Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Kurum Adı:Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Kategori:Göz Hastalıkları Merkezi
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:19 Mayıs Mah. Doktor Kamil Cad. No:6
Telefon:4444469
41.28704036.338051

Kurum Hakkında

Dünyagöz, Eylül 2011'den bu yana Karadeniz Bölgesi'nin eğitim, sağlık, sanayi, ticaret, ulaşım ve ekonomi açısından en gelişmiş ve en büyük, aynı zamanda tek Büyükşehir Belediyesi'ne sahip ili olan Samsun'da tüm Karadeniz'in hizmetinde. Dünyagöz'ün tüm şubelerinde olduğu gibi Samsun şubesinde de gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.

Hastanemiz havalimanına 25 km, otogara 6 km uzaklıktadır. Havalimanından geliş için, Havaalanı çıkışından sağa dönüp Samsun istikametine doğru D010 devlet yoluna girip Cumhuriyet meydanına kadar ilerleyin, meydandan sola dönüp Polis evine kadar ilerleyin. Hastameniz, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır. Otogardan geliş için ise Vatan caddesinden sonra Ankara Bulvarı’na girin, Barış Bulvarı’na varıp 100.yıl Bulvarı’na inin. Sağa dönüp 20 m sonra sola dönün. 19 Mayıs Bulvarı’ndan meydana inin. Meydan ışıklarından sağa dönüp Polis evine doğru ilerleyin. Hastanemiz, Polis evinin karşı arasında bulunmaktadır.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Göz Hastalıkları

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun, Samsun ili İlkadım ilçesinde göz hastalıkları merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

TC Nurhan Fırat · 16 Aralık 2013

Annem katarak ameliyatı oldu çok memnun kaldık, doktorumuz Birgi Sönmezer, tüm personelin ilgi ve profesyonelliği dolayısı ie teşekkürler. Nahide Fırat

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun 5 üzerinden 3.4 puan almıştır. Toplam 12 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Medical Park Samsun Tıp Merkezi

310 metre uzaklıkta

Kale Mah. Himaye-i Etfal Sok. No:1 Merkez

Çokay Diyaliz Merkezi

360 metre uzaklıkta

Karadeniz Mh. Gazi Cad. No:139

Samsun Diyaliz Merkezi

430 metre uzaklıkta

İstasyon Mah. Cumhurriyet Cad. No:63

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

610 metre uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mahallesi Lise Caddesi

Büyük Anadolu Hastanesi Meydan

640 metre uzaklıkta

Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160

İlgi Tıp Merkezi

710 metre uzaklıkta

Kale Mh. İstiklal Cd. No:9