Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Kurum Adı:Giresun FTR Merkezi
Kategori:Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi - FTRM
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:325
Telefon:0 (454) 244-4444
40.90805638.347509

Kurum Hakkında

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezimiz 02/01/2003-02/02/2014 yıllarında Seka –Etbaşoğlu mevkinde 35 yatak kapasitesi ile hastalara hizmet vermiş olup; 03/02/2014 tarihinde Teyyare düzü mahallesi Atatürk Bulvarı caddesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasındaki yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz; bodrum kat, zemin kat, birinci kat, ikinci kat ve üçüncü kat olmak üzere beş kattan oluşmaktadır. Kapalı alanı 10624m², oturum alanı 2732m², arsa alanı 33616 m2, yatak sayısı 75’dir.

Poliklinikler
  • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, Giresun şehrinde fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi RandevuGiresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Kemalettin Çapraz · 31 Ocak 2017

Natalya hanıma çok teşekkür ediyorum.

Ömer Aydın · 12 Mart 2015

ben çok memnun kaldım imkanım olsa annemi tekrar oraya götürmek isterim

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

110 metre uzaklıkta

Teyyare Düzü Mah. Atatürk Bulvarı

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi

130 metre uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:323

Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

380 metre uzaklıkta

Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:333

Giresun Kent Hastanesi

3.1 km. uzaklıkta

Mal Pazarı Mevkii G-CITY AVM Yanı

Filiz Diyaliz Merkezi

3.1 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak mah. Akasya sok. No:9

Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi

5.4 km. uzaklıkta

Kavaklar Mah. Gedikkaya Cad. No:66