Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3
Telefon:0 (332) 251-5280
37.94941232.492499

Kurum Hakkında

Hastanemizin ana binası Real Avm Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında, bahçeli, bodrum kat dahil 4 kat ve teras katı olarak 7463 m² arsa üzerine inşaa edilmiş olup 8241 m² kapalı alanı bulunmaktadır. Selçuklu Belediyesi'nin çalışmaları ile yapılan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hizmetlerinde son teknolojiyi kullanıyor.

Konya Diş Hastanesi; 5 yataklı, 60 ünit kapasiteli, genel anestezi ünitesi, ameliyathane, sterilizasyon sistemi, tomografi, dijital panaromik, periapikal görüntüleme cihazları ve çocuk diş poliklinikleri ile halkımıza en üst seviyede ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuKonya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ese Hançerli · 20 Aralık 2017

Merhaba arkadaşlar. Muzaffer Parlak isimli kayıt bürosunda çalışan arkadaşımızın hastanenize yaklaşık 6 seferdir gelişimde yaptığı herkese sıcak ve yakınlıgından dolayı teşekkür ediyorum. Bu örnek personeli diğer kurumlarda görmek istiyoruz.

Musa Efe Çuhadar · 17 Aralık 2017

Türk vatandaşı olarak Suriyeliler kadar değer bulamadık. Bu ülkede sağlık güvencesi olmayanların bile muayene olabildiği bir dönemde çocuğuma sevk yok diye çok basit bir süt dişi çekme tedavisi uygulamama vicdansızlığına sahip 17.12.2017 tarihindeki nöbetçi doktor müsvettesini kınıyorum. Allah çocuğumun çektiği bu ağrının bin mislini sanada yaşatsın.

Sönmez Kösenler · 2 Kasım 2014

selçuklu ağız diş sağlığı merkezinin akşamları ve hafta sonları açık kalmasının hiç bir anlamı ve manası yok bence. zaten hiç bir halt yapmıyorlar. diş dahi çekmiyorlar. randevu al hafta içi polikliniğe gel çektir diyorlar. sen öl adamların umurunda mı sanki. böyle bir sistem böyle bir mantıksızlık olamaz. hiç bir şey yapmadıkları halde bir de muayene ücreti yani katılım payı veriyoruz. gerekli tüm yerlere şikayette bulunacağım... gerçi bir şey değişmez de neyse...

Ayşe Örs Kalkan · 12 Eylül 2014

çocuk bölümüne *** *** isimli bir doktor koymuşlar saygısız ve hasta yakınına açıklama yapmaktan aciz bir hekim hekim bile denmez sakın ona gitmeyin

Ayşe Tarhan · 13 Temmuz 2014

burası benim dişlerimi mahvetti hala hatta şu an ağrısını çekiyorum

Mehmet Keş · 5 Mart 2013

Çalışanlar işini aksatmaması için cumartesi pazar yada 17-23 saatleri arası randevu verir misiniz

Halil Ibrahim Sırmalı · 2 Şubat 2013

valla iyi vermişler sana ben o kadar da alamadım.

Yasin Guven · 23 Ağustos 2012

21.08.2012 tarihinde acilde muayene oldum 26.09.2012 de tedavi için randevu aldım yorumu sizlere bırakıyorum iyi günler.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 130 oy kullanılmış ve kurum hakkında 8 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medova Hastanesi

970 metre uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1

Binkonut Tıp Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Şeyh Şamil Mahallesi Susam İş Merkezi No:36

Mevlana Üniversitesi Barış Caddesi Tıp Merkezi

1.6 km. uzaklıkta

Buhara Mah. Barış Cad. No:51 Selçuklu

Fizikon Tıp Merkezi

2.8 km. uzaklıkta

Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4

Eylül Tıp Merkezi

4.2 km. uzaklıkta

Hüsamettin Çelebi Mah. Yeşilçam Sok. No:25/A

Konya Farabi Hastanesi

4.2 km. uzaklıkta

Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14