Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Parsana Mah. Beyhekim Cad. No:3
Telefon:0 (332) 251-5280
Web Sitesi:www.konya.adsm.saglik.gov.trHata Bildir
37.94941232.492499

Kurum Hakkında

Hastanemizin ana binası Real Avm Yanı ve Konya Büyükşehir Stadyumu karşısında, bahçeli, bodrum kat dahil 4 kat ve teras katı olarak 7463 m² arsa üzerine inşaa edilmiş olup 8241 m² kapalı alanı bulunmaktadır. Selçuklu Belediyesi'nin çalışmaları ile yapılan Konya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, hizmetlerinde son teknolojiyi kullanıyor.

Konya Diş Hastanesi; 5 yataklı, 60 ünit kapasiteli, genel anestezi ünitesi, ameliyathane, sterilizasyon sistemi, tomografi, dijital panaromik, periapikal görüntüleme cihazları ve çocuk diş poliklinikleri ile halkımıza en üst seviyede ağız ve diş sağlığı hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Recep Ali Akbas
★★★★★
Sn Dr Meltem Battal çok pratik ve mütevazi güleryüzlü sempatik bir hekim tavsiye ederim. Yeter Akbaş.
Ese Hançerli
★★★★★
Merhaba arkadaşlar. Muzaffer Parlak isimli kayıt bürosunda çalışan arkadaşımızın hastanenize yaklaşık 6 seferdir gelişimde yaptığı herkese sıcak ve yakınlıgından dolayı teşekkür ediyorum. Bu örnek personeli diğer kurumlarda görmek istiyoruz.
Musa Efe Çuhadar
Türk vatandaşı olarak Suriyeliler kadar değer bulamadık. Bu ülkede sağlık güvencesi olmayanların bile muayene olabildiği bir dönemde çocuğuma sevk yok diye çok basit bir süt dişi çekme tedavisi uygulamama vicdansızlığına sahip 17.12.2017 tarihindeki nöbetçi doktor müsvettesini kınıyorum. Allah çocuğumun çektiği bu ağrının bin mislini sanada yaşatsın.
Sönmez Kösenler
★★
Selçuklu ağız diş sağlığı merkezinin akşamları ve hafta sonları açık kalmasının hiç bir anlamı ve manası yok bence. zaten hiç bir halt yapmıyorlar. diş dahi çekmiyorlar. randevu al hafta içi polikliniğe gel çektir diyorlar. sen öl adamların umurunda mı sanki. böyle bir sistem böyle bir mantıksızlık olamaz. hiç bir şey yapmadıkları halde bir de muayene ücreti yani katılım payı veriyoruz. gerekli tüm yerlere şikayette bulunacağım... gerçi bir şey değişmez de neyse...
Ayşe Örs Kalkan
Çocuk bölümüne *** *** isimli bir doktor koymuşlar saygısız ve hasta yakınına açıklama yapmaktan aciz bir hekim hekim bile denmez sakın ona gitmeyin.
Ayşe Tarhan
Burası benim dişlerimi mahvetti hala hatta şu an ağrısını çekiyorum.
Yasin Guven
★★
21.08.2012 tarihinde acilde muayene oldum 26.09.2012 de tedavi için randevu aldım yorumu sizlere bırakıyorum iyi günler.

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 134 oy kullanılmış ve kurum hakkında 7 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medova Hastanesi
970 metre uzaklıkta
Şeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1
Fizikon Tıp Merkezi
2.8 km. uzaklıkta
Sancak Mh. Yeni İstanbul Yolu Sevenler Sk. No:4
Eylül Tıp Merkezi
4.2 km. uzaklıkta
Hüsamettin Çelebi Mah. Yeşilçam Sok. No:25/A
Konya Farabi Hastanesi
4.2 km. uzaklıkta
Sancak Mah. Veysel Karani Cad. Ebru Sk. No:14
Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
4.4 km. uzaklıkta
Fatih Mah. Yeni İstanbul Cd. No:30
Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi
4.5 km. uzaklıkta
Beyhekim Mah. Devlethane Sok. No:2/A, C