Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Konya
İlçe:Selçuklu
Adres:Fatih Mah. Yeni İstanbul Cd. No:30
Telefon:0 (332) 238-3203
37.91052532.500964

Kurum Hakkında

Hastanemiz ilk olarak 1941 Yılında Konya Doğum ve Çocuk Bakımevi adıyla bu gün İl Sağlık Müdürlüğü olarak kullanılan binada hizmet vermeye başlamıştır. 1980 yılında Konya Hastaneleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği tarafından 1976 yılında Trafik Hastanesi olarak yapımına başlanılan Nalçacı Caddesi üzerindeki binaya taşınmıştır. Hastanemiz 2000 yılında Dr. Ali Kemal Belviranlı Doğum ve Çocuk Hastanesi adını almıştır. Sağlıkta dönüşüm kapsamında Konya Numune Hastanesi ve Hastanemizin bulunduğu alanda yeni hastane inşaatı yapılacak olması nedeniyle, 02/07/2012 tarihinden itibaren Numune Hastanesinin boşaltmış olduğu Tarihi bina ve eski çocuk servisinin bulunduğu binaya taşınmıştır.

Hastanemiz 2017 yılında yeni hizmet binamıza geçtikten sonra Dr. Ali Kemal Belviranlı adını almış ve 325 yataklı ve 75 yatakta doğum yoğun bakım olmak üzere toplam 400 yatak olarak hizmet verecek ve yeni doğan yoğunbakım ünitesinde 24 saat nöbetçi uzman doktorlarımızla hizmet vermeye devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Tıbbi Genetik
 • Üroloji

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Konya ili Selçuklu ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi RandevuKonya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dursun Kırman
Dursun Kırman · 7 Kasım 2015

Şikayetçiyim neden diye sorarsanız kızım 24 sattır doğumda fakat doğru dürüst hiçbir haber alamıyorum ne gösteren var nede doğru dürüst bilgi veren var hangi devirde yaşıyoruz. böyle hastane 2000 yıllarında vardı hastane olarak 15 20 yıl geridesiniz. 24 saattir çocuğumu ne görebiliyoruz nede sağlıklı haber alabiliyoruz hastanenizi bimere şikayet etmeyi düşünüyorum

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 27 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Konya Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Eylül Tıp Merkezi
940 metre uzaklıkta
Hüsamettin Çelebi Mah. Yeşilçam Sok. No:25/A
Nefrotrans Selçuklu Diyaliz Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Zembilli Cd. Tebliğ Sk. Naimbey St. No:17/A
Medicana Konya Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Feritpaşa Mah. Gürz Sok. No:1
Dünyagöz Hastanesi Konya
1.9 km. uzaklıkta
Bedir Mahallesi Tebliğ Sokak No:1
Nefrotrans Karatay Diyaliz Merkezi
2 km. uzaklıkta
Keykubat Mahallesi Fetih Caddesi No:28
Konya Göz Hastanesi
2.2 km. uzaklıkta
Musalla Bağları Mh. Şht. Ahmet Değerli Sk. No:40