Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kurum Adı:Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi
Kategori:Psikiyatri Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Unkapanı Cd. Leventler Sk. No:1
Telefon:0 (362) 431-5559
41.29330236.321544

Kurum Hakkında

1924 yılında Samsun Millet Hastanesi ismini alan hastane, Türkiye'deki bütün özel idare hastaneleri gibi, 1954 yılına kadar Özel İdarece Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığına verildi ve ismi "Samsun Devlet Hastanesi"oldu. 1965 yılında Sağlık ve Sosyal Yardım bakanlığınca inşaasına başlanan buünkü Devlet hastanesi 1970 yılında bitti ve o yılın mayıs ayında Karadeniz Bölgesi Ruh Sağlığı Hastanesi olarak hizmete sokuldu. Ismi ise Karadeniz Bölgesi Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi olarak değiştirildi. 1990 yılında Karadeniz Bölgesi ünvanı kaldırılarak "Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi" oldu.

Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi, 22 dönüm arazi üzerine kurulu 4 ayrı binadan oluşan bir yapıya sahip. 14. 000 metrekare kapalı alanda 11 servis 2 normal poliklinik, 1 acil poliklinik ve 1 idari bina bulunuyor. Hastane, 18 il ve buna bağlı ilçeler olmak üzere yaklaşık 10 milyon nüfusa hizmet vermektedir. Samsun Ruh Sağlığı Hastalıkları Hastanesi, 400 kadro yatağına sahiptir. Ancak fiili yatak sayısı 351'dir.

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde psikiyatri merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi RandevuSamsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Mücella Orta · 4 Ocak 2012

Hastanenizde görev yapmakta olan Dr. Mehmet Emin Erdem beye ve pskytr Dr Enver Gül beyfendiye vermiş oldukları sağlık hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 16 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Psikomer Psikiyatri Merkezi

770 metre uzaklıkta

Bağdat Cad. Egribel Pasajı Kat:2 No:62

İlgi Tıp Merkezi

850 metre uzaklıkta

Kale Mh. İstiklal Cd. No:9

Eksen Göz Merkezi

980 metre uzaklıkta

Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok

Samsun Liman Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Hançerli Mahallesi No:570 Atatük Bulvarı İlkadım

Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

1.1 km. uzaklıkta

Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160

Liv Hospital Samsun Hastanesi

1.1 km. uzaklıkta

Hançerli Mah. 608 Sok. No:2