Hocalar İlçe Devlet Hastanesi

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Hocalar İlçe Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Afyonkarahisar
İlçe:Hocalar
Adres:Yeni Mah. Cumhuriyet Cad. No:53/B
Telefon:0 (272) 551-2009
Web Sitesi:KaydedilmemişHata Bildir
38.57894329.967198

Kurum Hakkında

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ili Hocalar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Hocalar İlçe Devlet Hastanesi iletişim ve adres bilgileri yukarıda verilmiş olup detaylı konum bilgisi için altta bulunan haritayı kullanabilirsiniz. Kuruma ulaşmak için 0 (272) 551-2009 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Harita ve Ulaşım Bilgileri

Yorum ve Şikayetler

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
0.0 / 5

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi henüz hiç oylanmamış. Vermek istediğiniz puan kadar yıldızın üzerine tıklayarak puan verebilirsiniz.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Sivaslı Devlet Hastanesi
Sivaslı Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Sivaslı Devlet Hastanesi 2000 yılında 50 yatak kapasiteli olarak hizmete açılmıştır. Hastanemiz Uşak-Denizli karayolu üzerinde ve Uşak İl merkezine 35 km mesafede olup, Sivaslı İlçesine hizmet vermektedir.
Banaz Devlet Hastanesi
Banaz Devlet Hastanesi
26 km. uzaklıkta
Banaz Devlet Hastanesi 50 yataklı yeni ve modern binasında 4 yataklı birinci basamak yoğun bakım, genel cerrahi, ortopedi ve özellikli bir ameliyathane, doğum salonu, bir normal standart ameliyathane ve 5 yataklı diyaliz salonu il
Sandıklı Devlet Hastanesi
Sandıklı Devlet Hastanesi
29 km. uzaklıkta
Hastanemiz 1958 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1969 yılında hastaneye dönüştürülmüştür. 1985, 1992 yıllarında 2 ek bina yapılmıştır. 2008 yılında 84 yataklı üçüncü ek bina hizmete açılmıştır.
Özel San Deva Tıp Merkezi
Özel San Deva Tıp Merkezi
29 km. uzaklıkta
Tıp Merkezimiz şehir merkezinde olup tek katlı kullanım alanında iç hastalıkları, çocuk hastalıkları, kadın doğum uzmanı ve pratisyen hekim olmak üzere hizmet vermektedir.
Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi
Özel Sandıklı Diyaliz Merkezinde 11+1 yedek Braun Diyalog marka Hemodiyaliz cihazı ve Fresenius marka su sistemi kullanmaktadır.
Sinanpaşa Devlet Hastanesi
Sinanpaşa Devlet Hastanesi
31 km. uzaklıkta
Sinanpaşa Devlet Hastanesi 2021 yılında 50 yataklı yeni binasında hizmet vermeye başlamıştır. Sağlıklı ve mutlu günlere kavuşmanız için kaliteli hizmet anlayışı ile yanınızdayız.
Kurum Bilgileri Hatalı mı?

Hocalar İlçe Devlet Hastanesi ile ilgili yanlış, eksik veya güncel olmayan bilgileri bize iletmek için buraya tıklayınız ✉