Hakkari şehir merkezi ve ilçelerde faaliyet gösteren 4 adet Devlet Hastanesi listelenmiştir. Hakkari ilinde toplam 6 farklı sağlık kurumu hizmet sunmaktadır. Diğer kurumların listesine ulaşmak için üst menüden Hakkari yazısına tıklayabilirsiniz.

Hakkari Devlet Hastaneleri Listesi

Merkez
Hakkari Devlet Hastanesi

Hakkari Devlet Hastanesi olarak 45 uzman, 10 pratisyen hekim olmak üzere 500 personelle vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Çukurca
Çukurca Devlet Hastanesi

Sağlık hizmetlerinin sağlık ocağında verildiği Çukurca İlçesi'nde, 4 katlı ve 20 yataklı Devlet Hastanesi 2014 yılında halkın hizmetine açılmıştır.

Şemdinli
Şemdinli Devlet Hastanesi

50 yataklı Şemdinli Devlet Hastanesi ilçe ve beldeler ile 141 köy ve mezrada bulunan yaklaşık 70 bin nüfusa hizmet vermektedir.

Yüksekova
Yüksekova Devlet Hastanesi

150 yatak kapasiteli Yüksekova Devlet Hastanesinde 23 poliklinikte hizmet verilmektedir, dört odalı ameliyathane, beş yatak kapasiteli yoğun bakım birimi, on yatak kapasiteli diyaliz ünitesi mevcuttur.

Toplam 1 sayfanın 1. sayfasındasınız.

İlk Sayfa

Popüler Hakkari Hastaneleri

150 yatak kapasiteli Yüksekova Devlet Hastanesinde 23 poliklinikte hizmet verilmektedir, dört odalı ameliyathane, beş yatak kapasiteli yoğun...

Hakkari Devlet Hastanesi olarak 45 uzman, 10 pratisyen hekim olmak üzere 500 personelle vatandaşlarımıza kaliteli bir sağlık hizmeti vermeni...

50 yataklı Şemdinli Devlet Hastanesi ilçe ve beldeler ile 141 köy ve mezrada bulunan yaklaşık 70 bin nüfusa hizmet vermektedir....

Hakkari Çevre Yolu Medeni Sancar Kavşağı No:1
Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi