Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kurum Adı:Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Erzincan
İlçe:Merkez
Adres:Fatih Mah. Terzibaba Cad. No:4
Telefon:0 (446) 224-3338
Web Sitesi:erzincanadsm.saglik.gov.trHata Bildir
39.7464139.505701

Kurum Hakkında

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erzincan şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Sağlık Bakanlığı'nın 29-08-2008 tarih ve 7955 sayılı olurları ile ve gerekli altyapının oluşturulmasını müteakiben 2008 yılında Erzincan Devlet Hastanesi bünyesinden ayrılarak, müstakil bir başhekimlik olarak hizmet bermeye başlamıştır.

2018 yılında 25 bin metrekare alan içerisinde 9 bin 200 metrekare kullanım alanı olan yeni hastane binasına taşınan kurum son model cihazlarla donatılmıştır. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Ağız Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyonumuz; hasta merkezli hizmet verdiğimizin bilincinde, mevcut kaynakları doğru ve verimli bir şekilde kullanarak, ekip ruhunu güler yüzle bütünleştirip, bize güvenen bir toplum oluşturmak ve eş değer kurumlara örnek olabilecek bir ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaktır.

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.5 / 5

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mengücekgazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 2011 yılında açılmış olup 235 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.
Özel Nefromer Diyaliz Merkezi
Özel Nefromer Diyaliz Merkezi yeni yönetim, yeni dizaynı ve kaliteli tedavi ilkesi ile hizmetinizdedir. Hemodiyaliz tedavi hizmetimiz; BRAUN marka makinelerimiz ve kaliteli tıbbi malzeme kullanılmak suretiyle yapılmaktadır.
Özel Neon Hastanesi
Özel Neon Hastanesi
3 km. uzaklıkta
Özel Neon Hastanesi teknolojinin tüm imkanlarının kullanıldığı, Türkiye ve Avrupa standartlarının da üzerinde, dünya standartlarını baz alarak Erzincanımıza yakışır bir sağlık kuruluşu yaratma amacıyla kurulmuştur.
Kelkit Devlet Hastanesi
Kelkit Devlet Hastanesi
40 km. uzaklıkta
Kelkit Devlet Hastanesi Gümüşhane Erzincan Karayolu üzerinde 4. km. de 13 farklı branşta sağlık hizmeti vermektedir. Hastanemiz 21 Uzman Hekim kadrosu ile bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yerinde karşılamayı hedeflemektedir.
Kemah İlçe Hastanesi
Kemah İlçe Hastanesi
43 km. uzaklıkta
10 yataklı yeni Kemah İlçe Hastanesi binamız 2016 yılında hizmete açılmış sağlık hizmetleri sunmaya başlamıştır.
Çayırlı Devlet Hastanesi
Çayırlı Devlet Hastanesi
46 km. uzaklıkta
3 katlı olarak inşa edilen 10 yatak kapasiteli Çayırlı Devlet Hastanesi yeni binasında hizmet sunmaktadır.
Otlukbeli İlçe Hastanesi
Otlukbeli İlçe Hastanesi
50 km. uzaklıkta
Otlukbeli İlçe Devlet Hastanesi 10 yataklı olup zemin kat da dahil olmak üzere 3 kattan ve 24 bölümden ibaret olup koruyucu ve tedavi edici sağlık hizmetleri sunmaktadır.
Şiran Devlet Hastanesi
Şiran Devlet Hastanesi
58 km. uzaklıkta
İlçe girişinde toplam 28 dönüm alana kurulan, Şiran Devlet Hastanesinde 10 poliklinik odası, röntgen-radyoloji, laboratuvar, acil servis, otopsi bölümü, ameliyathane, 7 tek kişilik oda, 13 çift kişilik oda yer almaktadır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Erzincan Ağız ve Diş Sağlığı Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉