Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Demirköprü Mah. 6178/2 Sok. No:3
Telefon:0 (232) 444-3543
Web Sitesi:karsiyakaadsm.saglik.gov.trHata Bildir
38.47052927.098846

Kurum Hakkında

Kurumumuz 1995 yılının Nisan ayında Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez merkezi olarak faaliyete başlamıştır. Sağlık Bakanlığı'nın 27 Aralık 1999 tarihli onaylarıyla Türkiye'de o güne kadar kurulan 10. bağımsız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla bağımsız Başhekimlik statüsüne kavuştu.

14 Ocak 2008 tarihinde Çiğli ilçesinde merkezimize bağlı 8 diş ünitlik Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi açıldı. Bu merkezimiz 2010 yılı başında 12 diş ünitlik kapasite ulaşmıştır.

Merkezimiz; 02.11.2008 tarihinde ISO 9001: 2008 versiyonuna geçiş ve beraberinde; ISO 14001: 2004 ve TS 18001 Yönetim Sistemleri kuruluş çalışmaları başladı. 30.05.2009 tarihinde ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi ve TS 18001:2007 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgelerine sahip ilk ve tek merkez unvanına kavuştu.

Merkezimizin resmi adı; T.C.Sağlık Bakanlığı'nın 25.02.2009 tarihli onayı ile "Demirköprü" ibaresi çıkartılarak "Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi" resmi adı kullanılmaya başlanmıştır. Merkezimiz bu gün itibariyle, Merkez ve 2 Semt Diş Polikliniği ile 70 Diş Üniti, 225 personel ile Ağız ve Diş Sağlığı Hizmeti vermektedir.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim ve ulaşım bilgileri sayfanın en üstünde verilmiştir. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Duran Odyakmaz
★★★★★
Karşıyaka Demirköprü ağız ve diş sağlığı merkezinde iki ay kadar önce başlayan diş tedavim çekimler, alt ve üst sabit kaplamalar ve nihayet alt üst hareketli protezlerle tamamlandı. Herhangibir sıkıntım yok. Bu tedavimi tamamlayan sayın Dr.H.Bilkay Emre başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.
Buğra Kaan Mülayim
Diş hastanesinde diştaşı temizliği yaptı Dr hanımlar ön dişimi kırdı bunu yaparken ne olucakki dolgu yaparız dedi koltukta ölüceğimi sandım. dişlerimin hepsi dipten çürüyor yaptıkları dolgular ertesi gün düşüyor. Peki ilgililere soruyorum bizim bütün dişlerimizi mahvettiler doktorlarınız bunun cezası yokmu.
Samet Aydeniz
Eşimin diş agrısıyla demir köprü diş hastanesine gittik akşam 9 buçukda ama hemşire hanım on karış suratla geldi ve doktorun bişey yapamayacağına söyledi. Bizde gelip bi bakmasını istedik doktor hanımda bişey yapamayacağını söyleyip ertesi günü poliklinige gelmesini söyledi ilaç yazıp gönderdi. İlgi alaka sıfır sanki onları rahatsız etmiş gibiydiler.
Cem Açık
★★★
2013 Haziran ayında annemi Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine götürdüm. İsmini ifşa etmek istemediğim bir dişçi hanıma muayene olmak için randevu aldık. Biz tüm hekimlerimizi çağdaş, iyi eğitim almış olarak görüyor ve canlarımızı onlara emanet etmek istiyoruz fakat dişçi hanım bir köleye emir verir gibi "aç ağzını, şöyle dur, böyle yap" gibi komutlarla ve sert bir konuşma tavrıyla, günün ilk hastası olmamıza rağmen bir günaydın yada hoşgeldiniz bile demeyişiyle bizi gerçek anlamda gerdi, strese soktu ve üzdü. Zaten diş tedavisiyle gerilen hastaları bir "DOKTOR" olarak rahatlatması gerekirken daha çok gerip üzen doktorları kınıyorum. Kendisi kadar zengin değiliz diye mi bu tavırları acaba. Yada özel muayenehanesinde çalışsaydı da hastalarını böyle mi karşılardı bu hanfendi?

Fakat beş parmağın beşinin de bir olmadığını gösteren aynı sağlık merkezinde görevli Dt. Emine Çolak Ünsal gibi güler yüzlü ve işini hakkıyla yapan hekimlere saygılarımı sunuyorum.
Nazan Inan Oğuz
★★★★★
Yaklaşık 1 aydır süren diş ağrım sonunda nihayet buldu, ancak bu hiçte kolay olmadı demirköprü diş hastasi doktorları bir kanal tedavisi ve engel olmasaydım birkaç tane diş çekerek acıma acı katacaklardı ki bir kanal tedavisiyle kurtardık. Yinede geçmeyen ağrılarımın nedeninin dişle hiç ilgisi olmadığını ve olayın kas spazmından kaynaklandığını anlayan ve müdahaleyi tam yerinde yapan Ege Üniversitesi doktorlarını kutluyor ve ayakta alkışlıyorum. Beni o inanılmaz ağrılardan kurtardıkları için herkes adına teşekkür ederim. Ege Üniversitesi'ndeki doktorlar okurken Demirköprüdekiler kantinde simit yiyiyordu sanırım zira 9 doktordan biri sınıfta olurdu heralde :(
Hilal Bozbeyoglu Öngel
Oğlumla saat 20.00 itibariyle ani diş ağrısı başlayınca diş doktoru arayışına girdik. İlk adresimiz burası idi. Ancak diş doktoru şöyle bir baktı ve şu anda müdahale edemeyiz yarın gelin diyerek, ağrıkesici önerdi. Neyse ki Bornova da 24 saat hizmet veren dentaköşk diş polikliniğinin varlığını duydum. Devlet hastanesinde ertesi güne ertelenen müdahale her nasılsa akşamda yapılabiliyormuş meğer, çocuğumun dişindeki çürüğü temizleyip, ilk müdahaleyi yaptı. Ağrıyı kesti dolayısıyla. Çocuğunuz ağlarken bir şey yapamamanın çaresizliğinden kurtardı bizi doktor hanım. oğlum şimdi mışıl mışıl uyuyor.. Teşekkürler Dentaköşk

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi hakkında yorum yapın

Kurum ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve profil fotoğrafınız ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

avatar
Sağlık Kurumuna Oy Verin
3.1 / 5

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 30 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için resime tıklayınız.

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Metropol Tıp Merkezi
810 metre uzaklıkta
Anadolu Cad. No:593/A Şemikler
Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi
880 metre uzaklıkta
Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı
Karşıyaka Diyalız Merkezi
930 metre uzaklıkta
Dedebaşı Mah. 6051/2. Sok.
Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı
Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi
1.1 km. uzaklıkta
Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1
İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi
1.2 km. uzaklıkta
1831/13 Sokak No:6/A
İEÜ Medical Park İzmir Hastanesi
1.2 km. uzaklıkta
Yeni Girne Bulvarı 1825 Sok. No:12