Suluova Devlet Hastanesi

Suluova Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Suluova Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Amasya
İlçe:Suluova
Adres:Maarrif Mah. Yunus Emre Sok. No: 1
Telefon:0 (358) 417-8000
Web Sitesi:suluovadh.saglik.gov.trHata Bildir
40.82630235.651204

Kurum Hakkında

Amasya iline bağlı, Amasya-Samsun karayolu üzerinde olup, 1957 yılında ilçe olmuştur. Amasya'ya 23 km, Merzifon ilçesine 18 km mesafede olan ilçemiz köyleriyle birlikte 58000 nüfusludur.

2018 Yılına kadar kullandığımız önceki binamız 1991 yılında SSK hastanesi olarak faaliyete başlamış ve 2005 yılında yapılan tadilatla devlet hastanesi ile bakanlık emri ile birleştirilmiş olup, 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermekteydi.2 bloktan oluşan binamızın ana hizmet binası olan A blok, Hürriyet mahallesinde 12419 m2 alan üzerinde kurulan 5 katlı 5775 m2 kapalı alana sahiptir. Diş, Diyaliz ve toplum sağlığı merkezinin bulunduğu B blok, Orta Mahalle Oğul bağı Caddesi üzerinde ve 13 dönümlük bir alan içinde 3 katlı 4.000 m2 kapalı alana sahiptir.

2014 yılında ihalesi yapılan, Ocak 2015 yılında temeli atılan yeni hastane binamıza 20.01.2018 tarihi itibariyle geçiş yapılmış ve hizmet verilmeye başlanmıştır. Bütün birimlerimizi aynı binada toplayan yeni hastane binamız 105 yataklı olup, 14986 m2 alan üzerinde kurulan 5 katlı 16172 m2 kapalı alana sahiptir.

Hastanemiz Suluova İlçe merkezine, çevre köylere ve Samsun iline bağlı Ladik ve Havzaya ve bu ilçelerimize bağlı Suluova'ya yakın köylere de hizmet verdiğinden hasta potansiyeli yüksektir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Suluova Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Suluova Devlet Hastanesi, Amasya ili Suluova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Suluova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Suluova Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Suluova Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Suluova Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Suluova Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merzifon Diyaliz Merkezi
16.6 km. uzaklıkta
Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A
Havza Devlet Hastanesi
17.2 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mahallesi
Merzifon Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
17.2 km. uzaklıkta
Sofular Mah. Hüseyin Rıfat Bey Cad. No:8
Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi
18.6 km. uzaklıkta
Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2
Ladik Devlet Hastanesi
22.6 km. uzaklıkta
Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik
Amasya Diyaliz Merkezi
23.7 km. uzaklıkta
Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok
Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
24.6 km. uzaklıkta
Kirazlıdere Mah.Terminal Cad. No:2