Özel Mediliv Tıp Merkezi

Özel Mediliv Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mediliv Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1
Telefon:4444776
Web Sitesi:www.mediliv.com.trHata Bildir
41.28891536.335308

Kurum Hakkında

Özel Mediliv Tıp Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastalarımıza, hasta yakınlarına ve tıp merkezi içinde çalışan tüm görevlilerin haklarına saygı duyacak şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hastamızın beden yönünden, psikolojik ve sosyal açıdan tam bir iyilik halini sağlamak amacıyla en gelişmiş teknolojik cihazlar ile güncel bilimsel yaklaşımları kullanıyoruz.

Merkezimizde çalışan tüm personeller gerekli oryantasyon eğitimlerini almış, gerekli donanıma, bilgi ve becerilere sahip profesyonellerdir. İnsan hakları doğrultusunda çalışan görevlilerimiz, hasta ve hasta yakınlarına saygıyla ve hoşgörüyle yaklaşmakta; sorunlarına en kısa süre içerisinde çözüm bulabilmektedir. Temel etik ilkelere ve değerlere önem veren merkezimiz çalışanları, sorumluluklarının bilincinde olan ve işlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan meslek elemanlarıdır.

Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastamızı bir bütün olarak ele almakta, hastalığın tanı ve tedavisinde gerekli olan tüm donanımı sunmaktayız.

Merkezimiz olduğu yerde durmak yerine daha ileriye ve aydınlığa ulaşmak için disiplinli ve sıkı şekilde çalışmaktadır. Sağlık hizmetleriyle ilgili olarak araştırmalar yapılmakta ve literatürde yer alan bilgiler de incelenmektedir. Çağa uygun olan teknolojik cihazlar, ilerleyen bilimsel araştırmalar, değişim ve gelişim gibi olgular merkezimizin ilerlemesine katkıda bulunan olgulardır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ”Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” sözündeki güven duygusunu ve sorumluluk aşılayan vurgusunu her daim anımsayarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve hastalarımızı sağlıklı yaşamlarına döndürmek için koordine olmuş şekilde, sevgiyle ve disiplinle işimizi yapıyoruz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Mediliv Tıp Merkezi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Özel Mediliv Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mediliv Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Mediliv Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun şubesi gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
1997 yılında, Özel Büyük Anadolu Hastanesi olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla bugünlere gelmiştir.
Özel İlgi Tıp Merkezi
Özel İlgi Tıp Merkezi
403 metre uzaklıkta
2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermektedir.
Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Özel Çokay Diyaliz Merkezi
640 metre uzaklıkta
Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz tedavisi uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Samsun Diyaliz Merkezi
Özel Samsun Diyaliz Merkezi
735 metre uzaklıkta
Samsun Diyaliz Merkezimiz 30 hasta yatağı kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Samsun Diyaliz Merkezi, Samsun Limanı’na sadece 1 km uzaklıkta olup, hem yerel halk hem de Tatil Diyalizi hastaları için cazip bir konumdadı
Özel Büyük Anadolu Hastanesi
Özel Büyük Anadolu Hastanesi
834 metre uzaklıkta
Büyük Anadolu Hastaneleri, İstiklal Caddesi’nde bulunan hastanesini, İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki yeni hizmet binasına taşımıştır. Hastanede sağlık hizmeti, tecrübe ve son teknoloji ile vatandaşlara verilmeye deva
Özel Samsun Liman Hastanesi
Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
1964 yılında Sosyal Sigortalar Hastanesi olarak açılan Samsun Gazi Devlet Hastanesi 530 fiili yatak kapasitesi, 80 poliklinik ve 19 yataklı servisiyle hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Mediliv Tıp Merkezi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉