Kavak Devlet Hastanesi

Kavak Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Kavak Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Kavak
Adres:Soğuksu Mah. Hastane Sok. No:17
Telefon:0 (362) 741-5160
41.06669036.038641

Kurum Hakkında

Hastanemiz 28 Temmuz 2001 tarihinde dönemin sağlık bakanı Osman Durmuş tarafından hizmete açılmıştır.

Hastanemiz 8295 m2 arsa alanına sahip olup; 638 m2 si oturum alanı, 2720 m2 si kapalı alan, 3500 m2 si otopark alanı (40 araçlık) olarak kullanılmaktadır. Hastanemiz toplam arsa alanı içerisinde acil helikopter pisti mevcuttur. Hizmete toplam 16 kadro yatak sayısıyla başlamış olan hastanemiz, 26 kadro yatak sayısı ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Hastanemizde ayrıca biyokimya laboratuarı, röntgen ünitesi, endoskopi ünitesi ve klinisyenlerce kullanılan usg cihazı bulunmaktadır.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Kavak Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Kavak Devlet Hastanesi, Samsun ili Kavak ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Kavak Devlet Hastanesi RandevuKavak Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mustafa Erkan · 29 Mart 2012

Hastaneniz gayet güzel, görevliler gayet anlayışlı, doktorlar ellerinden geleni yapıyor. Ancak hastanenizde temizlik pek ciddiye alınmıyor. İlaçlama ve hijyen konusunda eksikliklerinizi yazmaktan hicap duyarak, eleştirilerimi yanlış anlamayacağınızı umarak size derim ki; lütfen hastanenizde ilaçlama ve hijyen konularına biraz ehemmiyet gösterin.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Kavak Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Kavak Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Kavak Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Asarcık Devlet Hastanesi

16 km. uzaklıkta

Bıcıncık Mahallesi Esen Sokak. No:15/A

Ladik Devlet Hastanesi

20.9 km. uzaklıkta

Akpınar Mah. Gaziler Cad. 55760 Ladik

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

31.4 km. uzaklıkta

Barış Bulvarı Kadıköy Mahallesi No:199

Havza Devlet Hastanesi

31.8 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mahallesi

Büyük Anadolu Hastanesi Çiftlik

32.4 km. uzaklıkta

Ulugazi Mah. İstiklal Cad. No:48 İlkadım

Samsun Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Hastanesi

33.1 km. uzaklıkta

Reşadiye Mahallesi, Civan Sokak, Dr. Mehmet Aydın Sağlık Kompleksi