Kelkit Devlet Hastanesi

Kelkit Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kelkit Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Gümüşhane
İlçe:Kelkit
Adres:Atatürk Cad. 17 Şubat Bulv. No:104
Telefon:0 (456) 317-1029
Web Sitesi:kelkitdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.10593239.457146

Kurum Hakkında

Hastanemiz Gümüşhane Erzincan Karayolu üzerinde 4. km. de bulunmaktadır. 2008 Yılına kadar 50 yataklı eski hizmet binasında 3 Uzman hekimle hizmet vermeyi sürdürmüştür. 2008 yılından itibaren yeni binasında 81 yataklı İlçe Bölge Hastanesi olarak hizmete başlamıştır. Hastanemiz 21 Uzman Hekim kadrosu ile bölgenin sağlık ihtiyaçlarını yerinde karşılamayı hedeflemektedir.

Kelkit şehir merkezinden hastanemize ulaşmak için Hastane dolmuşları toplu taşıma için tek alternatiftir. Hizmetlerimiz branşlara göre aşağıda belirtilmiş olup yeni branşlar ve yeni hizmetler vermek için çabalarımız devam etmektedir.

Poliklinikler
 • Çocuk Göğüs Hastalıkları
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Kelkit Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Kelkit Devlet Hastanesi, Gümüşhane ili Kelkit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Kelkit Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Şükrü Esra Kök
Hayatımda o kadar hastane gezdim ilk defa Kelkit devlet hastanesinde *** hanım dr yaşına girmemiş. Bebeğime kağıdı al dedim diye bebeğime bakmadı. Mağdur kaldım. Al dedim diye beni mahkemeye verdi. Allahım böyle hastaneye ve böyle doktorlarla karşılaştırmasın bizi.
Hüseyin Aslan
10.08.2010 tarihinde eşimin doğumunu sezeryanla yapılmıştı yapan doktorun eşimin bir daha doğum yapamaz hale getirdiğini bugün itibariyle öğrendim. Bana söylenen yapılan doğum sonrası cerrahi müdahale sonucu olduğundan kaynaklandığı söylediler sorumlular hakkında gerekli yasal işlemi başlatacağım.
Ibrahim Meral
★★★
Değerli Kelkit Devlet Hastanesi yönetimi.. Röntgende bir bayan sağlıkcı çalışması daha uygun olmaz mı. Röntgene giden insanların çoğu bayan ve bu bayanların genci yaşlısı var, üstlerini çıkarma da problem oluyor, ben bir vatandaş olarak orada bir bayan sağlıkçının kadın hastalar için daha iyi olacağını düşünüyorum. Karar siz değerli yönetimin.

Kelkit Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Kelkit Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kelkit Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Şiran Devlet Hastanesi
29.4 km. uzaklıkta
Karaca Mah. Hoca Ahmet Yesevi Cad. No:195
Gümüşhane Devlet Hastanesi
37.6 km. uzaklıkta
Eskibağlar Mah. Dere Sok.
Nefromer Diyaliz Merkezi
38.5 km. uzaklıkta
Başbağlar Mah. Hacı ali Akın Cad. No:5
Mengücek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi
38.6 km. uzaklıkta
Başbağlar Mah. Hacı Ali Akın Cad. No:32
Gümüşhane Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
39.2 km. uzaklıkta
Karşıyaka Mah. Halit Zarbun Sok. No:5
Neon Hastanesi
39.7 km. uzaklıkta
Sivas-Erzincan Karayolu Ergan AVM Karşısı