İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:Hatay
İlçe:İskenderun
Adres:Süleymaniye Mah. Kazım Karabekir Cad. No:1
Telefon:0 (326) 613-6464
36.59319336.162646

Kurum Hakkında

Merkezimiz Sağlık Bakanlığının 20 Haziran 2008 tarih ve 123690 sayılı olurlarıyla kurulmuş olup, 32 diş polikliniği, diş acil polikliniği, engelli polikliniği, diş protez laboratuvarı, panoramik röntgen ve idari bölümden oluşmaktadır. Yönetim kadromuzda Başhekim, Başhekim Yrd., Başhemşire, Müdür ve 3 Mdr Yrd. bulunmaktadır. Hastanemiz 34 diş hekimi, 5 diş protez teknisyeni, 14 hemşire, 4 memur, 2 röntgen teknisyeni, 24 bilgi işlem personeli, 20 temizlik personeli ile hizmet vermektedir. İskenderun cezaevine 1’er diş hekimi görevlendirilerek vatandaşların ağız ve diş sağlığı hizmetlerine daha kolay ulaşması sağlanmıştır.

Amacımız; hastalarımıza güler yüzlü yaklaşımla modern tıbbi teşhis ve tedavi yöntemlerini uygulayarak hizmet verirken, mesleki bilimsel faaliyetlerle hekimlerimizin bilgi donanımını arttırarak, toplumun ağız ve diş sağlığını korumak, ağız diş sağlığı ile ilgili sorunları çağdaş bilimsel yöntemlerle çözmek ve hastalarımızı sağlığına kavuşturmak, bütün bu sağlık hizmetlerini uygularken insan haklarına saygılı, güler yüzlü yaklaşımla hasta ve çalışan memnuniyetini sağlamaktır.

Ekip kalite standartlarına uygun olarak ilke edinen merkezimizin hedefi; çalışanlarının hizmet alanlarını sürekli geliştiren ve eğitimlerini sağlayan modern bir yönetim anlayışı ile hizmet sunan ve mutluluk veren bir sağlık kurumu olmaktır.

Poliklinikler
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Hatay ili İskenderun ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Randevuİskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Sevilay Canata · 11 Eylül 2018

Bugün diş çektirdim, ama bi dehşetti. Önce çenem uyuşmadı tabiki ikinci defa iğne yaptı bu defa sağ gözümü etkiledi 4 saat boyunca gözümü kapatamadım. 6-7 saat sonra farkettimki dişimin yarısı hala orda. Yarın sabah acilen tekrar oraya gideceğim. Yani anlıyacağınız bir kabus gibiydi. Doktorun ismini vermiyeceğim. Tabiki bir daha asla o doktora gitmem.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 35 oy kullanılmış ve kurum hakkında 1 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İskenderun Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

TT Tıp Merkezi

660 metre uzaklıkta

Hürriyet Mahallesi Namık Kemal Cad. No:13/1

FMC İskenderun Diyaliz Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Yeni Şehir Mah. 22. Sok. Bel-Kar 2 Apt. Zemin Kat

Akademi Cerrahi Tıp Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

Çay Mah. Uzun Çarşı, Mercan A-B-C Blok

İskenderun Devlet Hastanesi

1.7 km. uzaklıkta

Dumlupınar Mah. 264 Sok.

Başkent Üniversitesi İskenderun Diyaliz Merkezi

2.9 km. uzaklıkta

Gürsel Mah. Eyüp Sultan Cad. No:136

FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi

3 km. uzaklıkta

Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No:59/A

İskenderun Gelişim Hastanesi

3.2 km. uzaklıkta

Numune Mahallesi Dr.Sadık Ahmet Caddesi No:89