Özel Mediliv Tıp Merkezi

Özel Mediliv Tıp Merkezi
Kurum Adı:Özel Mediliv Tıp Merkezi
Kategori:Tıp Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1
Telefon:4444776
Web Sitesi:www.mediliv.com.trHata Bildir
41.28891536.335308

Kurum Hakkında

Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastalarımıza, hasta yakınlarına ve tıp merkezi içinde çalışan tüm görevlilerin haklarına saygı duyacak şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Hastamızın beden yönünden, psikolojik ve sosyal açıdan tam bir iyilik halini sağlamak amacıyla en gelişmiş teknolojik cihazlar ile güncel bilimsel yaklaşımları kullanıyoruz.

Merkezimizde çalışan tüm personeller gerekli oryantasyon eğitimlerini almış, gerekli donanıma, bilgi ve becerilere sahip profesyonellerdir. İnsan hakları doğrultusunda çalışan görevlilerimiz, hasta ve hasta yakınlarına saygıyla ve hoşgörüyle yaklaşmakta; sorunlarına en kısa süre içerisinde çözüm bulabilmektedir. Temel etik ilkelere ve değerlere önem veren merkezimiz çalışanları, sorumluluklarının bilincinde olan ve işlerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalışan meslek elemanlarıdır.

Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastamızı bir bütün olarak ele almakta, hastalığın tanı ve tedavisinde gerekli olan tüm donanımı sunmaktayız.

Merkezimiz olduğu yerde durmak yerine daha ileriye ve aydınlığa ulaşmak için disiplinli ve sıkı şekilde çalışmaktadır. Sağlık hizmetleriyle ilgili olarak araştırmalar yapılmakta ve literatürde yer alan bilgiler de incelenmektedir. Çağa uygun olan teknolojik cihazlar, ilerleyen bilimsel araştırmalar, değişim ve gelişim gibi olgular merkezimizin ilerlemesine katkıda bulunan olgulardır.

Mustafa Kemal Atatürk’ün ”Beni Türk hekimlerine emanet ediniz.” sözündeki güven duygusunu ve sorumluluk aşılayan vurgusunu her daim anımsayarak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek ve hastalarımızı sağlıklı yaşamlarına döndürmek için koordine olmuş şekilde, sevgiyle ve disiplinle işimizi yapıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Nöroloji
  • Psikiyatri
  • Çocuk Psikiyatrisi
  • Göz Hastalıkları
  • Ortopedi ve Travmatoloji
  • Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi
  • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
  • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Mediliv Tıp Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Mediliv Tıp Merkezi, Samsun ili İlkadım ilçesinde tıp merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Özel Mediliv Tıp Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Özel Mediliv Tıp Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.6 / 5

Özel Mediliv Tıp Merkezi 5 üzerinden 3.6 puan almıştır. Toplam 17 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Mediliv Tıp Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dünyagöz Hastanesi Samsun
310 metre uzaklıkta
19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6
Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
380 metre uzaklıkta
Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160
İlgi Tıp Merkezi
400 metre uzaklıkta
Kale Mh. İstiklal Cd. No:9
Eksen Göz Merkezi
480 metre uzaklıkta
Kazım Paşa Cad. Büyük Postane Binası B Blok
Çokay Diyaliz Merkezi
640 metre uzaklıkta
Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Samsun Diyaliz Merkezi
730 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63
Büyük Anadolu Hastanesi
830 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Atatürk Bulvarı No:62