Haydarlı Devlet Hastanesi

Haydarlı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Haydarlı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Dinar
Adres:Örnek Mah. Hastane Cad. Haydarlı
Telefon:0 (272) 358-2488
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.26113730.385015

Kurum Hakkında

Haydarlı Kasabasında, Dinar İlçesine 35 km uzaklıkta ve çevresi dağlarla çevrili Çöl Ovası diye adlandırılan Bölgede 1997 yılında Halk-Belediye işbirliği ile yapılmış ve Sağlık Bakanlığına devredilerek hizmetine başlamıştır.

Amacımız 16. 000'in üzerinde nüfusu bulunan Çöl Ovası Halkına en iyi şekilde Sağlık hizmeti verebilmek ayrıca eğitim düzeyi yüksek personelimizle sosyal hayata katkıda bulunmaktır.

Hastanemizde halen; Acil Servis, Acil Polikliniği, Uzman Hekim Polikliniği, Diş Polikliniği, Doğum Servisi, Yataklı Servis, Röntgen, Laboratuvar ve son dönemde eklenen Aile Sağlığı Poliklinikleri ile günlük 120-150 ve yıllık yaklaşık 40. 000 hastaya hizmet verilmektedir.

Hasta kayıt, Hasta Hakları, Server, Jenaratör, Mutfak, Yemekhane, Çamaşırhane, Morg, Trafo Ünitesi… vb bölümlerle hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktayız.

Haydarlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Haydarlı Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

MHRS - Online Randevu

Haydarlı Devlet Hastanesi RandevuHaydarlı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Haydarlı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Haydarlı Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Haydarlı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Haydarlı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uluborlu Devlet Hastanesi

21.3 km. uzaklıkta

Kabaağaç Mah. Gazi Blv. No:145

Senirkent Devlet Hastanesi

22.8 km. uzaklıkta

Taşmescid Mah. Hastane Cad. Senirkent

Sandıklı Devlet Hastanesi

24.4 km. uzaklıkta

Ece Mahallesi İstasyon Caddesi No:58

Sandıklı Diyaliz Merkezi

24.4 km. uzaklıkta

Ece Mah. Mezbaha Cad. No:5

San Deva Tıp Merkezi

24.4 km. uzaklıkta

Ece Mah. İstasyon Cad. No:21 Sandıklı

Dinar Devlet Hastanesi

29.1 km. uzaklıkta

Incirli Mah. Askerlik Şubesi sok. No:3