Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Kategori:Kadın Hastalıkları ve Doğum
Şehir:Gaziantep
İlçe:Şehitkamil
Adres:Osmangazi, Kadıdeğirmeni Çevik Kuvvet Yanı
Telefon:0 (342) 360-0888
Web Sitesi:www.cengizgokcekkdch.gov.trHata Bildir
37.05850637.315415

Kurum Hakkında

Hastanemiz 188 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Hastanemizde Kadın Doğum Uzmanları, Çocuk Hastalıkları Uzmanları, Radyoloji Uzmanı, Anestezi Uzmanı, Pratisyen Doktorlar, Eczacı, Biyolog,, Biyokimya Uzmanı, Mikrobiyoloji Uzmanı, Ebe ve Hemşireler, Anestezi teknisyenleri, Laboratuar teknisyenleri Röntgen teknisyenleri, Sosyal çalışmacı, Tıbbi Teknolog, Patoloji Uzmanı, Odyometrist, ile hastalarımıza hizmet vermekteyiz. Hastanemizde acil hastalar için acil polikliniğimiz 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Hastanemizde normal doğum, sezeryanla doğum, Kadın hastalıkları ve doğum hastalıkları ile ilgili muayane ve operasyonlar yapılmaktadır.

Hastanemizin ilk müracaat kısmında Acil ve poliklinikler bölümünde her hastanın ulaşabileceği bilgi alabileceği danışma birimimiz bulunmaktadır. Danışma biriminde çalışan eğitimli ve güleryüzlü personellerimiz hastalarla ilgili her tür yönlendirmeyi yapar Danışma bölümünde hastane personeli, hastanemiz dışından gelen sağlık personeli, yaşlı ve özürlü hastalar için hasta kayıt modülü oluşturulmuştur.

Hastanemizde Hekim Seçme hakkı uygulamaları yürütülmektedir. Hasta kayıt bölümündeki sıra kargaşası sıramatik sistemi ile tamamen ortadan kalkmış deskler masa düzeyine indirgenmiş hastaların kayıtları oturur vaziyette yapılır hale gelmiştir Hasta kayıtlarımız azami 30 sn de yapılabilmekte ve iki adet LCD ekranla hastanın özgür iradesi ile seçmiş olduğu hekimin polikliniğine yönlendirilir

Hastanemizde her doğan bebeğe odyometri birimimizde odyometrist tarafından kulak muayenesi yapılmaktadır. Hastanemizde doğan bebeklerin muayeneleri mesai saatlerinde çocuk uzman doktorları tarafından yapılır. Gerekiyorsa küvoze yatırılır. Tedavisi yapılır.

Hastanemizde neonetal tarama proğramı uygulanmaktadır. Kurumumuzda doğan her bebekten taburcu olmadan mutlaka topuğundan özel bir filtre kağıdına birkaç damla kan örneği alınmaktadır ve aileye eğitim verilmektedir. Tarama programının kapsamında fenilketonüri ve hipertiroidi tarama testi yapılıyor. Ayrıca bu birimizde Hepatit B aşısı yapılmaktadır.

Hastanemizde tıbbi destek birimlerimiz olan radyoloji, laboratuar, patoloji lab. ve anestezi birimlerimiz hizmet vermektedir.

Hastanemiz radyoloji birimimizde vücut grafileri, ultrasonik tetkikler, kemik ölçümü, mamografi çekimi yapılmaktadır. Elde edilen röntgen görüntüleri daha sonra Radyoloji Uzmanımız tarafından değerlendirilir ve bulguların ve önerilerin yer aldığı bir rapor düzenlenir.

Hastanemizdeki tüm laboratuvarlar otomasyon sistemine dahildir. Kanlar Barkod sistemiyle alınmakta ve testler barkodları ile çalışmaktadır. Tüm laboratuvar verileri bilgisayarda kayıt altına alınmaktadır. Tüm testler otoanalizirlerle yapılmaktadır. Neticeler aynı günde verilmektedir. Hastanemize her yatan hastanın eliza, tam kan ve kan gruplarına bakılır.

Anestezi ve reaminasyon polikniğimizde pre op. hasta değerlendirmemiz yapılarak uygun anestezi planlanır, hastaya ameliyat günü verilir.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı memnun etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En iyi teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek, uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi yöntemlerini hasta memnuniyetini ön planda tutarak hizmetimize devam ediyoruz.

Poliklinikler
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Diş Hekimliği
 • Çocuk Endokrinolojisi
 • Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları
 • Çocuk Gastroenterolojisi
 • Çocuk Göğüs Hastalıkları
 • Çocuk Hematolojisi ve Onkolojisi
 • Çocuk İmmünolojisi
 • Çocuk Kalp Damar Cerrahisi
 • Çocuk Kardiyolojisi
 • Çocuk Nefrolojisi
 • Çocuk Nörolojisi
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Çocuk Ürolojisi
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Neonatoloji
 • Perinatoloji

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde kadın hastalıkları ve doğum hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 52 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziantep Cengiz Gökçek Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziantep Çocuk Hastalıkları Hastanesi
220 metre uzaklıkta
Osmangazi Mh. Kadıdeğirmeni, 75.Yıl Doğum Hastanesi ve Polis Evi Yanı
Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Kilis Yolu Üzeri Gaziantep
Kemal Bayındır Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
23 Nisan Mah. 34 Nolu Sok. No:35
Gaziantep Akademi Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Binevler Mah. Üniversite Bulvarı No:160
Güneydoğu Diyaliz Merkezi
2.4 km. uzaklıkta
Üniversite Bulvarı Konak Mah. No:131
Gaziantep Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Emek Mah. 8 Nolu Sokak No:5
Derma Dermatoloji Merkezi
3 km. uzaklıkta
Gazi Mahallesi Milli Egemenlik Bulvarı No:63/A
Dentorium Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
3.1 km. uzaklıkta
Milli Egemenlik Bulvarı Anıl Apt. No:59