Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı
Telefon:0 (454) 216-1005
40.90781838.348809

Kurum Hakkında

Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetlerine devam etmektedir.

Giresun Prof.Dr.A.İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasında (Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi yanında) yeni hizmet binasında tetkik ve tedavilerine başlayan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde; 41 Klinik, 1’i Acil, 1’i Engelli Kliniği, 1’i Cerrahi Kliniği, 2 Pedodonti Kliniğini bulunmaktadır.

Hastalarımız hekim seçme uygulaması ile istediği hekimi tercih edebilmekte ve tüm hekimlerimiz her gün muayene entegre sistemi dahilinde klinik çalışması yapmaktadır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Giresun şehrinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuGiresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 14 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

110 metre uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:325

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi

230 metre uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:323

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi

350 metre uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333

Giresun Kent Hastanesi

3 km. uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Filiz Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

5.3 km. uzaklıkta

Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66