Ladik Devlet Hastanesi

Ladik Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Ladik Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Ladik
Adres:Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik
Telefon:0 (362) 771-4144
Web Sitesi:ladikdh.saglik.gov.trHata Bildir
40.91289235.894235

Kurum Hakkında

Samsun merkeze 80 km uzaklıkta, merkezde 8600, toplamda 17.000 nüfusa sahip ilçemize hizmet vermekte olan Ladik Devlet hastanesi 2014 tarihinde itibaren 24 yataklı yeni hastane binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği, Diş Polikliniği, Laboratuar, Röntgen ve Diyaliz hizmetleri verilmektedir. Hastanemiz bünyesinde Ekim 2015 ‘te faaliyete girmiş olan Hemodiyaliz Ünitesi mevcut olup şuan Diyaliz Ünitemiz 5 Hemodiyaliz Makinesi ile Diyaliz hastalarına hizmet vermektedir. Yeni hizmet binasında geniş ve ferah bir ortamda 3 Ünitli Diş Polikliniğimiz her gün 2 Diş Hekimi ile hizmet vermektedir.

5 adet poliklinik odası bulunan hastanemizde, hastalar için ferah oturma bölümleri hazırlanmış, yerleştirilen monitörlerle hasta çağırma ekranı oluşturulmuş, hastalar bu ekranlarda muayene sırasını ve ismini görebilmektedir. Hasta Kabul Biriminde 2 Adet personel bulunmakta olup, hastaların yoğunluk yaşamadan polikliniklere ulaşmaları sağlanmıştır.

Yatan hasta servisimiz 2 Bölümden oluşmuş olup, 10 adet çift yataklı nitelikli (Banyo, WC, Televizyon, Refakatçi Koltuğu), 4 Adet Tek kişilik odadan oluşup, hizmet standartlarına uygun hizmet vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ladik Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Ladik Devlet Hastanesi, Samsun ili Ladik ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Ladik Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Ladik Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Ladik Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Ladik Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 19 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Ladik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Havza Devlet Hastanesi
19.7 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mahallesi
Kavak Devlet Hastanesi
20.9 km. uzaklıkta
Soğuksu Mah. Hastane Sok. No:17
Suluova Devlet Hastanesi
22.6 km. uzaklıkta
Maarrif Mah. Yunus Emre Sok. No: 1
Amasya Diyaliz Merkezi
27.7 km. uzaklıkta
Bahçeleriçi Mah. Sipahi Cad. Sultan Apt. B Blok
Amasya Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi
28.2 km. uzaklıkta
Kirazlıdere Mah.Terminal Cad. No:2
Amasya Şifa Tıp Merkezi
29.5 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Paşa Cad. No:4
Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
29.8 km. uzaklıkta
Fethiye Mah. Çelebi Mehmet Cad. No:10/1