Özel Gazikent Tıp Merkezi

Özel Gazikent Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Gazikent Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Ulaştırma Cad. No:5
Telefon:0 (232) 252-4500
Web Sitesi:www.gazikenttipmerkezi.com.trHata Bildir
38.32660427.137553

Kurum Hakkında

1998 yılında Emlak Bankası konutları alt tarafında Gazikent Polikliniği olarak hizmet vermeye başladık. 2002 yılında Ulaştırma caddesi No:5 adresindeki Gazikent Tıp Merkezini faaliyete geçirdik.

Acil ünitemiz ; 2 adet defibrilatör (monitörlü), 2 adet EKG aleti, 1 adet hasta başı monitörü, 2 adet oftamaskop, 3 adet larengoskop, 1 adet nebülizatör, 2 adet bilgisayar, her yatak başına monteli tansiyon aleti Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı ile 7/24 hizmet vermektedir.

KBB : Tıp Merkezimiz, kulak burun boğaz ve baş - boyun cerrahisi bölümünde, vücudun üç temel duyusunu sağlayan organlarda oluşabilecek fonksiyon bozuklukları ve hastalıkları teşhis, tedavi ve izleme amacına yönelik kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Dahiliye : Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezi olmaya devam etmektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü : 0-15 yaş aralığındaki çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri ile birlikte, hastalıkların erken tanı ve tedavisi hizmetlerini sunmaktadır.

Göz Hastalıkları : Göz Hastalıkları Ünitemizde deneyimli uzman doktorumuz tarafından, gelişmiş cihazlarla göz muayenesi yapılmakta, ayrıca her tür görme bozukluklarının tedavisi (miyop, hipermetrop, astigmat vb. ) renkli ya da şeffaf kontakt lens uygulamaları, katarakt ameliyatları, gözyaşı kanalı hastalıkları teşhis ve ameliyatları, şeker hastalıklarına bağlı retina hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum : Özel Gazikent Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği 2002 yılından günümüze hızla gelişen teknoloji ile deneyimli kadrosuyla sağlık sektörünün içerisinde hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde genel kadın sağlığı, menopoz-osteoporoz, doğum öncesi nitelikli gebelik izlemi, riskli gebeliklerin takibi ile kadın kanserleri gibi bir çok alanda hizmet verilmektedir. Tıp merkezimizde kadım doğum alanında poliklinik hizmeti verilmektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde hizmetler, çeşitli alt birimlerle işbirliği içinde çalışan, konularında uzman hekimler tarafından yürütülmektedir.

Genel Cerrahi Bölümü : en son tıbbi teknolojiyi kullanmak suretiyle tüm cerrahi operasyonlara cevap vermeyi amaçlayan bir departmandır. Hasta odaklı, güler yüzlü, nitelikli ve güvenilir hizmet vermeyi misyon olarak belirleyen Özel Gazikent Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü; modern teknikleri kullanarak, hasta memnuniyetini amaç edinmiştir.

Radyoloji : Tıp Merkezimizde Röntgen, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometresi, Mammografi ve Tomografi çekimi yapılmaktadır. Sistemimiz günümüz modern çağının son teknolojisi olan CR Sistemi kullanarak yapılmaktadır. Hastalarımızın bütün görüntüleri sistemimizde arşivlenmektedir.

Dermatoloji : Özel Gazikent Tıp Merkezi Dermatoloji departmanı, deri hastalıklarında medikal ve dermatolojik cerrahi işlemlerin yapıldığı bir bölümdür. Dermatoloji departmanında hastaların ayakta muayeneleri, teşhis ve tedavileri, gerektiğinde yatarak tedavileri yapılabilmektedir. Deri biyopsisi, elektrokoter, alerji testleri yapılmaktadır. En yaygın dermatolojik problemler akne, mantar enfeksiyonları, kaşıntılı deri hastalıkları, saç ve tırnak problemleri, siğiller ve cilt kanserleridir.

Laboratuvar : Tıp Merkezimizde hekimlerin tanı da ihtiyaç duydukları tüm laboratuvar tahlilleri çalışılmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Özel Gazikent Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Gazikent Tıp Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

KonyalıMurat Tetikçok
12.03.2018 tarihinde eşim ilaçları için rapor çıkartmak üzere poliginliğinize müracat etmişdi. uzman doktor *** *** tarafından muayenesi sonucunda kan tahlili, röntgen istenmiş bunların sonucunda kendisine eski ilacının zararlı olduğunu söyleyip ilacı değiştirilmiş ve gereksiz yere ilaç yazmıştır. Kan tahlilini Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde yeni yapılmasına rağmen tekrar kan tahlili yaptırmış. buda lüzumsuzdur. gereksiz yere hastadan katkı payı alınmış. dolayısıyla devlette zarara uğratılmıştır.
Dilan Yavuz
★★★★★
Süper bir tip merkezi.
Mahsum Er
★★★★★
Yusuf bey on numara bi doktor.. herkese tavsiye ederim ortopedi doktoru...
Ali Baba
★★★★★
Kulak burun boğaz biriminizi eşim ziyaret etmiş idi, bundan dolayı sizlere teşekkür ederim.

Özel Gazikent Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Gazikent Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 48 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Gazikent Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
80 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. Önder Cad. No:111/B
FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
110 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah Önder Sk No:105/A-B
Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
120 metre uzaklıkta
Önder Cad. Gül Sk. 9 Eylül Mah. No:2
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
530 metre uzaklıkta
Akçay Caddesi No. 266 Gaziemir
Akut Kalp Damar Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Dokuz Eylül Mah. 343/1 Sokak No:6
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Sevgi Mah. Nevvar Salih İşgören Cad. No:16
Gediz Tıp Merkezi
3.8 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi 682 Sokak No:2