Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Amasya
İlçe:Gümüşhacıköy
Adres:Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140
Telefon:0 (358) 717-3733
Web Sitesi:gumushacikoydh.saglik.gov.trHata Bildir
40.88062235.20346

Kurum Hakkında

İlçemizde Tedavi hizmetlerini karşılamak amacıyla Maliye ve Gümrük Bakanlığının 22 Ekim 1990 gün ve Milli Emlak Genel Müdürlüğünün 3870 sayılı yazıları ile hastane yapılmak üzere Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü adına tahsisi yapılan arsada inşaat yapılması başlatılmış 20 Haziran 2002 Tarihinde yapılan törenle hastanemiz hizmete açılmıştır

Kronik böbrek yetersizliği hastalarına hizmet vermek amacıyla 2006 yılında 4 makinayla Diyaliz ünitemiz hizmete açılmıştır. Hasta yoğunluğu nedeniyle cihaz sayısı 7 çıkarılarak daha kaliteli ve verimli hizmet sunulmaya devam edilmektedir

Hastanemiz ana binasının poliklinikler kısmında bulunan acil servisin yetersiz olması, hastalarımıza daha kaliteli 112 hızır acil ve acil servis hizmetlerini vermek amacıyla 2008 yılında ana binaya ilave olarak acil servis binamız hizmete açılmıştır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi, Amasya ili Gümüşhacıköy ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.2 / 5

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.2 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
19.7 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2
Merzifon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
21.6 km. uzaklıkta
Sofular Mah. Hüseyin Rıfat Bey Cad. No:8
Merzifon Diyaliz Merkezi
21.8 km. uzaklıkta
Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A
Dodurga Entegre İlçe Hastanesi
33.9 km. uzaklıkta
Esentepe Mah. 100 Evler Mevkii
Osmancık Devlet Hastanesi
35.3 km. uzaklıkta
Esentepe Mh. Ömer Derindere Blv. No:105
Vezirköprü Devlet Hastanesi
35.6 km. uzaklıkta
Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210