İzmir Can Diyaliz Merkezi

İzmir Can Diyaliz Merkezi
Kurum Adı:İzmir Can Diyaliz Merkezi
Kategori:Diyaliz Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karabağlar
Adres:Aşık Veysel Mahallesi 4038 Sk. No:13
Telefon:0 (232) 265-4034
Web Sitesi:can.izmirdiyaliz.comHata Bildir
38.37650727.136543

Kurum Hakkında

Can Diyaliz Merkezi, 2005 yılından bu güne kadar Karabağlar İlçesi'ndeki 4 katlı müstakil binasında hizmet vermektedir. Merkezimizde 23+1 hemodiyaliz cihazı mevcuttur. Kullanılan hemodiyaliz cihazları Fresenius, Kawasumi ve Braun markalarından oluşmaktadır. Hastalarımıza en etkin hemodiyaliz hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Ve bu nedenle hafta içi ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 6 günü sabah 07:00' den akşam 21:00'e kadar aralıksız hizmet vermektedir.

Can Diyaliz Merkezi, deneyimli, güvenilir ve güleryüzlü kadrosu ile en son teknolojiye sahip cihazlarıyla hemodiyaliz tedavisinde dünya standartlarında hizmet vermektedir. Hastalarımızın sağlık sorunlarını hasta odaklı tedavi prensibi ile gerçekleştirmek, Can Diyaliz Merkezi'nin temel hedefidir.

Branşlar (SGK Anlaşmalı)
  • Kardiyoloji
  • Biyokimya
  • Radyoloji
  • Mikrobiyoloji
  • Hemodiyaliz

İzmir Can Diyaliz Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. İzmir Can Diyaliz Merkezi, İzmir ili Karabağlar ilçesinde diyaliz merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

İzmir Can Diyaliz Merkezi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İzmir Can Diyaliz Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.0 / 5

İzmir Can Diyaliz Merkezi 5 üzerinden 3.0 puan almıştır. Toplam 1 oy kullanılmış ve kurum hakkında henüz yorum yapılmamıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

İzmir Can Diyaliz Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

İzmir Avrupa Tıp Merkezi
360 metre uzaklıkta
Yunus Emre, 4024. Sk. No:33
İbn-i Sina Tıp Merkezi
390 metre uzaklıkta
4012 sok. Çamlık Yolu No:53
Tınaztepe Buca Tıp Merkezi
1.8 km. uzaklıkta
Koşuyolu Cad. 506 Sk. No:2 Şirinyer
Mavi Deniz Tıp Merkezi
1.9 km. uzaklıkta
Mehmet Akif Cad No:101 Şirinyer Nato Kavşağı
Gediz Tıp Merkezi
2 km. uzaklıkta
İnönü Mahallesi 682 Sokak No:2
Buca Diyaliz Merkezi
2.2 km. uzaklıkta
Yenigün Mah. 265/8 Sk No:21/A-B