Özel Çokay Diyaliz Merkezi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Telefon:0 (362) 231-3040
41.28387036.339010

Kurum Hakkında

2006 yılında hizmete giren Özel Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz tedavisi uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Ulaşım bakımından şehrimizin en merkezi yerinde ve mülkü kendisine ait olan, hastalarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kendilerini huzurlu bir ortamda hissetmelerini sağlayacak tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilen Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hastalarına vermekte olduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürerek gerekli teknik araç ve yetişmiş personel takviyelerini tamamlayarak Sağlık Sektöründe adına yakışır bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

24 saat esasına göre çalışan merkezimiz ücretsiz hasta nakil aracı, Görevli diyet uzmanı ve Psikiyatrist dokturu, Merkezimizde tam gün çalışan iç hastalıkları uzmanı, Anlaşmalı Laboratuarı, Acil hemodiyaliz için Santral Venöz Katater hizmetleri gibi emsallerinden farklı ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Hastalarının tedavi süresince ve tedavi sonrasındaki her aşamasını yakından takip eden Özel Çokay Diyaliz Merkezi En son teknoloji ürünü cihazları ve konusunda uzman personeli ile yeniliklere her zaman açık, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden çağdaş bakış açısı ile sizlere Sağlıklı ve Huzurlu bir Hayat sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çokay Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çokay Diyaliz Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Nurettin Akduman · 15 Aralık 2016

diyalize giren sgk lı emekli şahsın eşi bakım yardımı alırsa, sgk özel diyaliz merkezi ile anlaşmayı bilgisayardan iptal edip emekliyi yeşilkartlıya döndürerek eşi bakım yardımı alıyor diye emeklinin tekrar özel diyalize girmesini kabul etmezmi? saygılar sunarım, lütfen bir cevap yazın facebook adresim nurettin-hd1819@ hotmail.com

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Çokay Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 7 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Diyaliz Merkezi

270 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

270 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi

Dünyagöz Hastanesi Samsun

360 metre uzaklıkta

19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6

Medical Park Samsun Tıp Merkezi

640 metre uzaklıkta

Kale Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:1 Merkez

Samsun Gazi Devlet Hastanesi

770 metre uzaklıkta

Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86

Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

900 metre uzaklıkta

Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım

Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

1000 metre uzaklıkta

Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160