Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
Kurum Adı:Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
Kategori:Özel Hastane
Şehir:Bursa
İlçe:İnegöl
Adres:Süleymaniye mah. İstiklal Cad. No:189
Telefon:0 (224) 711-0121
40.08972929.495289

Kurum Hakkında

Hastanemiz İnegöl’ün merkezinde toplam 5, 000 metrekare kullanım alanı 5 katlı binası, 53 yatak kapasitesi ile hizmet sunmaktadır. Misyonumuz, en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemlerini kullanarak hastalarımıza yüksek kaliteli ve güvenilir sağlık hizmeti sunmaktır.

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi olarak; Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kulak-Burun-Boğaz, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Nöroloji, Üroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Genel Cerrahi, Beyin Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç hastalıkları, Beslenme ve Diyet, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Kardiyoloji, Acil Servis, Radyoloji, Anestezi ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji olmak üzere 18 branşta hizmet vermekteyiz.

Ayrıca hastanemiz; Radyoloji Bölümü, Açık MR, Tomografi, Röntgen, EEG ve EMG Odaları, EFOR Ünitesi, Ritim ve Tansiyon Holter Ünitesi, İşitme Odası en son teknoloji ile donatılmış Yoğun Bakım Ünitesi, yeni doğan bebekler ile ilgili her türlü hastalığın teşhis ve tedavisinin yapılabileceği Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Doğum servisi, Tam Donanımlı Ameliyathanesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Ünitesi, 24 saat hizmete açık olan Acil Servis Ünitesi ile bir dünya hastanesidir.

İlçemiz için büyük bir adım olarak değerlendirdiğimiz hastanemizin sağlık standardını yükselttiği bir gerçektir. Biz bu yükselişi devam ettirmek adına siz değerli halkımız için gayretle çalışıyoruz.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Nöroloji
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Kardiyoloji
 • Göğüs Hastalıkları
 • Genel Cerrahi
 • Göz Hastalıkları
 • Üroloji
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Nöroşirurji (Beyin ve Sinir Cerrahisi)
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Biyokimya
 • Radyoloji
 • Mikrobiyoloji
 • Acil
 • Yoğun Bakım
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Özel Aritmi İnegöl Hastanesi, Bursa ili İnegöl ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Selcen Kurt · 25 Eylül 2017

Doğumu bu hastanede yaptım ama hiç memnun kalmadım. İlgisizlik hat safhada bu kadar büyük bir hastane bu kadar bosubos ve lakayıt tavırlar personelden pes dedirtiyor.

Hüseyin Gülümser · 17 Aralık 2014

Güzel ilgileniyorlar

Barış Arukan · 29 Mayıs 2014

güzel hastane

Edibe Günden · 29 Ocak 2013

Rezilik telefon bile açmıyorlar

Süleyman Memiş · 2 Aralık 2012

Tel açıyorum hasta bilgisi alamıyorum bu ne sacmalık. rezalet bisey bana hasta yakınlarına bilgi verdik deniyor ben belki konusmuyorum yakınları ile

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi 5 üzerinden 2.1 puan almıştır. Toplam 36 oy kullanılmış ve kurum hakkında 5 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Cihangir Hastanesi

940 metre uzaklıkta

Süleymaniye mah. 6 Eylül Cad. No:20

İnegöl Devlet Hastanesi

1 km. uzaklıkta

Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Cad No:54

İnegöl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

1.5 km. uzaklıkta

Yeni Mah. Alanyurt Cad. No:132

Selenay Tıp Merkezi

2 km. uzaklıkta

Kemalpaşa Mh. Adnan Menderes Blv. No:32

FMC İnegöl Diyaliz Merkezi

2.2 km. uzaklıkta

İnegöl-Bursa Karayolu 2.Km Kalburt Mevkii No:51

Metafiz Tıp Merkezi

2.7 km. uzaklıkta

Mahmudiye Mah. Osmanbey Cd. No:97

Bursa Yenişehir Devlet Hastanesi

23.9 km. uzaklıkta

Atatürk Cad. No:60 İznik Yolu