Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kurum Adı:Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Kategori:Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Şehir:İzmir
İlçe:Karşıyaka
Adres:Demirköprü Mah. 6178/2 Sk. No:3
Telefon:0 (232) 444-3543
38.47052927.098846

Kurum Hakkında

Kurumumuz 1995 yılının Nisan ayında Karşıyaka Devlet Hastanesi'ne bağlı Diş Tedavi ve Protez merkezi olarak faaliyete başlamıştır. Sağlık Bakanlığı'nın 27 Aralık 1999 tarihli onaylarıyla Türkiye'de o güne kadar kurulan 10. bağımsız Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak Karşıyaka Demirköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi adıyla bağımsız Başhekimlik statüsüne kavuştu.

14 Ocak 2008 tarihinde Çiğli ilçesinde merkezimize bağlı 8 diş ünitlik Çiğli Diş Tedavi ve Protez Merkezi açıldı. Bu merkezimiz 2010 yılı başında 12 diş ünitlik kapasite ulaşmıştır. Bütün bu süreçler sonunda bugün toplam diş üniti sayımız 48' e ulaştırmış bulunmaktadır. Merkezimiz bünyesinde 50 Diş Hekimi, 37 Diş Teknisyeni, 11 Hemşire, 2 Sağlık Memuru, 1 Röntgen Tekn., 15 İdari Personel, ve 88 Sözleşmeli personelle (Veri Kayıt, Temizlik, Güvenlik) birlikte geniş bir aileyi barındırmaktadır.

Ocak 2007 tarihinde T. C. Sağlık Bakanlığı'nca yayınlanan Performans ve Kalite Yönergesi doğrultusunda yapılan çalışmalar, iyileştirilmeler ve İl Kalite Koordinatörlüğü'nün yaptığı denetimler sonucu kurumumuzun belgelendirmeye hazır olduğu görüşünün teşvikiyle Toplam Kalite Yönetim Sistemi çalışmalarına başlanıldı. Yapılan dış denetim sonucu Kasım 2007'de ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi sertifikası alındı.

Merkezimizin resmi adı; T. C. Sağlık Bakanlığı'nın 25-02-2009 tarihli onayı ile "Demirköprü" ibaresi çıkartılarak "Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi" resmi adı kullanılmaya başlanmıştır.

Poliklinikler
  • Çocuk Diş Hekimliği
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üstünde verilmiştir. Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, İzmir ili Karşıyaka ilçesinde ağız ve diş sağlığı merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve sadece telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sunmaktadır.

Soru, öneri veya şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum tarafından böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla veya internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

MHRS - Online Randevu

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi RandevuKarşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi için Merkezi Hastane ve Hekim Randevu Sistemini (MHRS) kullanarak online randevu alabilir veya Alo 182 hattını telefonla arayarak operatörden randevunuzu alabilirsiniz.

Yorum ve Şikayetler

Duran Odyakmaz · 13 Ağustos 2015

Karşıyaka Demirköprü ağız ve diş sağlığı merkezinde iki ay kadar önce başlayan diş tedavim çekimler, alt ve üst sabit kaplamalar ve nihayet alt üst hareketli protezlerle tamamlandı. Herhangibir sıkıntım yok. Bu tedavimi tamamlayan sayın Dr.H.Bilkay Emre başta olmak üzere emeği geçenlere teşekkürü bir borç bilirim.

Buğra Kaan Mülayim · 18 Mart 2015

Diş hastanesinde diştaşı temizliği yaptı Dr hanımlar ön dişimi kırdı bunu yaparken ne olucakki dolgu yaparız dedi koltukta ölüceğimi sandım. dişlerimin hepsi dipten çürüyor yaptıkları dolgular ertesi gün düşüyor. peki ilgililere soruyorum bizim bütün dişlerimizi mahvettiler doktorlarınız bunun cezası yokmu

Samet Aydeniz · 15 Aralık 2014

Eşimin diş agrısıyla demir köprü diş hastanesine gittik akşam 9 buçukda ama hemşire hanım on karış suratla geldi ve doktorun bişey yapamayacağına söyledi. bizde gelip bi bakmasını istedik doktor hanımda bişey yapamayacağını söyleyip ertesi günü poliklinige gelmesini söyledi ilaç yazıp gönderdi. ilgi alaka sıfır sanki onları rahatsız etmiş gibiydiler.

Cem Açık · 17 Temmuz 2013

2013 Haziran ayında annemi Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine götürdüm. İsmini ifşa etmek istemediğim bir dişçi hanıma muayene olmak için randevu aldık. Biz tüm hekimlerimizi çağdaş, iyi eğitim almış olarak görüyor ve canlarımızı onlara emanet etmek istiyoruz fakat dişçi hanım bir köleye emir verir gibi "aç ağzını, şöyle dur, böyle yap" gibi komutlarla ve sert bir konuşma tavrıyla, günün ilk hastası olmamıza rağmen bir günaydın yada hoşgeldiniz bile demeyişiyle bizi gerçek anlamda gerdi, strese soktu ve üzdü. Zaten diş tedavisiyle gerilen hastaları bir "DOKTOR" olarak rahatlatması gerekirken daha çok gerip üzen doktorları kınıyorum. Kendisi kadar zengin değiliz diye mi bu tavırları acaba. Yada özel muayenehanesinde çalışsaydı da hastalarını böyle mi karşılardı bu hanfendi?

Fakat beş parmağın beşinin de bir olmadığını gösteren aynı sağlık merkezinde görevli Dt. Emine Çolak Ünsal gibi güler yüzlü ve işini hakkıyla yapan hekimlere saygılarımı sunuyorum.

Nazan Inan Oğuz · 9 Şubat 2013

Yaklaşık 1 aydır süren diş ağrım sonunda nihayet buldu, ancak bu hiçte kolay olmadı demirköprü diş hastasi doktorları bir kanal tedavisi ve engel olmasaydım birkaç tane diş çekerek acıma acı katacaklardı ki bir kanal tedavisiyle kurtardık. Yinede geçmeyen ağrılarımın nedeninin dişle hiç ilgisi olmadığını ve olayın kas spazmından kaynaklandığını anlayan ve müdahaleyi tam yerinde yapan Ege Üniversitesi doktorlarını kutluyor ve ayakta alkışlıyorum. Beni o inanılmaz ağrılardan kurtardıkları için herkes adına teşekkür ederim. Ege Üniversitesi'ndeki doktorlar okurken Demirköprüdekiler kantinde simit yiyiyordu sanırım zira 9 doktordan biri sınıfta olurdu heralde :(

Hilal Bozbeyoglu Öngel · 4 Aralık 2012

Oğlumla saat 20.00 itibariyle ani diş ağrısı başlayınca diş doktoru arayışına girdik. İlk adresimiz burası idi. Ancak diş doktoru şöyle bir baktı ve şu anda müdahale edemeyiz yarın gelin diyerek, ağrıkesici önerdi. Neyse ki Bornova da 24 saat hizmet veren dentaköşk diş polikliniğinin varlığını duydum. Devlet hastanesinde ertesi güne ertelenen müdahale her nasılsa akşamda yapılabiliyormuş meğer, çocuğumun dişindeki çürüğü temizleyip, ilk müdahaleyi yaptı. Ağrıyı kesti dolayısıyla. Çocuğunuz ağlarken bir şey yapamamanın çaresizliğinden kurtardı bizi doktor hanım. oğlum şimdi mışıl mışıl uyuyor.. Teşekkürler Dentaköşk

Facebook kimliğiniz ile yorum yapın.

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili yorumlarınızı, eleştirilerinizi veya doktorlara teşekkür mesajınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz; isminiz ve Facebook profil resminiz ile birlikte tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır. İş başvurusu, randevu talebi, ücret bilgisi, resmi şikayet vb. özel mesajlarınız için lütfen kurumun websitesini kullanınız.

Not: Bu sayfalarda yer alan kullanıcı yorumları kişilerin kendi görüş ve düşünceleridir. Yorumlar 5651 sayılı kanun uyarınca herhangi bir denetime ve kontrole tabi tutulmadan yayınlanmaktadır. Yazılanlardan Trhastane.com sitesi sorumlu tutulamaz.

Sağlık Kurumuna Oy Verin

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 5 üzerinden 3.1 puan almıştır. Toplam 29 oy kullanılmış ve kurum hakkında 6 yorum yapılmıştır.

Ulaşım Bilgileri ve Harita

Karşıyaka Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Ulaşım Haritası
Haritayı büyütmek için tıklayınız

Yakınlardaki Sağlık Kurumları

Metropol Tıp Merkezi

810 metre uzaklıkta

Anadolu Cad. No:593/A Şemikler

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi

880 metre uzaklıkta

Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı

Net Göz Dal Merkezi

950 metre uzaklıkta

6371 Sk. 48/A Atakent

Kardiya Kardiyoloji Dal Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Bestekar Sadi Hoşses Sk. No:31/A Bostanlı

Mitra Kadın Hastalıkları ve Doğum Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Girne Bulvarı No:166 1. Kat No:1

Atilla Ayral Fizik Tedavi Merkezi

1.1 km. uzaklıkta

Girne Bulvarı 6028. Sokak No:44/1

İkinci Yaşam Diyaliz Merkezi

1.2 km. uzaklıkta

1831/13 Sokak No:6/A