Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. Terzibaba Cad. No:4
Telefon:0 (446) 224-3338
Web Sitesi:erzincanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.7464139.505701

Kurum Hakkında

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı'nın 29-08-2008 tarih ve 7955 sayılı olurları ile ve gerekli altyapının oluşturulmasını müteakiben 2008 yılında Erzincan Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak, müstakil bir başhekimlik olarak hizmet bermeye başlamıştır.

2018 yılında 25 bin metrekare alan içerisinde 9 bin 200 metrekare kullanım alanı olan yeni hastane binasına taşınan kurum son model cihazlarla donatılmıştır. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Ağız Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz; hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnek olabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erzincan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.4 / 5

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 2.4 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
1.6 km. uzaklıkta
Başbağlar Mah. Hacı Ali Akın Cad. No:32
Nefromer Diyaliz Merkezi
1.7 km. uzaklıkta
Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5
Neon Hastanesi
3.1 km. uzaklıkta
Sivas-Erzincan Karayolu Ergan AVM Karşısı
Kelkit Devlet Hastanesi
40.1 km. uzaklıkta
Atatürk Cad. 17 Şubat Bulv. No:104
Kemah İlçe Hastanesi
43.4 km. uzaklıkta
Çarşı Mah. Kemalcantürk Cad.
Çayırlı Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
Çayırlı Devlet Hastanesi Erzincan