Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım
Telefon:0 (362) 440-0045
41.27614536.335637

Kurum Hakkında

On yıl boyunca Samsun Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak kısıtlı imkânlarla Samsun halkına özverili bir şekilde Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri sunulmuştur. Ancak Merkezin esas gelişim ve değişimi, gerçek anlamda etkin, verimli, ulaşabilir sağlık hizmetini sunma gayretleri müstakil hale gelmesiyle mümkün olmuştur. Sağlık Bakanlığı'nın 21 Ocak 1997 tarih ve 479 sayılı olurları ile 20 standart ünitli Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kimliğine kavuşmuştur. 25 Şubat 2004 tarih ve 1224 sayılı karar ile 30 ünite çıkartılmış, 30 Kasım 2006 tarih ve 9288 sayılı onay ile standart ünit sayısı 30'dan 50'ye çıkartılmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 23/08/2011 tarih ve 35754 sayılı olurları ile 80 ünitli, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne dönüştürülmüştür. Hastanemiz 09/01/2012 tarihinde de Devlet Hastanesinin boşalttığı alanda yeni hizmet binasında faaliyetine başlamıştır.

Hastanemizde entegre klinikler, uzman klinikler, nöbetçi klinik, evde bakım hizmetleri, engelli klinik, tutuklu hükümlü kliniği, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı servis, protez laboratuvarı birimi, röntgen birimi, sterilizasyon birimi, teknik servis, bilgi işlem, idari birim, çamaşırhane ile en son 360 personel sayısı ile hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Ulaşım: Belediye otobüsünden 15M, 3M, Atakumdan 13, 15, 1 nolu dolmuş hattı 500 mt yukarda ve 2 nolu dolmuş hattı

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi RandevuSamsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurdane Cört · 29 Mayıs 2012

deneyimliler, bakıp göndermiyorlar, araştırıyorlar. bütün hekimlerimize teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.

Nurdane Cört · 29 Mayıs 2012

Kutlarım bütün hekimlerimizi çok ilgili ve deneyimliler, memnun kaldım. saygılarımla...

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 2.8 puan almıştır. Toplam 13 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Gazi Devlet Hastanesi

490 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

630 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi

Çokay Diyaliz Merkezi

900 metre uzaklıkta

Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139

Samsun Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

Dünyagöz Hastanesi Samsun

1.2 km. uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6

Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik

Atasam Hastanesi

1.3 km. uzaklıkta

Derebahçe Mahallesi Bahçıvan Sokak. No:14