Van Özel Diyaliz Merkezi

Van Özel Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Van Özel Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Van
İlçe:İpekyolu
Adres:Halilağa Mahallesi İpekyolu Caddesi No:86
Telefon:0 (432) 217-1027
Web Sitesi:www.vandiyaliz.com.trHata Bildir
38.49366943.370668

Kurum Hakkında

Van Özel Diyaliz Merkezi, Van ili İpekyolu ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2005 yılında hizmete açılan merkezimiz bölgede yaşayan ve il dışından gelen Hemodiyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Hastalarımız için evinden kolay ve rahat şekilde merkezimize ulaşabilmesi için hasta nakil hizmetimiz mevcuttur. Hastalar evlerinden alınıp diyalize getirilir, diyaliz seansı sonrası tekrar evine bırakılır.

Temiz hava sistemleri ile donatılmış geniş ve ferah diyaliz salonumuzda, tam otomatik karyolalara monte edilmiş monitörlerde, televizyon izleyip, müzik dinleyerek rahat, konforlu ve güvenilir diyaliz hizmeti alabilirsiniz. Siz ve yakınlarınız gazete, dergi ve kitap okuyarak, televizyon izleyerek bekleme salonumuzda hoşça vakit geçirebilirsiniz.

Tamamı klimalı 3 hasta nakil araçlarımız ile evinizden Diyaliz Merkezimize güvenli ve konforlu ulaşımınızı sağlamaktayız. Merkezimizin konumu şehir merkezinde bulunmakta ayrıca havalimanına 10 dakika ulaşım mesafesindedir.

Hastalarımıza aylık rutin tüm tetkikler yapılmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Van Özel Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Biyokimya
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Van Özel Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Van Özel Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Van Özel Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Van Akdamar Hastanesi
Özel Van Akdamar Hastanesi
225 metre uzaklıkta
Özel Van Akdamar Hospital, 2006 yılında faaliyete başlamıştır. Van'ın tanınmış Uzman Doktor kadrosuyla Yetişmiş personelleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.
Özel Urartu Göz Merkezi
Özel Urartu Göz Merkezi
290 metre uzaklıkta
Urartu Göz Merkezi 2015 yılında hizmete açtığı yeni binasında hasta odaklı hizmet anlayışı ve ileri tıp teknolojisiyle donatılan üniteleriyle, kendi alanında uzmanlaşmış doktor kadrosu, kalifiye personel ile hizmet vermektedir.rke
Özel Lokman Hekim Van Hastanesi
Van Lokman Hekim Hastanesi modern laboratuarı, tıbbi görüntüleme ve tanı üniteleri, tüm branşlarda poliklinik hizmetleri, ameliyathaneler ve yataklı tedavi üniteleri acil servis hizmetleri ile 24 saat 365 gün hizmet vermektedir.
Özel Lokman Hekim Van Hayat Hastanesi
Van’ın merkezinde yaklaşık 4.500 metrekare kapalı alana kurulu olan 7 katlı Özel Lokman Hekim Van Hayat Hastanesi 2013 yılı itibariyle sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.
Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Van Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Van İpekyolu ilçesinde Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak hizmet sunmaktadır.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası
240 yataklı Özel İstanbul Hastanesi Kadın Doğum ve Cerrahi Merkezi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İpekyolu Binası Sağlık Bakanlığına bağlanmıştır.
Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası
Eski Van Asker Hastanesi, Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi İskele Binası olarak Van halkında sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Van Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Van İpekyolu Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi 2016 yılından itibaren Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde aynı yerleşkede hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Van Özel Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉