Karamürsel Devlet Hastanesi

Karamürsel Devlet Hastanesi
Kurum Adı:Karamürsel Devlet Hastanesi
Kategori:Devlet Hastanesi
Şehir:Kocaeli
İlçe:Karamürsel
Adres:Kalıcı Konutlar Mevki Kayacık Mah. Ercüment Kocaer Cad.
Telefon:0 (262) 452-9400
40.68430029.588320

Kurum Hakkında

İlçe merkezinde Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte iken 1984 yılında 25 yataklı, yaklaşık bundan 10 yıl sonra da 50 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülen hastanemiz, 5283 sayılı kanunla SSK Hastanelerin Bakanlığımıza devredilmesinden sonra Bakanlık Makamının 23-06-2005 tarih ve 5069 sayılı oluru ile Kayacık Devlet Hastanesi ile birleştirilerek, 75 kadro yataklı Karamürsel Devlet Hastane dönüştürülmüştür.

Üç ayrı yerleşkede hizmet vermeye devam etmekte iken, 19 Kasım 2006 günü açılışını yaptığımız yeni hastane binasına taşınılmıştır.

75 kadro yataklı hastanemizde bir kişilik WC lavabolu 5 tane, iki kişilik WC lavabolu 9 tane, 2 kişilik lavabosuz 18 tane oda mevcuttur. Ayrıca 5 yataklı Acil Hasta Müşahede odası, 10 yataklı Hemodiyaliz Ünitesi mevcut olup her hekime de bir poliklinik odası verilmiştir.

Geçen 1 yıllık süreç içerisinde, hastanemizin eksiklikleri Döner Sermaye Gelirleri ile giderilmeye çalışılarak, Hemodiyaliz ve Acil Servis kurulmuş ve hizmete sokulmuştur. Hastanemiz teknolojik, fiziki yenilikler ve gelişmeler yönünden her geçen gün, olumlu bir ivmeyle gelişim faaliyetlerine devem etmektedir.

Poliklinikler
 • Aile Hekimliği
 • Anesteziyoloji ve Reanimasyon
 • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
 • Diş Hekimliği (Genel Diş)
 • Enfeksiyon Hastalıkları (İntaniye)
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon
 • Genel Cerrahi
 • Göğüs Hastalıkları
 • Göz Hastalıkları
 • İç Hastalıkları (Dahiliye)
 • Kadın Hastalıkları ve Doğum
 • Kardiyoloji
 • Kulak Burun Boğaz Hastalıkları
 • Nöroloji
 • Ortopedi ve Travmatoloji
 • Psikiyatri
 • Üroloji

Karamürsel Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karamürsel Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Karamürsel ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karamürsel Devlet Hastanesi RandevuKaramürsel Devlet Hastanesi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Karamürsel Devlet Hastanesi hakkında henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karamürsel Devlet Hastanesi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karamürsel Devlet Hastanesi 5 üzerinden 4.0 puan almıştır. Toplam 2 oy kullanılmış ve kurum hakkında 0 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karamürsel Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Dilovası Devlet Hastanesi

11.9 km. uzaklıkta

Çerkeşli Köyü Mevkii Turgut Özal Mah. No:34

Gebze Şifa Tıp Merkezi

17.8 km. uzaklıkta

Tatlı Kuyu Mahallesi Körfez Caddesi No:24

Darıca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Dr. Zeki Acar Cad. No:64

Gebze Yüzyıl Hastanesi

18.1 km. uzaklıkta

Sultan Orhan Mah. İlyas Bey Cad. No:38

Darıca Farabi Devlet Hastanesi

18.1 km. uzaklıkta

Fevzi Çakmak Mah. Dr Zeki Acar Cad. No:62

Körfez Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

18.2 km. uzaklıkta

Yeni Yalı Mh. Hürriyet Cad. No:45