Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66
Telefon:0 (454) 216-4550
Web Sitesi:giresunghh.saglik.gov.trHata Bildir
40.90600638.411766

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1959 yılında 7000 metre kare alan üzerinde Giresun Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak Giresun ve Ordu illerine hizmet vermek amacıyla kuruldu. 03.03.2008 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak adı değiştirildi. Hastane hizmet kalitesini artırmak için 2006 yılında ek bina inşaatının temelleri atıldı. 2009 yılında ek bina hizmete açıldı.

Hastanemiz Acil Servis Ünitesi, 6 Poliklinik Odası ve 2 basamaklı Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ile hizmet vermektedir. Klinik yatak kapasitesi 115 ile hizmete açılmış, ihtiyacın artmasıyla 2017 yılında 120 yatak olarak tescil edilmiştir. 2010 yılında uyku laboratuvarı ve oksijen üretim merkezi kurularak hizmet alanı genişletilmiştir. 2011 yılından ana bina tadilattan geçirilerek oda yatak sayıları 1 ve 2 kişi olarak düzenlenmiştir. Çevre düzenlemesi kapsamında 26 araç kapasiteli ziyaretçi otoparkı, 3 engelli ve 21 kişilik personel otoparkı mevcuttur.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Giresun şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Engin Yildiz
Giresun Göğüs Hastanesi babamı öldürdü. 24 saat acil müdahale yapmadılar devlet hastanesine bile sevk etmediler adamı boku bokuna öldürdüler bunun yanlarina kalmicak.

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.2 / 5

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.2 puan almıştır. Toplam 10 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145
Filiz Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9
Giresun Kent Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı
Giresun Ada Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333
Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
5.3 km. uzaklıkta
Teyyaredüzü Mah. Atatürk Sk. No:325