Özel Çokay Diyaliz Merkezi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Telefon:0 (362) 231-3040
Web Sitesi:www.cokaydiyaliz.comHata Bildir
41.28387036.339010

Kurum Hakkında

Özel Çokay Diyaliz Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. 2006 yılında hizmete giren Özel Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz tedavisi uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Ulaşım bakımından şehrimizin en merkezi yerinde ve mülkü kendisine ait olan, hastalarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kendilerini huzurlu bir ortamda hissetmelerini sağlayacak tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilen Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hastalarına vermekte olduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürerek gerekli teknik araç ve yetişmiş personel takviyelerini tamamlayarak Sağlık Sektöründe adına yakışır bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

24 saat esasına göre çalışan merkezimiz ücretsiz hasta nakil aracı, Görevli diyet uzmanı ve Psikiyatrist dokturu, Merkezimizde tam gün çalışan iç hastalıkları uzmanı, Anlaşmalı Laboratuarı, Acil hemodiyaliz için Santral Venöz Katater hizmetleri gibi emsallerinden farklı ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Hastalarının tedavi süresince ve tedavi sonrasındaki her aşamasını yakından takip eden Özel Çokay Diyaliz Merkezi En son teknoloji ürünü cihazları ve konusunda uzman personeli ile yeniliklere her zaman açık, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden çağdaş bakış açısı ile sizlere Sağlıklı ve Huzurlu bir Hayat sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Çokay Diyaliz Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Çokay Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Çokay Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Samsun Diyaliz Merkezi
Özel Samsun Diyaliz Merkezi
267 metre uzaklıkta
Samsun Diyaliz Merkezimiz 30 hasta yatağı kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Samsun Diyaliz Merkezi, Samsun Limanı’na sadece 1 km uzaklıkta olup, hem yerel halk hem de Tatil Diyalizi hastaları için cazip bir konumdadı
Özel Büyük Anadolu Hastanesi
Özel Büyük Anadolu Hastanesi
349 metre uzaklıkta
Büyük Anadolu Hastaneleri, İstiklal Caddesi’nde bulunan hastanesini, İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki yeni hizmet binasına taşımıştır. Hastanede sağlık hizmeti, tecrübe ve son teknoloji ile vatandaşlara verilmeye deva
Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun şubesi gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Mediliv Tıp Merkezi
Özel Mediliv Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastalarımıza, hasta yakınlarına ve tıp merkezi içinde çalışan tüm görevlilerin haklarına saygı duyacak şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
770 metre uzaklıkta
1964 yılında Sosyal Sigortalar Hastanesi olarak açılan Samsun Gazi Devlet Hastanesi 530 fiili yatak kapasitesi, 80 poliklinik ve 19 yataklı servisiyle hizmet vermektedir.
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesine bağlı olarak tek ve çift kişilik toplam 304 yatak sayısıyla hizmet vermektedir.
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 2012 yılında Devlet Hastanesinin boşalttığı alanda yeni hizmet binasında faaliyetine başlamıştır.
Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
1997 yılında, Özel Büyük Anadolu Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla bugünlere gelmiştir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Çokay Diyaliz Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉