Keçiborlu Devlet Hastanesi

Keçiborlu Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Keçiborlu Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Isparta
İlçe:Keçiborlu
Adres:Tuzla Mah. Sağlık Sok. Hizmet Binası
Telefon:0 (246) 541-3708
37.93874430.300583

Kurum Hakkında

İlçemiz Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bulunan Devlet Hastanesi ve aile sağlığı merkezleri bir koordinasyon içerisinde koruyucu sağlık hizmetleri ve tedavi edici sağlık hizmetlerini vermektedirler. Teşkilat yapısı olarak Toplum Sağlığı Merkezi, İlçe Devlet Hastanesi ve Aile Sağlığı Merkezi olarak yapılanmıştır. İlçemiz Merkez ve kasabalarında 3 aile sağlığı merkezi, 1 toplum sağlığı merkezi, 4 sağlık evi bulunmaktadır. 112 Acil Servis hizmetleri de İlçe Devlet Hastanesi'nde verilmektedir.

Poliklinikler
  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • Kadın Doğum Polikliniği

Keçiborlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Keçiborlu Devlet Hastanesi, Isparta ili Keçiborlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Keçiborlu Devlet Hastanesi RandevuKeçiborlu Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Keçiborlu Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Keçiborlu Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Keçiborlu Devlet Hastanesi 5 üzerinden 2.5 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Keçiborlu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dinar Devlet Hastanesi

17.7 km. uzaklıkta

Incirli Mah. Askerlik Şubesi sok. No:3

Uluborlu Devlet Hastanesi

20.6 km. uzaklıkta

Kabaağaç Mah. Gazi Blv. No:145

Burdur Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

20.8 km. uzaklıkta

Kışla mah. Okul cad. No:2

Burdur Devlet Hastanesi

23.8 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Eski Antalya Caddesi

Süleyman Demirel Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi

24.3 km. uzaklıkta

Doğu Kampüsü Çünür

Lider Diyaliz Merkezi

25 km. uzaklıkta

Karasenir Mah. Kışla Cd. No:61