Ladik Devlet Hastanesi

Ladik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ladik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Ladik
Adres:Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik
Telefon:0 (362) 771-4144
40.91289235.894235

Kurum Hakkında

Samsun merkeze 80 km uzaklıkta, merkezde 8600, toplamda 17.000 nüfusa sahip ilçemize hizmet vermekte olan Ladik Devlet hastanesi 2014 tarihinde itibaren 24 yataklı yeni hastane binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuar, Röntgen ve Diyaliz hizmetleri verilmektedir. Hastanemiz bünyesinde Ekim 2015 ‘te faaliyete girmiş olan Hemodiyaliz Ünitesi mevcut olup şuan Diyaliz Ünitemiz 5 Hemodiyaliz Makinesi ile Diyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Yeni hizmet binasında geniş ve ferah bir ortamda 3 Ünitli Diş Polikliniğimiz her gün 2 Diş Hekimi ile hizmet vermektedir.

5 adet poliklinik odası bulunan hastanemizde, hastalar için ferah oturma bölümleri hazırlanmış, yerleştirilen monitörlerle hasta çağırma ekranı oluşturulmuş, hastalar bu ekranlarda muayene sırasını ve ismini görebilmektedir. Hasta Kabul Biriminde 2 Adet personel bulunmakta olup, hastaların yoğunluk yaşamadan polikliniklere ulaşmaları sağlanmıştır.

Yatan hasta servisimiz 2 Bölümden oluşmuş olup, 10 adet çift yataklı nitelikli (Banyo, WC, Televizyon, Refakatçi Koltuğu), 4 Adet Tek kişilik odadan oluşup, hizmet standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ladik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Ladik Devlet Hastanesi, Samsun ili Ladik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Ladik Devlet Hastanesi RandevuLadik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ladik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Ladik Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Ladik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ladik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Havza Devlet Hastanesi

19.7 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mahallesi

Kavak Devlet Hastanesi

20.9 km. uzaklıkta

Soğuksu Mah. Hastane Sok. No:17

Suluova Devlet Hastanesi

22.3 km. uzaklıkta

Hürriyet Mah. Hastane Cad. No:16

Amasya Diyaliz Merkezi

27.7 km. uzaklıkta

Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok

Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi

28.2 km. uzaklıkta

Kirazlıdere Mh. Hastane Cd. No:2

Amasya Şifa Tıp Merkezi

29.5 km. uzaklıkta

Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4

Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

29.8 km. uzaklıkta

Fethiye Mah. Mehmet Çelebi Cad. No:10/3