Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Amasya
İlçe:Merzifon
Adres:Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2
Telefon:0 (358) 513-4444
Web Sitesi:merzifondh.saglik.gov.trHata Bildir
40.86795535.437098

Kurum Hakkında

Merzifon halkına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla 14 Şubat 2009 günü Sofular Mahallesi Cumhuriyet Caddesinde bulunan eski hastane binamız; Bahçelievler Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesinde bulunan 12 bloktan oluşan 30.510 metrekarelik alana taşınmıştır. Merzifon Devlet Hastanesi olan ismi, Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi olarak değiştirilmiştir. Yeni binanın kapalı alanı 27, 979 metrekaredir. Bina oturma alanı 6256 metrekare olup açık alanda bulunan 176 araçlık otopark ve 400 metrekare alana sahip Heliportu mevcuttur.

Hastanemiz de içinde TV, Buzdolabı, Tuvalet ve Banyo bulunan 1 kişilik 91 ve 2 kişilik 47 olmak üzere 138 oda bulunmaktadır. Bu odalardan 16 sı engelli odası olarak düzenlenmiştir. Ayrıca hastanemiz, 17 si yoğun bakım ve 8’i palyatif bakım olmak üzere toplam 210 yatak kapasitesine sahiptir. Yeni binamızda hizmet içi eğitim ve seminerlerin düzenlendiği 160 metrekarelik konferans salonu bulunmaktadır.

Hastanemiz A bloğu 1 kat, B, C, D, E bloklar 4 katlı, F, G bloklar 5; I, J bloklar 6 H blok 7 katlıdır. B blokta Yoğun bakım üniteleri; C blokta ameliyathane, D blokta Doğumhane bulunmaktadır. F blok zemin kat Poliklinik girişi, B, C, D blokları zemin ve birinci katta ise poliklinik olarak kullanılmaktadır. E Blok bodrum kat, sığınak, zemin ve 1. kat idare katı olarak kullanılmakta; A blok zemin kat ve konferans salonu olarak kullanılmaktadır. I ve J bloklar 1 ve 2 kişilik hasta yataklarının bulunduğu servisler, H blok dağılım holü olarak kullanılmakta, buralarda zemin kat ve kafeterya bulunmaktadır; F ve G blokların ikinci bodrum katları otopark, atölye, depo ve ibadethane olarak kullanılmaktadır. I ve J blokların ikinci bodrum katları ısı merkezi çamaşırhane, bulaşıkhane ve morg olarak kullanılmaktadır.

Poliklinikler
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi, Amasya ili Merzifon ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Bilal Sarıkaya
★★★★★
Hastanede çalışan tüm personele teşekkür ederim
Fatma Kanat
★★★★★
Merzifon Devlet Hastanesindeki Alper beye orda pedici cok teşekkür ediyorum böyle güzel insanlarda Merzifona gelirmiş cok şükür. Çok ilgili hastasıyla gerçek insan gerçek kişilik anasından babasından kendi şahsından Allah razı olsun böyle bir insan yetiştirdikleri için. Biz insanlar kendi adıma söylüyorum önce insan sonra doktor olmalı bizler güler yüz görmek istiyoruz bütün doktorlarımızdan

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 31 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merzifon Diyaliz Merkezi
2.3 km. uzaklıkta
Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A
Merzifon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
2.6 km. uzaklıkta
Sofular Mah. Hüseyin Rıfat Bey Cad. No:8
Suluova Devlet Hastanesi
18.6 km. uzaklıkta
Maarrif Mah. Yunus Emre Sok. No: 1
Gümüşhacıköy Devlet Hastanesi
19.7 km. uzaklıkta
Artıkabat Mah. Cumhuriyet Cad No:140
Havza Devlet Hastanesi
23.7 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mahallesi
Vezirköprü Devlet Hastanesi
29.8 km. uzaklıkta
Taşkale Mahallesi Köprülüler Caddesi No:210
Vezirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
30.6 km. uzaklıkta
Fazıl Ahmet Paşa Mah. 121 Sok. No:7