Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66
Telefon:0 (454) 216-2740
Web Sitesi:www.giresunghh.gov.trHata Bildir
40.90600638.411766

Kurum Hakkında

Hastanemiz 1959 yılında 7000 metre kare alan üzerinde, Gedikkaya Mahallesinde, Giresun Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak 115 yatakla Giresun ve Ordu illerine hizmet vermek amacıyla kuruldu.

2006 yılında hastalarımıza daha iyi hizmet vermek için ek bina inşaatına başlandı. 2009 yılında ek bina bitirilerek hizmete açıldı. Hastanemizin adı 03-03-2008 yılında Bakanlar Kurulu Kararı ile Dr Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirildi

2007 yılında 4 yataklı yoğun bakım ünitemiz 2010 yılında uyku laboratuarımız açıldı. 2010 yılında oksijen üretim merkezi kurularak, kendi oksijenini üretmeye başladı. 2011 yılında ana bina tadilattan geçirilerek oda yatak sayıları 2'ye düşürüldü.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
  • Göğüs Hastalıkları

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi, Giresun şehrinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Engin Yildiz
Giresun Göğüs Hastanesi babamı öldürdü. 24 saat acil müdahale yapmadılar devlet hastanesine bile sevk etmediler adamı boku bokuna öldürdüler bunun yanlarina kalmicak.

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
2.4 km. uzaklıkta
Taksu Mah. Mehmet İzmen Cad. No:145
Filiz Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9
Giresun Kent Hastanesi
2.6 km. uzaklıkta
Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı
Giresun Ada Hastanesi
2.8 km. uzaklıkta
Aydınlar Mah. Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:248
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
5.2 km. uzaklıkta
Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333
Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
5.3 km. uzaklıkta
Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı