İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kurum Adı:İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Bursa
İlçe:İnegöl
Adres:Yeni Mah. Alanyurt Cad. No:132
Telefon:0 (224) 715-2008
Web Sitesi:inegoladsm.saglik.gov.trHata Bildir
40.07653229.491564

Kurum Hakkında

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 40 ünit kapasiteli yeni binasında halka hizmet sunmaya başlamıştır. 16 Mart 2018 tarihinde Yenişehir Semt Polikliniğimiz hizmete açılmış olup 19 Mart 2018 tarihi itibariyle hasta kabulüne başlamıştır. Semt polikliniğimiz Yeni Mahalle Besi Sokak'ta hizmet vermektedir. 20 Temmuz 2018 tarihinde Sağlık Bakanlığı oluru ile merkezimiz 51 Ünit, 6 Yatak kapasiteli olarak hastane statüsüne geçmiştir.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak, tedavilerinizin her aşamasını güven ve huzur dolu bir ortam içerisinde gerçekleştirip, memnuniyetinizi artırmak ve kusursuz hasta - hekim iletişimi gerçekleştirmek adına, 2009 yılından günümüze hizmet sunmaktayız. Ağız ve diş sağlığı konusunda beklentilerinizin ötesine geçebilmek için, sürekli eğitim, değişim ve gelişim içerisindeyiz.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Bursa ili İnegöl ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Dayd Barat
Salam aleyküm o diş hastanesinde terbiyesizler çok var. Randevu yok diyorlar çocuğumun dişi bitmiş acile girdim ilaç yazdılar kullandım ama sonrasına ne yaparsan yap bakmadan muayene yaptılar. Çocuğum 1 ay boyunca ateşle gezdi ilgi 0000 bu hastanede. Ya düzgün kontrol gelsin baksın yada bi kişiyi devlet insanın birisini giriş koysunlar milletin neye ihtiyacı baksın.

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 6 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İnegöl Devlet Hastanesi
710 metre uzaklıkta
Burhaniye Mah. Mimar Sinan Cad No:54
Selenay Tıp Merkezi
1.3 km. uzaklıkta
Kemalpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:32
Aritmi İnegöl Hastanesi
1.5 km. uzaklıkta
Süleymaniye mah. İstiklal Cad. No:189
Cihangir Hastanesi
1.9 km. uzaklıkta
Süleymaniye mah. 6 Eylül Cad. No:20
Metafiz Tıp Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Mahmudiye Mah. Osmanbey Cd. No:97
FMC İnegöl Diyaliz Merkezi
2.5 km. uzaklıkta
İnegöl-Bursa Karayolu 2.Km Kalburt Mevkii No:51