Suluova Devlet Hastanesi

Suluova Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Suluova Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Amasya
İlçe:Suluova
Adres:Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16
Telefon:0 (358) 417-8000
40.8276535.65371

Kurum Hakkında

Amasya iline bağlı, Amasya-Samsun karayolu üzerinde olup, 1957 yılında ilçe olmuştur. Amasya'ya 23 km, Merzifon ilçesine 18 km mesafede olan ilçemiz köyleriyle birlikte 58000 nüfusludur.

Suluova Devlet Hastanesi Orta Mahalle Oğulbağı Caddesi üzerinde ve 13 dönümlük bir alan içinde 3 katlı 4000 m2 kapalı bina alanı, otoparkı, bahçesi ile 1994 yılında inşaatı bitirilerek 50 yatak kapasiteli Hastane olarak hizmete başlamıştır.

30-05-2005 tarihinde Hürriyet mahallesinde 12419 m2 alan üzerinde kurulan 5 katlı 5775 m2 kapalı alanı sahip olan 75 yataklı SSK Hastanesiyle Bakanlık emri ile birleştirilmiş olup, A Blok ve B Blok olarak halen hizmet vermektedir.

Hastanemiz Suluova İlçe merkezine, çevre köylere ve Samsun iline bağlı Ladik ve Havzaya ve bu ilçelerimize bağlı Suluova'ya yakın köylere de hizmet verdiğinden hasta potansiyeli yüksektir,

Bu nedenle Suluova Devlet Hastanesinden hizmet almak amacıyla müracaat eden Hastalarımıza Çağın gereklerine yönelik Avrupa standartlarında hizmet verebilmek amacıyla arayışlara girilmiş olup eldeki imkanları değerlendirmek maksadı ile kapasitesi azda olsa yeterli olan Eski SSK Hastanesinin tadilatı ve düzenlenmesi için projeler hazırlanmış gerekli çalışmalar yapılmıştır.

Hastanemizde yapılan çalışmalarla Koğuş düzeni terk edilerek hasta odalarımız 1 kişilik ve 2 kişilik olarak düzenlenmiştir. Hastanemizdeki hasta odalarımızda buzdolabı, oturma grubu, Tv, lavabo, gibi ihtiyaçlar giderilerek hastalarımıza, özel hastanelerden daha güzel ve evlerindeki rahatlık ve konfora yakın hizmetler verilmesi yönünde çalışmalar yapılmıştır.

Hastanemizin düzenlenmesi ve tadilatı için yapılan çalışmalarımızın tamamında insanlarımıza Avrupa seviyesinde ve kaliteli hizmet verebilmek düşüncesi mevcuttur. Tadilatı bitirilen Hastanemiz 125 yatak kapasiteli 1. sınıf bir Hastane olarak hizmete başlamıştır.

Hastanemizde servislerde (yatan hasta) ve acil serviste Kayıt Kabul hizmeti 24 saat kesintisiz verilmektedir.

Hastanemizde poliklinikler kısmında ve bekleme salonlarımızda Poliklinik sıra takipleri dijital ekranlarla sunulmakta ve hastalarımız lüks bekleme salonlarında TV lerini seyrederken Sıralarını takip edebilmektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Göz Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Üroloji

Suluova Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Suluova Devlet Hastanesi, Amasya ili Suluova ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Suluova Devlet Hastanesi RandevuSuluova Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Suluova Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Suluova Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Suluova Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Suluova Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Merzifon Diyaliz Merkezi

16.8 km. uzaklıkta

Harmanlar Mah. Haci Rahat Cad. No:1/A

Havza Devlet Hastanesi

17 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mahallesi

Merzifon Asker Hastanesi

17.4 km. uzaklıkta

Hüseyin Rıfat Bey Cd.

Merzifon Kara Mustafa Paşa Devlet Hastanesi

18.7 km. uzaklıkta

Bahçelievler Mah. İbni sina Cad. No:2

Ladik Devlet Hastanesi

22.3 km. uzaklıkta

Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik

Amasya Diyaliz Merkezi

23.7 km. uzaklıkta

Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

24.6 km. uzaklıkta

Kirazlıdere Mh. Hastane Cd. No:2