Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Amasya
İlçe:Gümüşhacıköy
Adres:Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140
Telefon:0 (358) 717-3733
40.88062235.203460

Kurum Hakkında

İlçemizde Tedavi hizmetlerini karşılamak amacıyla Maliye ve Gümrük Bakanlığının 22 Ekim 1990 gün ve Milli Emlak Genel Müdürlüğünün 3870 sayılı yazıları ile hastane yapılmak üzere Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına tahsisi yapılan arsada inşaat yapılması başlatılmış 20 Haziran 2002 Tarihinde yapılan törenle hastanemiz hizmete açılmıştır

Kronik böbrek yetersizliği hastalarına hizmet vermek amacıyla 2006 yılında 4 makinayla Diyaliz ünitemiz hizmete açılmıştır. Hasta yoğunluğu nedeniyle cihaz sayısı 7 çıkarılarak daha kaliteli ve verimli hizmet sunulmaya devam edilmektedir

Hastanemiz ana binasının poliklinikler kısmında bulunan acil servisin yetersiz olması, hastalarımıza daha kaliteli 112 hızır acil ve acil servis hizmetlerini vermek amacıyla 2008 yılında ana binaya ilave olarak acil servis binamız hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi RandevuGümüşhacıköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 5 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

19.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2

Merzifon Asker Hastanesi

21.6 km. uzaklıkta

Hüseyin Rıfat Bey Cd.

Merzifon Diyaliz Merkezi

21.8 km. uzaklıkta

Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A

Dodurga Devlet Hastanesi

33.9 km. uzaklıkta

Esentepe Mah. 100 Evler Mevkii

Osmancık Devlet Hastanesi

35.3 km. uzaklıkta

Esentepe Mh. Ömer Derindere Blv. No:105

Vezirköprü Devlet Hastanesi

35.6 km. uzaklıkta

Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210