Giresun Hastaneleri
Giresun

Giresun ilinde toplam 19 kurum sağlık hizmeti sunmaktadır. Şehirde 11 Devlet Hastanesi, 2 Özel Hastane, 1 Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, 1 Diyaliz Merkezi, 1 Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, 1 Göğüs Hastalıkları Hastanesi, 1 Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi bulunmaktadır.

Giresun sağlık kurumları için telefon numarası, adres, sunulan hizmetler, randevu gibi bilgilere bu sayfadan erişebilir, yapılan yorum ve şikayetleri okuyabilirsiniz.Giresun merkezde bulunan hastaneler altta listelenmiştir. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerine tıklayabilirsiniz.

Giresun İlçe Hastaneleri

Giresun Merkezde Bulunan Sağlık Kurumları

Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Giresun
Giresun Eğitim ve Araştırma Hastanesi gelişmiş teknoloji ile donanımlı, 350 yatak kapasiteli, gelişime açık, eğitimli ve ekip anlayışında 1574 sağlık çalışanı ve 77737 m2'lik kapalı alanı ile Giresun ilinin en büyük hastanesidir.
Devlet Hastanesi
Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi
Devlet Hastanesi · / Giresun
Giresun Devlet Hastanesi 2008 yılında ilimiz Teyyaredüzü mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınmış olup günümüzde Giresun Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi adıyla 2. basamak, 200 yatak kapasitesinde devlet hastanesi olarak hizmet vermektedir.
Özel Hastane
Özel Giresun Ada Hastanesi
Özel Hastane · / Giresun
Özel Giresun Ada Hastanesi hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından bölgenin en büyük özel sağlık hizmet sunucularından biridir.
Özel Giresun Kent Hastanesi
Özel Hastane · / Giresun
Özel Giresun Kent Hastanesi olarak politikamız hasta ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, memnuniyet ve önerilerini, sistematik olarak ölçebilmek ve değerlendirmektir.
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi · / Giresun
Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetlerine devam etmektedir.
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi · / Giresun
Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Teyyare düzü mahallesi Atatürk Bulvarı caddesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasındaki yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi · / Giresun
Modern tıp cihazlarıyla donatılmış ve Karadeniz Bölgesinde tek olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.
Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Göğüs Hastalıkları Hastanesi · / Giresun
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Acil Servis Ünitesi, 6 Poliklinik Odası, 2 basamaklı Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve 120 yatak kapasitesi ile Giresun ve Ordu illerine hizmet vermektedir.
Diyaliz Merkezi
Özel Filiz Diyaliz Merkezi
Diyaliz Merkezi · / Giresun
Toplam 39+1 Makine ve yatak olan merkezimizde; Hepatit C Hastaları için 5, Hepatit B Hastalar için 2, Negatif Hastalarımız için 32+1 Makine ve yatak mevcuttur.

Şu an 1. sayfadasınız. Sonuçlar toplam 1 sayfa

İlk Sayfa

Yeni Eklenen Kurumlar
Eynesil İlçe Devlet Hastanesi
Eynesil İlçe Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında; Aile Sağlığı Merkezi (6 Aile Hekimliği Birimi), Toplum Sağlığı Merkezi, 112 Acil Sağlık Hizm...
Özel Giresun Ada Hastanesi
Özel Giresun Ada Hastanesi hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından bölgenin en büyük özel sağlık hizmet sunucularından biridir....
Özel Giresun Kent Hastanesi
Özel Giresun Kent Hastanesi olarak politikamız hasta ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, memnuniyet ve önerilerini, sist...
Özel Filiz Diyaliz Merkezi
Toplam 39+1 Makine ve yatak olan merkezimizde; Hepatit C Hastaları için 5, Hepatit B Hastalar için 2, Negatif Hastalarımız için 32+1 Makine ve ya...
Yorum ve Şikayetler
Kamil Çağrıl
Kamil Çağrıl · 19 Temmuz 2023
Algoloji doktoru yada polikliniği varmı?...
Avni Sarıkaya
Avni Sarıkaya · 25 Eylül 2022
Çok güzel bir hastane....
Dursun Yıldız
Dursun Yıldız · 29 Aralık 2020
Hastane çok mükemmel ama bir kardioloji doktoru aranmıyor insanlarımız Giresuna gidene kadar kalp krizinden ölüyor ...
Temel Akgun
Temel Akgun · 18 Şubat 2019
Kantinden hiç memnun değiliz bu nedir Hüseyin bey kantindeki karton bardakla çay alıyoruz iki TL normal su bardağı ...