Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
Kurum Adı:Selçuk Üniversitesi Hastanesi
Kategori:Üniversite Hastanesi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Akademi Mah. Yeni İstanbul Cad. No:313
Telefon:0 (332) 241-5000
38.02055432.512954

Kurum Hakkında

Hastanemizin resmi açılışı 17 Aralık 2010 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 25 yıllık rüyanın hasta kabulüne başlamasıyla gerçekleştiği hastanemiz, 130000 metrekarelik kapalı ve 160000 metrekarelik açık alan olmak üzere 934 yatak kapasitesine sahiptir.

Hastaneye Ulaşım

1. Alternatif: Tramvay Hattını kullanabilirsiniz. Konya'nın her noktasından binebileceğiniz Tramvay ile "Kampüs" ve "Tıp Fakültesi" durağına kadar gelip, buradan hastanemize kısa sürede ulaşabilirsiniz.

2. Alternatif: Eski Garaj, Otogar, Kampüs Hatlı dolmuşlarla Kampüs gelerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ali Çalişkan · 14 Temmuz 2015

kamu hastanelerinde ultrason üç günde çekiliyor sizde neden 40gün veriliyor eleman fazlalığından mı acaba cevap bekliyorum

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Bosna Tıp Merkezi

1.7 km. uzaklıkta

Bosna Hersek Mh. Büyük Hizmet Cad. No:35

Konya Numune Hastanesi

4 km. uzaklıkta

Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Fizik Tedavi Kliniği

4.1 km. uzaklıkta

Yazır Mahallesi Turgut Özal Caddesi No:10

Konya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Psikiyatri Kliniği

4.3 km. uzaklıkta

Yazır Mah. Turgut Özal Caddesi No:14/C

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

4.4 km. uzaklıkta

Beyhekim Mah. Turgut Özal Cad. No:14

Konya Farabi Hastanesi

4.7 km. uzaklıkta

Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14