Özel Çokay Diyaliz Merkezi

Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Telefon:0 (362) 231-3040
Web Sitesi:www.cokaydiyaliz.comHata Bildir
41.28387036.339010

Kurum Hakkında

2006 yılında hizmete giren Özel Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz tedavisi uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.

Ulaşım bakımından şehrimizin en merkezi yerinde ve mülkü kendisine ait olan, hastalarımızın bütün ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, kendilerini huzurlu bir ortamda hissetmelerini sağlayacak tüm ayrıntılar düşünülerek dizayn edilen Özel Çokay Diyaliz Merkezi Hastalarına vermekte olduğu hizmeti bir adım daha ileriye götürerek gerekli teknik araç ve yetişmiş personel takviyelerini tamamlayarak Sağlık Sektöründe adına yakışır bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

24 saat esasına göre çalışan merkezimiz ücretsiz hasta nakil aracı, Görevli diyet uzmanı ve Psikiyatrist dokturu, Merkezimizde tam gün çalışan iç hastalıkları uzmanı, Anlaşmalı Laboratuarı, Acil hemodiyaliz için Santral Venöz Katater hizmetleri gibi emsallerinden farklı ve kaliteli hizmetleri bir arada sunmaktadır.

Hastalarının tedavi süresince ve tedavi sonrasındaki her aşamasını yakından takip eden Özel Çokay Diyaliz Merkezi En son teknoloji ürünü cihazları ve konusunda uzman personeli ile yeniliklere her zaman açık, sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden çağdaş bakış açısı ile sizlere Sağlıklı ve Huzurlu bir Hayat sunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Hemodiyaliz

Özel Çokay Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Çokay Diyaliz Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Çokay Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Çokay Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Çokay Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 8 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Çokay Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Samsun Diyaliz Merkezi
270 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
270 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi
Büyük Anadolu Hastanesi
350 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Atatürk Bulvarı No:62
Dünyagöz Hastanesi Samsun
360 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6
Mediliv Tıp Merkezi
640 metre uzaklıkta
Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
770 metre uzaklıkta
Yenidoğan Mah. Aziziye Cad. No:86
Samsun Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
900 metre uzaklıkta
Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım