Özel Gazikent Tıp Merkezi

Özel Gazikent Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Gazikent Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Gaziemir
Adres:Ulaştırma Cad. No:5
Telefon:0 (232) 252-4500
Web Sitesi:www.gazikenttipmerkezi.com.trHata Bildir
38.32660427.137553

Kurum Hakkında

Özel Gazikent Tıp Merkezi, İzmir ili Gaziemir ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 1998 yılında Emlak Bankası konutları alt tarafında Gazikent Polikliniği olarak hizmet vermeye başladık. 2002 yılında Ulaştırma caddesi No:5 adresindeki Gazikent Tıp Merkezini faaliyete geçirdik.

Acil ünitemiz ; 2 adet defibrilatör (monitörlü), 2 adet EKG aleti, 1 adet hasta başı monitörü, 2 adet oftamaskop, 3 adet larengoskop, 1 adet nebülizatör, 2 adet bilgisayar, her yatak başına monteli tansiyon aleti Tam Donanımlı Hasta Nakil Ambulansı ile 7/24 hizmet vermektedir.

KBB : Tıp Merkezimiz, kulak burun boğaz ve baş - boyun cerrahisi bölümünde, vücudun üç temel duyusunu sağlayan organlarda oluşabilecek fonksiyon bozuklukları ve hastalıkları teşhis, tedavi ve izleme amacına yönelik kaliteli sağlık hizmetleri sunulmaktadır.

Dahiliye : Günümüz modern tıbbında bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel olarak İç Hastalıkları birimi (Genel dahiliye) kendi içinde birçok yan dala ayrılmakla beraber erişkin hasta grubunun cerrahi dışı tüm şikayetlerinin direkt çözüm merkezi olmaya devam etmektedir.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Bölümü : 0-15 yaş aralığındaki çocuklara koruyucu sağlık hizmetleri ile birlikte, hastalıkların erken tanı ve tedavisi hizmetlerini sunmaktadır.

Göz Hastalıkları : Göz Hastalıkları Ünitemizde deneyimli uzman doktorumuz tarafından, gelişmiş cihazlarla göz muayenesi yapılmakta, ayrıca her tür görme bozukluklarının tedavisi (miyop, hipermetrop, astigmat vb. ) renkli ya da şeffaf kontakt lens uygulamaları, katarakt ameliyatları, gözyaşı kanalı hastalıkları teşhis ve ameliyatları, şeker hastalıklarına bağlı retina hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Kadın Hastalıkları ve Doğum : Özel Gazikent Tıp Merkezinde Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği 2002 yılından günümüze hızla gelişen teknoloji ile deneyimli kadrosuyla sağlık sektörünün içerisinde hizmet vermektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde genel kadın sağlığı, menopoz-osteoporoz, doğum öncesi nitelikli gebelik izlemi, riskli gebeliklerin takibi ile kadın kanserleri gibi bir çok alanda hizmet verilmektedir. Tıp merkezimizde kadım doğum alanında poliklinik hizmeti verilmektedir. Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümü'nde hizmetler, çeşitli alt birimlerle işbirliği içinde çalışan, konularında uzman hekimler tarafından yürütülmektedir.

Genel Cerrahi Bölümü : en son tıbbi teknolojiyi kullanmak suretiyle tüm cerrahi operasyonlara cevap vermeyi amaçlayan bir departmandır. Hasta odaklı, güler yüzlü, nitelikli ve güvenilir hizmet vermeyi misyon olarak belirleyen Özel Gazikent Tıp Merkezi Genel Cerrahi Bölümü; modern teknikleri kullanarak, hasta memnuniyetini amaç edinmiştir.

Radyoloji : Tıp Merkezimizde Röntgen, Ultrasonografi, Renkli Doppler Ultrasonografi, Kemik Dansitometresi, Mammografi ve Tomografi çekimi yapılmaktadır. Sistemimiz günümüz modern çağının son teknolojisi olan CR Sistemi kullanarak yapılmaktadır. Hastalarımızın bütün görüntüleri sistemimizde arşivlenmektedir.

Dermatoloji : Özel Gazikent Tıp Merkezi Dermatoloji departmanı, deri hastalıklarında medikal ve dermatolojik cerrahi işlemlerin yapıldığı bir bölümdür. Dermatoloji departmanında hastaların ayakta muayeneleri, teşhis ve tedavileri, gerektiğinde yatarak tedavileri yapılabilmektedir. Deri biyopsisi, elektrokoter, alerji testleri yapılmaktadır. En yaygın dermatolojik problemler akne, mantar enfeksiyonları, kaşıntılı deri hastalıkları, saç ve tırnak problemleri, siğiller ve cilt kanserleridir.

Laboratuvar : Tıp Merkezimizde hekimlerin tanı da ihtiyaç duydukları tüm laboratuvar tahlilleri çalışılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Gazikent Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Gastroenteroloji
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

KonyalıMurat Tetikçok
12.03.2018 tarihinde eşim ilaçları için rapor çıkartmak üzere poliginliğinize müracat etmişdi. uzman doktor *** *** tarafından muayenesi sonucunda kan tahlili, röntgen istenmiş bunların sonucunda kendisine eski ilacının zararlı olduğunu söyleyip ilacı değiştirilmiş ve gereksiz yere ilaç yazmıştır. Kan tahlilini Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde yeni yapılmasına rağmen tekrar kan tahlili yaptırmış. buda lüzumsuzdur. gereksiz yere hastadan katkı payı alınmış. dolayısıyla devlette zarara uğratılmıştır.
Dilan Yavuz
★★★★★
Süper bir tip merkezi.
Mahsum Er
★★★★★
Yusuf bey on numara bi doktor.. herkese tavsiye ederim ortopedi doktoru...
Ali Baba
★★★★★
Kulak burun boğaz biriminizi eşim ziyaret etmiş idi, bundan dolayı sizlere teşekkür ederim.

Özel Gazikent Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Gazikent Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 48 oy kullanılmış ve kurum hakkında 4 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Gaziemir Ağız ve Diş Sağlığı Semt Polikliniği
İzmir Eğitim Diş Hastanesi'ne bağlı Gaziemir Dt. Ayşe Mayda Ağız Diş Sağlığı Semt Polikliniği 2018 yılında Gaziemir Zambak Sokakta hizmete girmiştir.
Özel AG Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Gaziemir merkezinde 4 katlı binasında hizmet vermekte olan Avrupa Göz Hastalıkları Dal Merkezi; hasta kabul, poliklinik, vip, hasta odaları ve ameliyathanelerden oluşan, günlük 150 hasta bakma kapasitesine sahiptir.
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi
Özel FMC Gaziemir Diyaliz Merkezi 30+1 makine kapasitesi ile hemodiyaliz, hemodiyafiltrasyon ve ev hemodiyalizi hizmeti sunmaktadır.
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi
Özel Atagöz Gaziemir Göz Hastalıkları Dal Merkezi olarak hasta ve hasta yakınlarına karşı daima güler yüzlü anlayışlı sağlık ekibimiz ile hastalarımız güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktayız.
Özel Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi
Gaziemir Cerrahi Tıp Merkezi 31 Aralık 2013 tarihinde şirket kuruluşunun ardından bir ay süren hazırlık çalışmaları sonrasında şubat 2014 de hizmete başlamıştır.
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
Özel Akut Kalp Damar Hastanesi
608 metre uzaklıkta
Sağlığınız ve memnuniyetimiz öncülüğümüz olup 7/24 son teknolojik cihazlar eşliğinde genç, dinamik kardiovasküler cerrahi ekip ve uzman kardiyologlarımızla sizin yanınızdayız.
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi
Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesi cil servis, yataklı servis, doğumhane, morg, görüntüleme merkezi, laboratuvarlar, poliklinikler ve tamamı Vakıf tarafından yaptırılan ilk ve tek hastane olarak devlete kazandırılmıştı
Özel Gediz Tıp Merkezi
Özel Gediz Tıp Merkezi
4 km. uzaklıkta
Özel Gediz Tıp Merkezi kurulduğu günden bugüne her koşulda kaliteli ve güleryüzlü hizmet sunmayı başararak, modern tenknolojiyi profesyonellikle kullanarak öncü sağlık kuruluşları arasındaki yerini almıştır.
İzmir Can Diyaliz Merkezi
Can Diyaliz Merkezi, 2005 yılından bu güne kadar Karabağlar İlçesi'ndeki 4 katlı müstakil binasında hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Gazikent Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉