Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6
Telefon:4444469
Web Sitesi:www.dunyagoz.comHata Bildir
41.28704036.338051

Kurum Hakkında

Dünyagöz, Eylül 2011'den bu yana Karadeniz Bölgesi'nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açısından en gelişmiş ve en büyük, aynı zamanda tek Büyükşehir Belediyesi'ne sahip ili olan Samsun'da tüm Karadeniz'in hizmetinde. Dünyagöz'ün tüm şubelerinde olduğu gibi Samsun şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Hastanemiz havalimanına 25 km, otogara 6 km uzaklıktadır. Havalimanından geliş için, Havaalanı çıkışından sağa dönüp Samsun istikametine doğru D010 devlet yoluna girip Cumhuriyet meydanına kadar ilerleyin, meydandan sola dönüp Polis evine kadar ilerleyin. Hastameniz, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır. Otogardan geliş için ise Vatan caddesinden sonra Ankara Bulvarı’na girin, Barış Bulvarı’na varıp 100.yıl Bulvarı’na inin. Sağa dönüp 20 m sonra sola dönün. 19 Mayıs Bulvarı’ndan meydana inin. Meydan ışıklarından sağa dönüp Polis evine doğru ilerleyin. Hastanemiz, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Samsun ili İlkadım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Nurhan Fırat
★★★★★
Annem katarak ameliyatı oldu çok memnun kaldık, doktorumuz Birgi Sönmezer, tüm personelin ilgi ve profesyonelliği dolayısı ile teşekkürler. Nahide Fırat

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.4 / 5

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Mediliv Tıp Merkezi
310 metre uzaklıkta
Kale Mah. Himaye-i Eftal Sokak No:1
Çokay Diyaliz Merkezi
360 metre uzaklıkta
Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139
Samsun Diyaliz Merkezi
430 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63
Büyük Anadolu Hastanesi
530 metre uzaklıkta
İstasyon Mah. Atatürk Bulvarı No:62
Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
610 metre uzaklıkta
Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi
Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
640 metre uzaklıkta
Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160