Senirkent Devlet Hastanesi

Senirkent Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Senirkent Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Senirkent
Adres:Taşmescid Mah. Hastane Cad. Senirkent
Telefon:0 (246) 511-4024
38.10536630.555224

Kurum Hakkında

Senirkent Devlet Hastanesi 1954 yılında 150 yataklı olarak hizmete açılmıştır. 2016 yılında yeni binasına taşınan Senirkent İlçe Hastanesi 10 yatak kapasitesi ile ASM, TSM ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonu olarak hizmet vermektedir.

Senirkent Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Senirkent Devlet Hastanesi, Isparta ili Senirkent ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Erol Önder · 20 Haziran 2014

Yani Senirkent ilçesi de Uzman Doktorsuz mu hizmet veriyor şimdi.?

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Senirkent Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Senirkent Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.9 puan almıştır. Toplam 9 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Senirkent Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Uluborlu Devlet Hastanesi

9.1 km. uzaklıkta

Kabaağaç Mah. Gazi Blv. No:145

Haydarlı Devlet Hastanesi

22.8 km. uzaklıkta

Örnek Mah. Hastane Cad. Haydarlı

Keçiborlu Devlet Hastanesi

29 km. uzaklıkta

Tuzla Mah. Sağlık Sok. Hizmet Binası

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

30.9 km. uzaklıkta

Doğu Kampüsü Çünür

Meddem Hastanesi

33.9 km. uzaklıkta

Süleyman Demirel Bulvarı No:179