Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği
Kurum Adı:Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:9 Eylül Mah. Zambak Sok. No:6/2
Telefon:0 (232) 220-3090
Web Sitesi:izmiredh.saglik.gov.trHata Bildir
38.3261127.137162

Kurum Hakkında

İzmir Eğitim Diş Hastanesi'ne bağlı Gaziemir Dt. Ayşe Mayda Ağız Diş Sağlığı Semt Polikliniği 2018 yılında Gaziemir Zambak Sokakta hizmete girmiştir. Dt. Ayşe Mayda (16 Eylül 1916, İzmir - 20 Aralık 2021, İzmir), Türkiye'nin ilk kadın ortodontistidir.

Bünyesinde 13 diş hekimi bulunan İzmir Eğitim Diş Hastanesi Gaziemir Polikliniği olarak amacımız, hastalarımızın beklenti ve memnuniyetine odaklı hasta ve yakınlarının, çalışanlarımızın güvenliğini sağlayan bilimsel gelişmeleri ve teknolojik ilerlemeleri takip eden, etkin, verimli ve güvenilir sağlık hizmeti sunan diş hastanesi olmanın getirdiği sorumluluğun bilincinde hizmet kalitemizi arttırmaya yönelik çalışma ortamı sağlamaktır.

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği , İzmir ili Gaziemir ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği  Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gazikent Tıp Merkezi
60 metre uzaklıkta
Ulaştırma Cad. No:5
Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
70 metre uzaklıkta
Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2
AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
70 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B
FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
120 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
470 metre uzaklıkta
Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir
Akut Kalp Damar Hastanesi
660 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6