Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
Kurum Adı:Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Samsun
İlçe:İlkadım
Adres:Kale mah. Atatürk Bulvarı Sahil cad. No:160
Telefon:0 (362) 311-4111
Web Sitesi:www.buyukanadoluhastanesi.comHata Bildir
41.29228136.334824

Kurum Hakkında

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi, Samsun ili İlkadım ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. 1963 Yılında Dr. Abdurrahman Başoğlu, Dr. Selma Başoğlu ve Dr. Mustafa Başoğlu tarafından "Başoğlu Doğum ve Cerrahi Kliniği" olarak kurulan ve Türkiye'nin ilk özel hastanelerinden birisi olarak sağlık sektörünün özelleşmesine öncülük eden kuruluş, uzun yıllar Samsun ve çevre illerin hizmetinde olmuştur.

1997 yılında, "Özel Büyük Anadolu Hastanesi" olarak hizmet vermeye başlayan hastanemiz, sürekli büyüyen ve gelişen yapısıyla bugünlere gelmiştir.

İnsan sağlığını her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla yola çıkan Büyük Anadolu Hastanesi, 12 branşta verdiği poliklinik hizmetleri, laboratuarı, her türlü açık ve kapalı ameliyatın yapıldığı ameliyathanesi, dahiliye, kardiyoloji ve cerrahi yoğun bakım üniteleri, doğumhanesi, yeni doğan bebeklere en sağlıklı ve hijyenik ortamı sunduğu yenidoğan ünitesi ve 24 saat acil servis, ambulans, doğum ve ameliyat hizmetleri ile Samsun'un ilk özel hastanesi olarak sağlık sektöründe öncü olmaya devam etmektedir.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve telefonla veya internetten online randevu almak için Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • Dermatoloji (Cildiye)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Psikiyatri
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yeni Doğan Yoğun Bakım
 • Yoğun Bakım
 • ESWL
 • Deri ve Zührevi Hastalıklar

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Şerif Seven
★★
Hastaneye kayıt alana kadar canım cicim ondan sonra (0)... Tuvalet temizliği yapılıyor sözüm ona, biten malzeme var mı yok mu diye bakan yok. Tuvalete sıkılan sözüm ona parfümü hastaları olduğu yere doğru sıkılıyor. Sekreterlikte bulunan kişiler hoşlarına gitmeyen bir durum olduğu zaman hemen hasta veya yakını ile polemiğe giriyorlar. Bunlar bir özel hastane için hoş şeyler olmasa gerek...
Nurşen Atik Gültekin
Hastanenize 03.04.2016 tarihinde gece 23 de geldik. Hiç karşılayan yok. Görevliyi bulup kayıt nerede diye sorduk. Kayıt önde giriş arkada tuhaf. Doktoru bulduk. Ne var gibi bir soru sordu. Eşim vücudunda kabartma var dedi. Doktor yedinmi diye tuhaf bir soru sordu. Yanındaki görevliye iğne ismini verdi. Oda kağıdı verdi. Müdahale odasına geçtik. Õrtü kan lekeli olarak iğneyi vurdu. İkaz ettiğim halde örtüyü değırme zahmetinde bulunmadı. Sadece değişecek dedi. Bizde doktora söyledik. Biz çıkarken doktorun yanında bize bakarlarken ayrıldık. Asla hastanenizin aciline alsa gelmeyi düşünmüyoruz. İnsan sağlığı bu kadar ucuzmu
Hasan Kahraman
★★★
Çiftlik biraz daha iyi
Osman Yeşilirmak
★★★★★
Bence de çok güzel bir hastane hasta bakıcısından doktorlarına ve hemşirelerine, ve tüm çalışanlarıda dahil hepsi çok iyi ve güler yüzlü tüm hastanenin her kademedeki personeline ve özellikle Uz. Dr. Filiz Gebeşoğlu'na çok teşekkür ederim.
Ümit Döveç
Acilde çalışan personellerinize ilgi ve alakadarlığı öğretmenizi rica ederim. 05458975770
Ayla Giyim
★★★★★
Çok güzel hastane ben cok beğeniyorum, personeller de çok iyi calışıyor artı doktorlar cok ilgileniyor. Şehir icinde olması bizler için bir artı iyi cok iyi ilgileniyorlar. Bence bütün Samsunun insanları bu hastaneye gıtmeli diyorum ben.

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.5 / 5

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi 5 üzerinden 3.5 puan almıştır. Toplam 24 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Özel İlgi Tıp Merkezi
Özel İlgi Tıp Merkezi
355 metre uzaklıkta
2005 yılında Özel İlgi Tıp Merkezi adı altında kurulan sağlık merkezimiz, daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle hizmet vermektedir.
Özel Mediliv Tıp Merkezi
Özel Mediliv Tıp Merkezi
376 metre uzaklıkta
Özel Mediliv Tıp Merkezi olarak hastalarımıza, hasta yakınlarına ve tıp merkezi içinde çalışan tüm görevlilerin haklarına saygı duyacak şekilde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.
Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun
Özel Dünyagöz Hastanesi Samsun şubesi gözün tüm branşlarında, profesör, doçent ve uzman doktorlardan oluşan güçlü hekim kadrosuyla ve dünya ile entegre teknolojik altyapısıyla hizmet veriliyor.
Özel Samsun Liman Hastanesi
Özel Samsun Liman Hastanesi
669 metre uzaklıkta
Liman Hastanesi olarak; sağlık sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda güvenli adımlarla ilerliyoruz.
Özel Çokay Diyaliz Merkezi
Özel Çokay Diyaliz Merkezi
997 metre uzaklıkta
Çokay Diyaliz Merkezinde volumetrik ultrafiltrasyon kontrollü makinalarımız ile günlük 3 seanslı hemodiyaliz tedavisi uygulayabilmekte, bununla birlikte her gün acil hemodiyaliz hizmeti vermektedir.
Özel Liv Hospital Samsun Hastanesi
Liv Hospital Samsun alt yapı ve teknoloji kapasitesi ile 7 bin metrekare kapalı alanda, 60 yatak kapasitesi, tüm branşları içeren 25 poliklinik, 4 ameliyathane ile kişiye özel butik hastanecilik anlayışıyla hizmet veriyor.
Özel Samsun Diyaliz Merkezi
Samsun Diyaliz Merkezimiz 30 hasta yatağı kapasitesi ile Hemodiyaliz hizmeti vermektedir. Samsun Diyaliz Merkezi, Samsun Limanı’na sadece 1 km uzaklıkta olup, hem yerel halk hem de Tatil Diyalizi hastaları için cazip bir konumdadı
Özel Büyük Anadolu Hastanesi
Büyük Anadolu Hastaneleri, İstiklal Caddesi’nde bulunan hastanesini, İstasyon Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerindeki yeni hizmet binasına taşımıştır. Hastanede sağlık hizmeti, tecrübe ve son teknoloji ile vatandaşlara verilmeye deva
Samsun Gazi Devlet Hastanesi
1964 yılında Sosyal Sigortalar Hastanesi olarak açılan Samsun Gazi Devlet Hastanesi 530 fiili yatak kapasitesi, 80 poliklinik ve 19 yataklı servisiyle hizmet vermektedir.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Özel Büyük Anadolu Meydan Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉