Foça Devlet Hastanesi

Foça Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Foça Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:İzmir
İlçe:Foça
Adres:Atatürk Mah. Çam Sok. No:7
Telefon:0 (232) 812-1429
Web Sitesi:focadh.saglik.gov.trHata Bildir
38.65742326.763692

Kurum Hakkında

Turizm yönünden önem arz eden ilçemiz, askeri bölgede yer alması nedeniyle de stratejik bir öneme sahiptir. Kış aylarında 33.000 olan ve yaz aylarında 100.000 i aşan ilçe nüfusu için sağlık hizmeti 25 yataklı D grubu hastane olarak faaliyet göstermekte iken; Foça halkına daha iyi hizmet sunabilmek için 08.03.2019 tarihi itibariyle yeni hastane binasına taşınarak 16.245m2 arsa üzerinde 8754 m2 kapalı alanda Foça Devlet Hastanesi 50 yataklı C grubu hastane olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Yeni hastanemiz, Atatürk Mah. Çam Sok. No:7 adresinde yeni binasında Fizik Tedavi Ünitesi, Palyatif Bakım Merkezi, 3 salondan oluşan ameliyathane ve 2. Basamak 7 Yataklı Yoğun Bakım Üniteleri ile ; Poliklinikler de belirli branşlarda her gün, bazı branşlarda haftanın belirli günleri hizmet vermektedir. Dahiliye, Genel Cerrahi, Nöroloji, Ortopedi, Çocuk, Kadın Doğum, Radyoloji, Anestezi, Fizik Tedavi Uzmanı ve Diş branşlarında poliklinik hizmeti düzenli olarak verilmektedir. Göz, KBB, Cildiye ve Üroloji branşlarında belirli günlerde hizmet verilmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Üroloji

Foça Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Foça Devlet Hastanesi, İzmir ili Foça ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Foça Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Cemile Kerim
★★★★★
Merhaba! Bugün annemin sağlık sorunu nedeniyle Foça Devlet Hastahanesine geldik, Uzm.Dr.Sayın Mehmet Bozkurt Taylan görevinden ilgisi, inceliği ve görev ciddiyeti için teşekkür ediyoruz... Ayrıca hastahanenizin hijyen kurallarına dikkat edilmesi mutluluk verici... Tüm sağlık çalışanlarınız için sağlıkla, güzelliklerle bir yaşam diliyorum.

Foça Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Foça Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Foça Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Aliağa Devlet Hastanesi
23.4 km. uzaklıkta
Yenimahalle Rumeli Cd. No:7
Aliağa Tıp Merkezi
24.4 km. uzaklıkta
Kültür Mahallesi 252 Sokak No:6
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
27.2 km. uzaklıkta
Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3
Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
27.6 km. uzaklıkta
Esatpaşa Mh. Abdi İpekçi Cd. No:7
Sada Hastanesi
27.9 km. uzaklıkta
İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1
Menemen Devlet Hastanesi
28.7 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. 1249 Sok. No:11