Haydarlı Devlet Hastanesi

Haydarlı Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Haydarlı Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Dinar
Adres:Haydarlı Kasabası Örnek Mah. Hastane Cad. No:6
Telefon:0 (272) 358-2488
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.26113730.385015

Kurum Hakkında

Haydarlı Kasabasında, Dinar İlçesine 35 km uzaklıkta ve çevresi dağlarla çevrili Çöl Ovası diye adlandırılan Bölgede 1997 yılında Halk-Belediye işbirliği ile yapılmış ve Sağlık Bakanlığına devredilerek hizmetine başlamıştır.

Amacımız 16.000'in üzerinde nüfusu bulunan Çöl Ovası Halkına en iyi şekilde Sağlık hizmeti verebilmek ayrıca eğitim düzeyi yüksek personelimizle sosyal hayata katkıda bulunmaktır.

Hastanemizde halen; Acil Servis, Acil Polikliniği, Uzman Hekim Polikliniği, Diş Polikliniği, Doğum Servisi, Yataklı Servis, Röntgen, Laboratuvar ve son dönemde eklenen Aile Sağlığı Poliklinikleri ile günlük 120-150 ve yıllık yaklaşık 40.000 hastaya hizmet verilmektedir.

Hasta kayıt, Hasta Hakları, Server, Jenaratör, Mutfak, Yemekhane, Çamaşırhane, Morg, Trafo Ünitesi… vb bölümlerle hizmet kalitesini artırmaya çalışmaktayız.

Haydarlı Devlet Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Haydarlı Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Dinar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Haydarlı Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Haydarlı Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Haydarlı Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.8 / 5

Haydarlı Devlet Hastanesi 5 üzerinden 3.8 puan almıştır. Toplam 11 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Haydarlı Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uluborlu İlçe Devlet Hastanesi
21.3 km. uzaklıkta
Kabaağaç Mah. Gazi Blv. No:145
Senirkent Devlet Hastanesi
22.8 km. uzaklıkta
Taşmescid Mah. Dr.Tahsin Tola Cad. No:108
Sandıklı Devlet Hastanesi
24.4 km. uzaklıkta
Ece Mahallesi İstasyon Caddesi No:58
Sandıklı Diyaliz Merkezi
24.4 km. uzaklıkta
Ece Mah. Mezbaha Cad. No:5
San Deva Tıp Merkezi
24.4 km. uzaklıkta
Ece Mah. İstasyon Cad. No:21 Sandıklı
Dinar Devlet Hastanesi
30.7 km. uzaklıkta
Otogar Mah. Eski Denizli Cad. No:113 Dinar