İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1
Telefon:0 (326) 613-6464
Web Sitesi:iskenderunadsm.saglik.gov.trHata Bildir
36.59282836.162721

Kurum Hakkında

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 10 yıl boyunca Eski İskenderun Devlet Hastanesinde hizmet vermiştir. 2014 yılında yeni bina inşaatına başlanmıştır. Merkezimizin arsa alanı 7.000 m2 Oturum Alan 1.091m2 kapalı alan 7.692 m2 55 poliklinik kapasiteli 40 ünit ruhsatlı açılış tarihi 22.12.2018 yılında yeni binaya taşınmıştır.

Merkezimizde 2 Protez uzmanı, 1 Ağız Diş cene cerrahisi 1 Petodonti uzmanı, 1 periodontoloji diş eti uzmanı, 48 Diş Hekimi 11 diş Protez teknisyeni, 10 Ağız ve diş sağlık teknikeri, 6 röntgen teknisyeni 7 tıbbi sekreter 12 memur, 33 diş klinik ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Ekip kalite standartlarına uygun olarak ilke edinen merkezimizin hedefi; çalışanlarının hizmet alanlarını sürekli geliştiren ve eğitimlerini sağlayan modern bir yönetim anlayışı ile hizmet sunan ve mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevilay Canata
Bugün diş çektirdim, ama bi dehşetti. Önce çenem uyuşmadı tabiki ikinci defa iğne yaptı bu defa sağ gözümü etkiledi 4 saat boyunca gözümü kapatamadım. 6-7 saat sonra farkettimki dişimin yarısı hala orda. Yarın sabah acilen tekrar oraya gideceğim. Yani anlıyacağınız bir kabus gibiydi. Doktorun ismini vermiyeceğim. Tabiki bir daha asla o doktora gitmem.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
4.0 / 5

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 37 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

FMC İskenderun Diyaliz Merkezi
1 km. uzaklıkta
Yeni Şehir Mah. 22. Sok. Bel-Kar 2 Apt. Zemin Kat
İskenderun Devlet Hastanesi
1.7 km. uzaklıkta
Dumlupınar Mah. 264 Sok. No:1
İskenderun Diyaliz Merkezi
2.7 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:82
Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi
2.9 km. uzaklıkta
Gürsel Mah. Eyüp Sultan Cad. No:136
FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
3 km. uzaklıkta
Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:59/A
Batıgöz İskenderun Cerrahi Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Mustafa Kemal Mah. Eyyüp Sultan Cad. No:79
İskenderun MD/PARK Tıp Merkezi
3 km. uzaklıkta
Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:101