiniz Tramvay ile "Kampüs" ve "Tıp Fakültesi" durağına kadar gelip, buradan hastanemize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

2. Alternatif: Eski Garaj, Otogar, Kampüs Hatlı dolmuşlarla Kampüs gelerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Htcsu
★★
9 gün önce yatılı olarak fizik tedavi görmek için 3.katta bulunan Genel cerrahi bölümüne yattım. 318 nolu odada temizlik personelinden çok şikayetçiyim. Koronunun olduğu bu günlerde temizliğin artması gerekirken sıfır temizlik ve hijyen nevresimler değiştirilmiyor ve biz hastaları azarlıyorlar. Yemekler buz gibi lezzetsiz hiç memnun kalmadım. Önlem alınası gerekiyor bu durum hiç memnun edici değil yetkililer bu duruma dur demelidir.
Ali Çalişkan
★★
Kamu hastanelerinde ultrason üç günde çekiliyor sizde neden 40gün veriliyor eleman fazlalığından mı acaba cevap bekliyorum.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.9 / 5

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 3.9 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Beyhekim Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Kliniği
3.8 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:9/C
Konya Numune Hastanesi
4 km. uzaklıkta
Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6
Beyhekim Akıl ve Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi
4.4 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:14
Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.4 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:2/A, C
Konya Farabi Hastanesi
4.7 km. uzaklıkta
Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14
Fizikon Tıp Merkezi
6.1 km. uzaklıkta
Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4