Gevaş Devlet Hastanesi

Gevaş Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gevaş Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Van
İlçe:Gevaş
Adres:Karşıyaka Mah. 100.Yıl Caddesi
Telefon:0 (432) 612-2065
Web Sitesi:gevasdh.saglik.gov.trHata Bildir
38.30749243.110032

Kurum Hakkında

Gevaş Devlet Hastanesi, Van ili Gevaş ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanemiz 23 Nisan 2007 tarihinde Gevaş İlçe Hastanesi olarak hizmete açılmıştır. İlçemiz nüfusu itibariyle yapılan hizmetler her geçen gün artmıştır. 18 Ekim 2010 tarihinden itibaren hastanemiz D-grubu (Devlet Hastanesi) Hastane statüsüne geçmiştir. Hastanemiz 4 kattan meydana gelmekte olup, bodrum katta hemodiyaliz, zemin katta poliklinikler, 1.katta kadın doğum ve çocuk hastalıkları servisi, 2.katta aile hekimliği dahiliye ve genel cerrahi servisi 3. katta yemekhane olarak hizmet vermektedir.

Küçük bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz yıllar içerisinde büyüyerek günümüzdeki görüntüsüne kavuşmuştur. Bu süre zarfında hastanenin hasta sayısı giderek artmaktadır. Hastanemiz ayaktan poliklinik hizmetlerinin yanısıra Dahiliye, Genel Cerrah, Çocuk Hastalıkları, Kadın Doğum ve Aile Hekimliği olarak yatarak tedavi de uygulanmaktadır. Ayrıca hastanemizde diş hekimliği uzmanlarımız da görev yapmaktadırlar.

Gevaş Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Gevaş Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Gevaş Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gevaş Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.3 / 5

Gevaş Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.3 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Modern teknoloji ile donatılmış, tam teşekküllü bir hastane olan Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi 4 ayrı yerleşke içinde; İpekyolu Ek Bina, İskele Binası ve TRSM Binası dahil 5 farklı binada hizmet vermektedir.
Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Van İpekyolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2016 yılından itibaren Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde aynı yerleşkede hizmet vermektedir.
Özel Van Akdamar Hastanesi
Özel Van Akdamar Hastanesi
30 km. uzaklıkta
Özel Van Akdamar Hospital, 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Van'ın tanınmış Uzman Doktor kadrosuyla Yetişmiş personelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Van Özel Diyaliz Merkezi
Van Özel Diyaliz Merkezi
31 km. uzaklıkta
2005 yılında hizmete açılan merkezimiz bölgede yaşayan ve il dışından gelen Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
Eski Van Asker Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası olarak Van halkında sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Özel Urartu Göz Merkezi
Özel Urartu Göz Merkezi
31 km. uzaklıkta
Urartu Göz Merkezi 2015 yılında hizmete açtığı yeni binasında hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan üniteleriyle, kendi alanında uzmanlaşmış doktor kadrosu, kalifiye personel ile hizmet vermektedir.rke
Özel Lokman Hekim Van Hastanesi
Van Lokman Hekim Hastanesi modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet vermektedir.
Özel Lokman Hekim Van Hayat Hastanesi
Van’ın merkezinde yaklaşık 4.500 metrekare kapalı alana kurulu olan 7 katlı Özel Lokman Hekim Van Hayat Hastanesi 2013 yılı itibariyle sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Gevaş Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉