Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım
Telefon:0 (362) 440-0045
Web Sitesi:www.samsunagizdis.gov.trHata Bildir
41.27614536.335637

Kurum Hakkında

On yıl boyunca Samsun Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez Merkezi olarak kısıtlı imkânlarla Samsun halkına özverili bir şekilde Ağız ve Diş Sağlığı hizmetleri sunulmuştur. Ancak Merkezin esas gelişim ve değişimi, gerçek anlamda etkin, verimli, ulaşabilir sağlık hizmetini sunma gayretleri müstakil hale gelmesiyle mümkün olmuştur. Sağlık Bakanlığı'nın 21 Ocak 1997 tarih ve 479 sayılı olurları ile 20 standart ünitli Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi kimliğine kavuşmuştur. 25 Şubat 2004 tarih ve 1224 sayılı karar ile 30 ünite çıkartılmış, 30 Kasım 2006 tarih ve 9288 sayılı onay ile standart ünit sayısı 30'dan 50'ye çıkartılmıştır. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğü'nün 23/08/2011 tarih ve 35754 sayılı olurları ile 80 ünitli, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'ne dönüştürülmüştür. Hastanemiz 09/01/2012 tarihinde de Devlet Hastanesinin boşalttığı alanda yeni hizmet binasında faaliyetine başlamıştır.

Hastanemizde entegre klinikler, uzman klinikler, nöbetçi klinik, evde bakım hizmetleri, engelli klinik, tutuklu hükümlü kliniği, 2 ameliyathane odası ve 6 yataklı servis, protez laboratuvarı birimi, röntgen birimi, sterilizasyon birimi, teknik servis, bilgi işlem, idari birim, çamaşırhane ile en son 360 personel sayısı ile hastalarımıza hizmet verilmektedir.

Ulaşım: Belediye otobüsünden 15M, 3M, Atakumdan 13, 15, 1 nolu dolmuş hattı 500 mt yukarda ve 2 nolu dolmuş hattı

Poliklinikler
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Endodonti

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurdane Cört
★★★★★
Deneyimliler, bakıp göndermiyorlar, araştırıyorlar. Bütün hekimlerimize teşekkür ediyorum ve başarılar diliyorum.
Nurdane Cört
★★★★★
Kutlarım bütün hekimlerimizi çok ilgili ve deneyimliler, memnun kaldım. saygılarımla...

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
2.9 / 5

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 15 oy kullanılmış ve kurum hakkında 2 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Gazi Devlet Hastanesi
490 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
630 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi
Çokay Diyaliz Merkezi
900 metre uzaklıkta
Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Samsun Diyaliz Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63
Büyük Anadolu Hastanesi
1.1 km. uzaklıkta
İstasyon Mah. Atatürk Bulvarı No:62
Dünyagöz Hastanesi Samsun
1.2 km. uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6
Romatem Samsun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
1.3 km. uzaklıkta
Yeni Mah. 7.Sok. No:35 Canik