Özel Fizikon Tıp Merkezi

Özel Fizikon Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizikon Tıp Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4
Telefon:0 (332) 353-6900
37.96550432.516467

Kurum Hakkında

Merkezimiz 24 Mart 2005’de Özel Fizikon Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi adıyla özel dal merkezi olarak açıldı. Hasta kabulü ve fizik tedavi uygulamalarına bir iş merkezinin içinde tek katta başlandı. Daha sonra hasta kabulü ve tedavi hizmetleri beş kata yayılmakla birlikte, artan talep ve gelişen teknolojik uygulamaları için mevcut yerin yetersiz kalması üzerine 5 Aralık 2016’da Yeni İstanbul Yolu’nda yaklaşık 5.000 metre kare kapalı alana sahip yeni binasına taşındı. Yeni binamız bağımsız olup daha geniş ve ferah mekanlarda kapsamlı rehabilitasyonu hizmeti verme kapasitesine sahiptir.

Fizikon Tıp Merkezi yeni binasında Sağlık Bakanlığı standartlarına göre A tipi Tıp Merkezi olmuştur. Merkezimizde biri profesör olmak üzere 5 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon (FTR) uzmanı, fizyoterapistler, fizik tedavi teknikerleri ve konuşma terapisti ile fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti verilmektedir. Bünyemizde acil, röntgen, hasta kabul ve diğer görevlilerle birlikte elliyi aşkın kişi çalışmaktadır.

Yeni İstanbul Yolu’ndaki merkezime her türlü vasıta ile ulaşım kolaydır; tramvay (MTA durağı), otobüs, dolmuş. Park sorunu yoktur. Talep eden hastalarımıza kapıdan alıp kapıya bırakma şeklinde servis hizmeti verilmektedir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizikon Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizikon Tıp Merkezi, Konya ili Selçuklu ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Leylanur Tiryaki · 19 Kasım 2017

parkinson skolyaz ve ozon hacamat tedavilerinde ücretlendirme nasıl oluyor ssk emeklisi ve emekli sandıgı çalışanı için skolyaz ve kifoz tedavisinde manuel tedavi yapılıyormu tşk ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizikon Tıp Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizikon Tıp Merkezi 5 üzerinden 2.0 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizikon Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Konya Farabi Hastanesi

1.6 km. uzaklıkta

Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14

Medova Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1

Binkonut Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Susam İş Merkezi No:36

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3

Konya Numune Hastanesi

3.8 km. uzaklıkta

Yazır Mah. Turgut Özal Cad. No:6

Konya Beyhekim Devlet Hastanesi

3.9 km. uzaklıkta

Beyhekim Mah. Turgut Özal Cad. No:14

Mevlana Üniversitesi Barış Caddesi Tıp Merkezi

4 km. uzaklıkta

Buhara Mah. Barış Cad. No:51 Selçuklu