Asarcık Devlet Hastanesi

Asarcık Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Asarcık Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Samsun
İlçe:Asarcık
Adres:Bıcıncık Mah. Esen Sokak. No:15/A
Telefon:0 (362) 791-2330
Web Sitesi:asarcikdh.saglik.gov.trHata Bildir
41.03593436.224778

Kurum Hakkında

Asarcık Devlet Hastanesi, Samsun ili Asarcık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Asarcık İlçe Devlet Hastanemiz 2009 Kasım ayında Toplum Sağlığı Merkezi binasında acil ve poliklinik hizmeti vermeye başlamıştır. İhtiyaçlar doğrultusunda yeni hastane binası inşaatı tamamlanmış olup; 2014 yılı Şubat ayından itibaren hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanemizde Acil Servis, Dahiliye Polikliniği, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Aile Hekimliği Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı Hastalıkları Polikliniği ve yataklı servis hizmetleri verilmektedir.

Asarcık Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Asarcık Devlet Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Asarcık Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Asarcık Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
1.0 / 5

Asarcık Devlet Hastanesi 5 üzerinden 1.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Kavak Devlet Hastanesi
Kavak Devlet Hastanesi
16 km. uzaklıkta
Kavak Devlet Hastanesi'nde 14 poliklinik odası, 3 ameliyathane, 5 diş ünitesi, 8 yataklı diyaliz ünitesi, yoğun bakım ünitesi ve 3 doğum ünitesi bulunuyor.
Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
260 yatak kapasitesi ile Samsun'a ve bölgeye hizmet veren  Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 2018 yılından itibaren yeni binasında hizmete devam etmektedir.
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ana bina, SBÜ Atakum, Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi ve Onkoloji ek hizmet binalarıyla hizmet sunmaktadır.
Özel Atasam Hastanesi
Özel Atasam Hastanesi
27 km. uzaklıkta
Atasam Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, KBB, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Üroloji, Göz, Dahiliye, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve H
Özel Medicana Samsun Hastanesi
En son tıp teknolojisi ve konforuyla donatılan Karadenizin en büyük özel hastanesi Medicana Samsun Hastanesi, bölge iller ve çevre ülkelere, Türkiye'nin alanlarındaki uzman doktorlarıyla en üst düzeyde sağlık hizmetleri sunmayı he
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2012 yılında Devlet Hastanesinin boşalttığı alanda yeni hizmet binasında faaliyetine başlamıştır.
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak tek ve çift kişilik toplam 304 yatak sayısıyla hizmet vermektedir.
Samsun Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi
Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanesinde, göğüs hastalıkları servisi, göğüs cerrahisi ve poliklinik hizmeti verilen branşlarda (Acil, Göğüs Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Uyku Laborat
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Asarcık Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉