Özel Fizikon Tıp Merkezi

Özel Fizikon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizikon Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4
Telefon:0 (332) 353-6900
Web Sitesi:fizikon.comHata Bildir
37.96550432.516467

Kurum Hakkında

Özel Fizikon Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Merkezimiz 24 Mart 2005’de Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla özel dal merkezi olarak açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına bir iş merkezinin içinde tek katta başlandı. Daha sonra hasta kabulü ve tedavi hizmetleri beş kata yayılmakla birlikte, artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üzerine 5 Aralık 2016’da Yeni İstanbul Yolu’nda yaklaşık 5.000 metre kare kapalı alana sahip yeni binasına taşındı. Yeni binamız bağımsız olup daha geniş ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine sahiptir.

Fizikon Tıp Merkezi yeni binasında Sağlık Bakanlığı standartlarına göre A tipi Tıp Merkezi olmuştur. Merkezimizde biri profesör olmak üzere 5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve konuşma terapisti ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir. Bünyemizde acil, röntgen, hasta kabul ve diğer görevlilerle birlikte elliyi aşkın kişi çalışmaktadır.

Yeni İstanbul Yolu’ndaki merkezime her türlü vasıta ile ulaşım kolaydır; tramvay (MTA durağı), otobüs, dolmuş. Park sorunu yoktur. Talep eden hastalarımıza kapıdan alıp kapıya bırakma şeklinde servis hizmeti verilmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizikon Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
  • Radyoloji
  • Algoloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Burak Hatas
★★★★★
Konya'nın en büyük ve kapsamlı merkezi özellikle yürüme robotu yürüme zorluğu çeken insanlar için bulunmaz nimet.
Şehitler ölmez...
★★★★★
Sivas'dan geleceğim. Babamın dizlerinde kıkırdak dokusu aşınmış ve kemik kemiğe temas ediyor. Kalıcı bir tedavi var mı ameliyatsız.. Var ise ücret (iki diz) tahmini ne aralığında olur? Teşekkür ederim.
Leylanur Tiryaki
★★★
Parkinson skolyaz ve ozon hacamat tedavilerinde ücretlendirme nasıl oluyor ssk emeklisi ve emekli sandıgı çalışanı için skolyaz ve kifoz tedavisinde manuel tedavi yapılıyormu tşk ederim

Özel Fizikon Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

Özel Fizikon Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 26 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Konya Farabi Hastanesi
Özel Konya Farabi Hastanesi, 103 hasta yatağıyla, 29 polikliniği, biri kardio vasküler cerrahi olmak üzere 4 adet üstün teknolojilerle donatılmış ameliyathanesi, yeni doğan yoğun bakım servisiyle hasta ve yakınlarına kendilerini i
Özel Medova Hastanesi
Özel Medova Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Konya'nın Selçuklu ilçesinde bulunan hastanemiz, 3 hasta yatak katı, 2 poliklinik katı, 7 ameliyathanesi, yetişkin ve çocuk acil servisleri ile birlikte hizmet sunmaktadır.
Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ana binası Real Avm Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında 60 ünit kapasitesi ile hizmet vermektedir.
Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Konya Yazır Bölgesinde yer alan Beyhekim Sağlık Kompleksi; Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Akıl ve Ruh Sağlığı Hastanesi, Fizik Tedavi Hastanesi ve Onkoloji Hastanesini kapsayacak şekilde planlanmıştır.
Beyhekim Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Kliniği
100 yataklı olarak dizayn edilen Konya Beyhekim Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi, 2011 Aralık ayından itibaren hasta kabulüne başlamıştır.
Beyhekim Akıl ve Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi
Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı Beyhekim Akıl ve Ruh Sağlığı Hastalıkları Kliniği 2010 yılından beri, Beyhekim Sağlık Kompleksi yerleşkesinde hizmet vermektedir.
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
2010 yılında açılan Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi 934 yatak kapasitesine sahiptir.
Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Konya Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 395 yataklı servislerimizde işinde uzman hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarımız ile 24 saat kesintisiz hizmet vermeye de devam etmektedir.
Özel Eylül Tıp Merkezi
Özel Eylül Tıp Merkezi
6 km. uzaklıkta
Özel Eylül Tıp Merkezi olarak iç hastalıkları, çocuk sağlığı ve hastalıkları, genel tababet, göz hastalıkları branşlarında hizmet vermekteyiz.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizikon Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉