Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Menemen
Adres:Kasımpaşa Mah Atatürk Cad No:3
Telefon:0 (232) 832-1213
Web Sitesi:www.menemenadsm.gov.trHata Bildir
38.60935427.071270

Kurum Hakkında

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit eklenerek 20 ünitli ağız Diş Sağlığı Merkezi olarak 18 Kasım 2014 itibariyle müstakil Başhekimlik statüsüne kavuşmuştur.

Kurumumuz güleryüzüyle, gelişen teknolojisiyle sizlere, sağlığınıza ve zamanınıza gösterdiği ihtimamla, sadece ilçemizin değil ”Bölgemizin tercih edeceği kurum olmayı” hedeflemektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Menemen ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nergiz Oba
Hastanenizde 6 ay kadar önce Dr *** ***'a ücretli protez diş yaptırdım. Ağrıdan acıdan takamıyorum kendisine düzeltmesini istediğimde bana bağırıp azarlıyor. O bağırınca güvenlikler herkes içeri doluyor bana rahat diş istiyorsam implant yaptır diyor. Ne yapıcağını şaşırmış durumdayım 6 aydır dişsizim ya paramı versinler başka yere diş yaptırayım yada birileri bu durumla ilgilensin lütfen.

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
550 metre uzaklıkta
Esatpaşa Mh. Abdi İpekçi Cd. No:7
Menemen Devlet Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Uğur Mumcu Mah. 1249 Sok. No:11
Sada Hastanesi
2 km. uzaklıkta
İzmir-Çanakkale Asfaltı Üzeri No:2/1
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
12.3 km. uzaklıkta
Yeni Mahalle 8780/1. Sok. No:18
Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
12.5 km. uzaklıkta
8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
12.6 km. uzaklıkta
Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2