Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Menemen
Adres:Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3
Telefon:0 (232) 832-1213
38.60935427.071270

Kurum Hakkında

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit eklenerek 20 ünitli ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 18 Kasım 2014 itibariyle müstakil Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.

Kurumumuz güleryüzüyle, gelişen teknolojisiyle sizlere, sağlığınıza ve zamanınıza gösterdiği ihtimamla, sadece ilçemizin değil ”Bölgemizin tercih edeceği kurum olmayı” hedeflemektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Menemen ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuMenemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşam Sağlık Tıp Merkezi

550 metre uzaklıkta

Esatpaşa Mh. Abdi İpekçi Cd. No:7

Menemen Devlet Hastanesi

1.4 km. uzaklıkta

Uğur Mumcu Mah. 1249 Sok. No:11

Sada Hastanesi

2 km. uzaklıkta

İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

12.3 km. uzaklıkta

8780/1 sokak No:18 Yeni Mahalle Atasanayi

Fizipol İzmir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

12.5 km. uzaklıkta

8708/2 Sok. No:2 K:3

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

12.6 km. uzaklıkta

Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2