Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66
Telefon:0 (454) 216-2740
40.90600638.411766

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1959 yılında 7000 metre kare alan üzerinde, Gedikkaya Mahallesinde, Giresun Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak 115 yatakla Giresun ve Ordu illerine hizmet vermek amacıyla kuruldu.

2006 yılında hastalarımıza daha iyi hizmet vermek için ek bina inşaatına başlandı. 2009 yılında ek bina bitirilerek hizmete açıldı. Hastanemizin adı 03-03-2008 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Dr Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirildi

2007 yılında 4 yataklı yoğun bakım ünitemiz 2010 yılında uyku laboratuarımız açıldı. 2010 yılında oksijen üretim merkezi kurularak, kendi oksijenini üretmeye başladı. 2011 yılında ana bina tadilattan geçirilerek oda yatak sayıları 2'ye düşürüldü.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Giresun şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi RandevuGiresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Engin Yildiz · 18 Şubat 2017

Giresun Göğüs Hastanesi babamı öldürdü. 24 saat acil müdahale yapmadılar devlet hastanesine bile sevk etmediler adamı boku bokuna öldürdüler bunun yanlarina kalmicak

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi

2.4 km. uzaklıkta

Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145

Filiz Diyaliz Merkezi

2.5 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Kent Hastanesi

2.6 km. uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Giresun Ada Hastanesi

2.8 km. uzaklıkta

Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

5.2 km. uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

5.3 km. uzaklıkta

Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı