Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Çiğli
Adres:8708/2 Sk. No:2 Kat:3 Karaman İş Merkezi
Telefon:0 (232) 386-1000
Web Sitesi:www.fizimer.comHata Bildir
38.49686027.059271

Kurum Hakkında

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, İzmir ili Çiğli ilçesinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluşumuz fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak 2008’den bu yana İzmir Çiğli ilçesinde faaliyet göstermektedir. 2020 yılı itibariyle vizyonumuzu en iyi şekilde ifade etmesi açısından kuruluş adımızı Fizimer fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak değiştirmiş bulunmaktayız. Fizik tedavi merkezi kısaltması ile özdeşleşmesi, verdiğimiz sağlık hizmetleri (fizik tedavi hizmetleri) hakkında fikir oluşturması ve İzmir fizik tedavi merkezi olma yolunda ortaya koyacağımız yenilikçi değişim sürecine de uygun olması nedeniyle Fizimer adının bu vizyonumuza en uygun isim olduğuna karar verdik. Fizimer tabela adının toplumun fizik tedavi ve rehabilitasyon ile ilgili adlandırmalarına uygun olması; İzmir fizik tedavi merkezi yada rehabilitasyon merkezi izmir gibi çağrışımlar yapması da bu isimde karar kılmamızda bir diğer önemli etkendi.

Fizimer ailesi olarak sloganımız olan "Doğru tedavi için doğru yer; Fizimer" cümlesindeki amacımıza en uygun şekilde sizlere fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmeti vereceğimiz konusunda, fizik tedavi ve rehabilitasyon uygulamalarında hasta ihtiyaçlarına uygun bilimsel kanıt değeri en yüksek fizik tedavi hizmetleri sunma hususunda var gücümüzle bir çaba ortaya koyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Kakao Seskez
★★★★★
Gerçekten işlerinde ilgili ve profesyonel bir kurum. Çocuğumun fizik tedavisinde ilgilerinden dolayı müteşekkirim. Ne kadar minnettar olduğumuz yazsam az.
Hayriye Durmaz
★★★★★
Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde serabral palsi hastası olan oğlumla çok güzel ve verimli bir 6 ay geçirdik. Başta Merve hanım olmak üzere tüm doktor ve çalışanlara teşekkür ederiz.
Hüseyin Doğan
★★★★★
Fizimer fizik tedavi rehabilitasyon merkezinde omuz amaliyatından sonra tedavi alıyorum çalışanların ilgi alakaları çok güzel. Ayrıca doktor Mahmut bey fizyoterapist Merve hanım ve fizik teknikeri Günay hanıma çok teşekkür ederim. Çok güzel tesis herkese tavsiye ederim.

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 3 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi
189 metre uzaklıkta
Çiğli Umut Diyaliz Merkezi olarak 800 m2 kapalı alanı olan binasında tecrübeli ve güler yüzlü kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Özel Yenice Diş Polikliniği
Özel Yenice Diş Polikliniği
861 metre uzaklıkta
Özel Yenice Diş Polikliniği Çiğli Yapı Kredi şubesinin üstünde diş hekimi Leman Yenice liderliğinde hizmet vermektedir.
Özel Ekol Kulak Burun Boğaz Hastanesi
Özel Ekol KBB Hastanesinde kulak burun boğaz'a ait hertürlü sağlık hizmeti aynı çatı altında verilmektedir.
Çiğli Eğitim ve Araştırma Hastanesi
242 yataklı eski Karşıyaka Devlet Hastanesi ve 30 yataklı eski Çiğli Devlet Hastanesileri kapatılarak 517 yataklı tam donanımlı Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi Mayıs 2016'da hizmete sokulmuştur.
Özel İzmir Kent Hastanesi
Özel İzmir Kent Hastanesi
991 metre uzaklıkta
Özel Kent Çiğli Hastanesi medikal teknolojinin en son örneklerinin kullanılacağı teşhis ve tedavi bölümlerinde konusunun uzmanı olan tam gün çalışan hekimlerimiz tüm branşlarda poliklinik vermektedirler.
Özel Kent Onkoloji Merkezi
Özel Kent Onkoloji Merkezi
998 metre uzaklıkta
Kent Hastanemizi entegre onkoloji hizmeti sunan bütüncül bir kanser tedavi merkezi haline getiren Kent Onkoloji Merkezi; yeni radyasyon onkolojisi ve nükleer tıp klinikleri sayesinde bölgenin en kapsamlı tedavi hizmetini sunmaktad
Özel Ekol International Tıp Merkezi
Ekol Sağlık Grubu KBB, göz, genel cerrahi, dahiliye, ortopedi, üroloji, beyin cerrahisi, estetik ve plastik cerrahi, çocuk sağlığı ve hastalıkları, psikiyatri, nöroloji, göğüs hastalıkları, dermatoloji ve diş branşlarında hizmet v
Özel DentEkol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Özel Dentekol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 9 kişilik uzman hekim kadrosuyla, Ekol Sağlık Grubu bünyesinde hizmet vermektedir.
Özel Veni Vidi Göz İzmir Tıp Merkezi
Özel Veni Vidi Göz Merkezinin İzmir şubesi olarak modern teknolojiye sahip donanımı, deneyimli uzman medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Fizimer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉