Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizimer FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi
Telefon:0 (232) 386-1000
38.49686027.059271

Kurum Hakkında

Kuruluşumuz fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak 2008’den bu yana İzmir Çiğli ilçesinde faaliyet göstermektedir. 2020 yılı itibariyle vizyonumuzu en iyi şekilde ifade etmesi açısından kuruluş adımızı Fizimer fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Fizik tedavi merkezi kısaltması ile özdeşleşmesi, verdiğimiz sağlık hizmetleri (fizik tedavi hizmetleri) hakkında fikir oluşturması ve İzmir fizik tedavi merkezi olma yolunda ortaya koyacağımız yenilikçi değişim sürecine de uygun olması nedeniyle Fizimer adının bu vizyonumuza en uygun isim olduğuna karar verdik. Fizimer tabela adının toplumun fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili adlandırmalarına uygun olması; İzmir fizik tedavi merkezi yada rehabilitasyon merkezi izmir gibi çağrışımlar yapması da bu isimde karar kılmamızda bir diğer önemli etkendi.

Fizimer ailesi olarak sloganımız olan "Doğru tedavi için doğru yer; Fizimer" cümlesindeki amacımıza en uygun şekilde sizlere fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vereceğimiz konusunda, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarında hasta ihtiyaçlarına uygun bilimsel kanıt değeri en yüksek fizik tedavi hizmetleri sunma hususunda var gücümüzle bir çaba ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Hüseyin Doğan · 5 Şubat 2021

Fizimer fizik tedavi rehabilitasyon merkezinde omuz amaliyatindan sonra tedavi alıyorum çalışanların ilgi alakaları çok güzel. Ayrıca doktor Mahmut bey fizyoterapist Merve hanım ve fizik teknikeri Günay hanıma çok teşekkür ederim. Çok güzel tesis herkese tavsiye ederim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 5.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi

190 metre uzaklıkta

Anadolu Caddesi 8007 Sokak No:2

Yenice Diş Polikliniği

860 metre uzaklıkta

Anadolu Caddesi No:818/B

Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Ataşehir Mah. 8019/16 sk. No:4

Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

900 metre uzaklıkta

8780/1 sokak No:18 Yeni Mahalle Atasanayi

İzmir Kent Hastanesi

1 km. uzaklıkta

8229/1 Sok. No:56

Kordon Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı

Ekol Göz Tıp Merkezi

1.3 km. uzaklıkta

Mavişehir Çiğli Kipa Kavşağı 8019/13 Sk. No:2