Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Giresun
İlçe:Merkez
Adres:Teyyaredüzü Mah. Atatürk Bulvarı No:323
Telefon:0 (454) 310-2000
Web Sitesi:giresuneah.saglik.gov.trHata Bildir
40.90889538.346506

Kurum Hakkında

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi, Giresun şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hastanede yapılan ek bina ve değişikliklerle 2000 yılında 300 kadro yatak ve 350 fiili yatak ile hizmet vermiş olup, 2000 yılı sonunda 300 olan kadro yatak sayımız 350 kadro yatak olarak artırılmıştır. Sağlık Bakanlığının 01/05/2000 tarih ve 82 sayılı yazıları gereğince Hastanenin adı Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Hastanemiz 6-13 Aralık 2008 tarihleri arasında ilimiz Teyyaredüzü mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınarak halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.

Giresun Devlet Hastanesi günümüzde 200 yatak kapasiteli olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
 • Algoloji
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Cerrahisi
 • Çocuk Psikiyatrisi
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Gastroenteroloji
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Cerrahisi
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kalp ve Damar Cerrahisi
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nefroloji
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Bağlı Hizmet Birimleri
Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
★★★★★· Eğitim ve Araştırma Hastanesi · / Giresun
Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35 farklı branşta üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yorum ve Şikayetler

Temel Akgun
★★★
Kantinden hiç memnun değiliz bu nedir Hüseyin bey kantindeki karton bardakla çay alıyoruz iki TL normal su bardağı götürüp aldığımız zaman hemen elli kuruş artırıp iki buçuk TL alıyorlar resmen insanlarla dalga geçiyorlar buna bı önleminiz varmıdır çarşıda satılan 20 TL satılan terlik burda kırk TL olan var olmayan var yazık insanlara saygılarımla iyi görevler
Huseyin Özdemir
★★★★
Doktorlardan memnunuz. Yalnız; polikinik muayene sırasında hastaların sıralarını takip etmemesi, sekreterliğin de buna göz yumması beni eziyor.

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.7 / 5

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.7 puan almıştır. Toplam 20 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi
Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Teyyare düzü mahallesi Atatürk Bulvarı caddesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Devlet Hastanesi arkasındaki yeni binamızda hizmet vermeye başlamıştır.
Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Giresun Merkez Teyyaredüzü Mahallesindeki yeni hizmet binasına taşınan Giresun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hizmetlerine devam etmektedir.
Giresun Üniversitesi Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Modern tıp cihazlarıyla donatılmış ve Karadeniz Bölgesinde tek olan Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi 150 yatak kapasite ile hizmet vermektedir.
Özel Giresun Kent Hastanesi
Özel Giresun Kent Hastanesi olarak politikamız hasta ve ailesinin bütünsel memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak, memnuniyet ve önerilerini, sistematik olarak ölçebilmek ve değerlendirmektir.
Özel Filiz Diyaliz Merkezi
Toplam 39+1 Makine ve yatak olan merkezimizde; Hepatit C Hastaları için 5, Hepatit B Hastalar için 2, Negatif Hastalarımız için 32+1 Makine ve yatak mevcuttur.
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi
Giresun Dr. Ali Menekşe Göğüs Hastalıkları Hastanesi Acil Servis Ünitesi, 6 Poliklinik Odası, 2 basamaklı Erişkin Yoğun Bakım Ünitesi ve 120 yatak kapasitesi ile Giresun ve Ordu illerine hizmet vermektedir.
Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Giresun Üniversitesi Prof. Dr. A. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 35 farklı branşta üst düzeyde, bilimsel üretkenlik ve araştırmayı amaç edinen kadrosuyla hizmet vermektedir.
Özel Giresun Ada Hastanesi
Özel Giresun Ada Hastanesi hizmet kalitesi ve çeşitliliği açısından bölgenin en büyük özel sağlık hizmet sunucularından biridir.
Bulancak Devlet Hastanesi
Bulancak Devlet Hastanesi
9 km. uzaklıkta
Bulancak Devlet Hastanesi 125 yatak kapasiteli yeni modern binası ile sağlık hizmeti sunmaya devam etmektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Prof. Doktor A. İlhan Özdemir Giresun Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉